Terug naar de home pagina - Algemene informatie - Pagina afdrukken - Contact formulier invullen
» resultaten MB2 2006/2007




UITSLAGEN JSV MB2

za 19 augustus

oefenduel

Roda ’46 MB2-JSV

2-0

za 26 augustus

oefenduel

OSM ’75 MB1-JSV

1-2

di 29 augustus

oefenduel

GJS MC1-JSV

0-3

za 2 september

oefenduel

JSV-Houten MB2

0-4

za 9 september

oefenduel

Hercules MB2-JSV

2-12

wo 13 september

oefenduel

VVIJ MB2-JSV

3-5

za 16 september

competitie

sv Baarn MB1-JSV

5-0

za 23 september

competitie

JSV-Hooglanderveen MB2

8-0

za 30 september

competitie

CDN MB1-JSV

1-4

za 7 oktober

competitie

JSV-Saestum MB1

3-0

za 14 oktober

competitie

JSV-Patria MB1

4-1

za 21 oktober

competitie

SO Soest MB1-JSV

1-2

za 28 oktober

competitie

JSV-Hertha MB1

4-0

za 4 november

competitie

Hercules MB1-JSV

1-1

za 11 november

competitie

JSV-SDO MB2

3-0

za 18 november

competitie

SO Soest MB1-JSV

0-0

za 25 november

competitie

JSV-Hercules MB1

2-1

za 2 december

competitie

JSV-TOV MB1

1-0

za 9 december

competitie

Cobu Boys MB1-JSV

afgelast

za 16 december

oefenduel

JSV-Odijk MB2

afgelast

za 6 januari

oefenduel

Houten MB2-JSV

1-1

za 13 januari

competitie

SDO MB2-JSV

1-7

za 20 januari

competitie

JSV-SO Soest MB1

2-0

za 27 januari

competitie

Hertha MB1-JSV

1-3

za 3 februari

competitie

JSV-Hercules MB1

2-2

za 10 februari

competitie

SDO MB2-JSV

1-7

za 17 februari

competitie

Cobu Boys MB1-JSV

0-1

za 24 februari

oefenduel

JSV MB2-JSV D4 (jongens)

5-1

za 3 maart

competitie

JSV-Cobu Boys MB1

afgelast

za 10 maart

competitie

TOV MB1-JSV

1-0

za 17 maart

competitie

Hertha MB1-JSV

0-3

za 24 maart competitie JSV-Cobu Boys MB1 7-1
za 31 maart competitie JSV-Cobu Boys MB1 5-2
za 7 april MC-toernooi VSV (Velserbroek)
 poulewedstrijden
Waterwijk MC1-JSV 2-0
Purmerend MC1-JSV 0-0
Buitenveldert MC2-JSV 1-0
VSV MC1-JSV 0-0
SVA MC1-JSV 0-4
vierde
za 14 april oefenduel Saestum MB1-JSV 0-2
za 21 april competitie TOV MB1-JSV 3-1
za 28 april oefenduel JSV MB2-JSV D5 (jongens) 3-1
za 5 mei MB-toernooi sv Houten
 poulewedstrijden
Soccer Boys MJ1-JSV 1-0
Houten MB2-JSV 0-0
Soccer Boys MJ1-JSV 1-0
Houten MB2-JSV 0-0

 om 5e/6e plaats
SDO MB1-JSV 0-0 (3-4 pen.)
vijfde
za 12 mei MB-toernooi vv Texel '94 (Den Burg)
 poulewedstrijden
Houten MB3-JSV 0-0
vv Texel MB2-JSV 0-2
vv Texel MB3-JSV 0-1
winnaar
za 19 mei eigen
MB-toernooi
JSV Nieuwegein
 poulewedstrijden
JSV-DSS MC1 1-1
JSV-EVC MB1 6-0
JSV-Jong Holland MB1 0-1
JSV-De Zuidvogels MB1 1-0
 om 5e/6e plaats
JSV-sv Marken MB1 0-2
zesde
za/zo
26 en 27 mei
internationaal tweedaags toernooi onder 15  sv Venray
 poulewedstrijden zaterdag
Hedensted-JSV 0-1
Olympia Schinveld-JSV 0-0
KFC MC1-JSV 0-1
Skjold Birkerød 1-JSV 1-1
 winnaarspoule zondag
sv Venray-JSV 2-0
Skjold Birkerød 1-JSV 2-0
Fortuna Köln-JSV 1-0
Olympia Bocholt-JSV 2-0
vijfde

TOTAAL:
23 competitiewedstrijden (17 gewonnen, 3 gelijk, 3 verloren, 70 doelpunten voor, 22 tegen)
10 oefenduels (7 gewonnen, 1 gelijk, 2 verloren, 33 goals voor, 15 tegen)
5 toernooien: 1x winnaar
(26 wedstrijdjes, 7 gewonnen, 9 gelijk, 10 verloren, 18 goals voor, 17 tegen)
3 duels afgelast (2x door veldgesteldheid, 1x omdat tegenstander Odijk zich daags van te voren terugtrok)




2e klasse G afgebroken na 6 speelronden (21 oktober) bij de volgende stand:

1.TOV MB1 5-15, 2.JSV Nieuwegein MB2 6-15, 3.SO Soest MB1 6-13, 4.Cobu Boys MB1 5-10, 5.sv Baarn MB1 5-9 (nipte nederlagen bij TOV en Soest), 6.CDN MB1 5-6, 7.Saestum MB1 5-6, 8.Patria MB1 5-3, 9.Hooglanderveen MB2 5-0, 10.Victoria MB2 5-0

De KNVB gaat in de herfstvakantie over tot volledige herindeling van de M2-klassen. De uitslag SO Soest-JSV (1-2) wordt meegenomen naar de nieuwe competitie. De bond wijst ons op 18 november opnieuw een uitduel bij Soest toe. Dat had een thuiswedstrijd moeten zijn en verklaart waarom wij meer uit- dan thuisduels spelen.



M2-junioren West 1, 2e klasse J

competitie gestart op 28 oktober
deelnemers:
Cobu Boys MB1, Hercules MB1, Hertha MB1, JSV Nieuwegein MB2, SDO MB2, so Soest MB1 en TOV MB1
 


UITSLAGEN
ANDERHALVE COMPETITIE
 

 

Cobu

Herc

Hert

JSV

SDO

Soes

TOV

Cobu

 x

2-0

4-0

0-1

6-0

1-0

0-2

Hercules

3-5

x

3-1

1-1

6-1

0-0

2-2

Hertha

1-6

0-6

x

1-3

1-2

0-3

0-2

JSV

7-1

2-2

4-0

x

3-0

2-0

1-0

SDO

0-3

1-6

2-1

1-7

x

0-4

0-7

Soest

3-0

10-1

4-2

1-2

7-0

x

0-0

TOV

4-0

2-0

9-0

1-0

3-1

2-0

x



 

Cobu

Herc

Hert

JSV

SDO

Soes

TOV

Cobu

 x

x

n.g.

x

2-0

x

0-2

Hercules

1-2

x

n.g.

x

x

0-3

x

Hertha

x

x

x

0-3

n.g.

x

0-5

JSV

5-2

2-1

x

x

x

x

x

SDO

x

0-5

x

1-7

x

x

n.g.

Soest

0-0

x

2-3

0-0

12-0

x

x

TOV

x

5-0

x

3-1

x

4-0

x


EINDSTAND

 

 

gesp

win

gel

verl

pnt

voo

teg

1

TOV

17

14

2

1

44

53

5

2

JSV

18

13

3

2

42

51

15

3

SO Soest

18

8

4

6

28

49

17

4

Cobu Boys

16

8

1

7

25

29

26

5

Hercules

15

4

4

7

16

31

33

6

SDO

16

2

0

14

6

9

80

7

Hertha

14

1

0

13

3

9

55





DE REST VAN
WEST 1
2006/2007


SENIOREN

Da2 staat voor Dames 2, Da3 voor Dames 3 etc. Bij eerste teams wordt de toevoeging Da1 achterwege gelaten. De herkomst van de clubs is cursief en tussen haakjes weergegeven, tenzij deze in de clubnaam wordt gevoerd.



SENIOREN ZATERDAG

71 teams, verdeeld over 7 klassen (1 tweede, 1 derde, 2 vierde en 3 vijfde klassen)
43 eerste teams, 17 tweede teams (Da2), 6 derde teams (Da3), 3 vierde teams (Da4) en 2 vijfde teams (Da5)
  


2e klasse: 1.Pancratius (Badhoevedorp) 18-48, 2.Odysseus ’91 (Utrecht) 18-39, 3.Benschop (Benschop) 18-30, 4.DEK (Medemblik) 18-30, 5.KDS (Utrecht) 18-26, 6.Delta Sports ’95 (Houten) 18-26, 7.Saestum Da3 (Zeist) 18-21, 8.CSW Da2 (Wilnis) 17-16, 9.Sporting ’70 (Utrecht) 18-12, 10.Reiger Boys Da2 (Heerhugowaard) 18-7

 

3e klasse: 1.Valleivogels (Scherpenzeel) 18-41, 2.CJVV (Amersfoort) 16-30, 3.Dindua (Enkhuizen) 17-29, 4.FC Abcoude 17-27, 5.sc Muiden Da2 18-25, 6.Jong Holland (Alkmaar) 17-24, 7.Wartburgia Da3 (Amsterdam) 17-19, 8.Odysseus ’91 Da2 (Utrecht) 17-18, 9.KDO (De Kwakel) 18-14, 10.DVVA (Amsterdam) 17-12

 

4e klasse A: 1.Hoogland 23-58, 2.JSV Nieuwegein 24-56, 3.Buitenveldert Da3 (Amsterdam) 22-45, 4.DESTO (Utrecht) 24-45, 5.Jonathan (Zeist) 22-44, 6.Benschop Da2 23-40, 7.Spakenburg 22-35, 8.Sporting ’70 Da2 (Utrecht) 23-34, 9.Loosdrecht 22-22, 10.De Zuidvogels (Huizen) 21-21, 11.SVM (Maartensdijk) 22-14, 12.Kampong (Utrecht) 22-12, 13.Odysseus ’91 Da3 (Utrecht) 23-4

4e klasse B: 1.P en T (Amsterdam) 16-38, 2.ZCFC (Wijdewormer) 18-38, 3.RKDES (Kudelstaart) 18-35, 4.RKDES Da2 (Kudelstaart) 17-34, 5.sv Marken 18-27, 6.RKAVIC (Amstelveen) 18-20, 7.Wartburgia Da4 (Amsterdam) 17-18, 8.Blauw Wit W (Wormerveer) 16-13, 9.Geuzen Middenmeer (Amsterdam) 18-13, 10.Buitenveldert Da4 (Amsterdam) 16-7

 

5e klasse A: 1.Dindua Da2 (Enkhuizen) 20-50, 2.Ouderkerk (Ouderkerk aan de Amstel) 20-49, 3.DZS (Wijdewormer) 20-35, 4.Opperdoes 20-28, 5.DVVA Da2 (Amsterdam) 20-27, 6.Jong Holland Da2 (Alkmaar) 18-23, 7.Roda ’23 (Amstelveen) 18-22, 8.Wartburgia Da5 (Amsterdam) 20-20, 9.sv Marken Da2 18-19, 10.KDO Da2 (De Kwakel) 19-16, 11.Geuzen Middenmeer Da2 (Amsterdam) 19-11

5e klasse B: 1.Kockengen 21-48, 2.HMS Da2 (Utrecht) 21-47, 3.Candia ’66 (Rhenen) 21-39, 4.Delta Sports ’95 Da2 (Houten) 21-34, 5.KDS Da2 (Utrecht) 20-30, 6.FC de Bilt 21-27, 7.Odysseus ’91 Da4 (Utrecht) 21-7, 8.BFC (Bussum) 21-3
HMS Da1 speelt op zondag

5e klasse C: 1.DOVO (Veenendaal) 16-43, 2.HDS (Leersum) 16-37, 3.CJVV Da2 (Amersfoort) 16-31, 4.Jonathan Da2 (Zeist) 16-28, 5.Benschop Da3 16-28, 6.Saestum Da5 (Zeist) 16-18, 7.Odysseus ’91 5 (Utrecht) 15-18, 8.CJVV Da3 (Amersfoort) 15-7, 9.Renswoude 16-6


SENIOREN ZONDAG

163 teams, verdeeld over 15 klassen (1 tweede, 3 derde, 4 vierde en 7 vijfde klassen)

120 eerste teams, 30 tweede teams (Da2), 8 derde teams (Da3), 5 vierde teams (Da4)

 

2e klasse: 1.Fortuna Wormerveer Da2 18-50, 2.RKEDO (Avenhorn) 18-38, 3.ADO ’20 (Heemskerk) 18-25, 4.Winkel 18-25, 5.Koedijk 18-23, 6.Roda ’46 (Leusden) 18-21, 7.Andijk 18-21, 8.Zaandijk 18-19, 9.Olympia Haarlem 18-18, 10.Duinrand S (Schoorl) 18-11

3e klasse A: 1.Fortuna Wormerveen Da3 14-32, 2.Kolping Boys Da2 (Alkmaar) 14-28, 3.LSVV (Zuid Scharwoude) 14-25, 4.Limmen 14-23, 5.Always Forward (Hoorn) 14-18, 6.De Valken (Venhuizen) 14-16, 7.KSV (Heerhugowaard) 14-13, 8.Purmerend Da2 14-7
3e klasse B: 1.RCH (Heemstede) 20-47, 2.Alliance ’22 (Haarlem) 20-42, 3.SVA (Assendelft) 20-41, 4.Hoofddorp 20-38, 5.Fortuna Wormerveer Da4 20-38,  6.Sporting Krommenie 20-32, 7.Kolping Boys Da4 (Alkmaar) 20-25, 8.Assendelft 20-21, 9.Concordia (Hillegom) 19-14, 10.Overbos (Hoofddorp) 20-11, 11.Geel Wit ’20 (Haarlem) 19-6

3e klasse C: 1.’t Goy Da2 20-50, 2.HMS (Utrecht) 20-49, 3.Waterwijk (Almere) 20-45, 4.NVC (Naarden) 20-43, 5.MSV ’19 (Montfoort) 20-33, 6.SVF (Cothen) 20-25, 7.so Soest 20-22, 8.Brederodes (Vianen) 20-21, 9.KVVA (Amersfoort) 20-15, 10.sv Almere 20-13, 11.Vreeswijk (Nieuwegein) 20-2


4e klasse A
: 1.FC Uitgeest 18-41, 2.Berdos (Bergen) 18-39, 3.Winkel Da2 18-28, 4.st Adelbert (Egmond Binnen) 18-27, 5.Hollandia T (Tuitjenhorn) 18-24, 6.HSV (Heiloo) 18-24, 7.ADO ’20 Da2 (Heemskerk) 18-21, 8.SRC (Schagen) 18-18, 9.Apollo ’68 (Hensbroek) 18-17, 10.Texel ’94 (Den Burg) 18-16

4e klasse B: 1.Berkhout 22-60, 2.De Zouaven (Grootebroek) 21-44, 3.SEW (Nibbixwoud) 21-43, 4.KGB (Bovenkarspel) 22-40, 5.MFC (Medemblik) 21-36, 6.Strandvogels (Wervershoof) 21-35, 7.Woudia (Westwoud) 22-26, 8.VVS ’46 (Spanbroek) 22-20, 9.Oosthuizen 22-19, 10.Winkel Da3 21-18, 11.De Blokkers (Blokker) 22-16, 12.RKEDO (Avenhorn) 21-15

4e klasse C: 1.Velsen 20-57, 2.KFC (Koog aan de Zaan) 19-47, 3.OSV (Amsterdam) 18-38, 4.Zwanenburg 22-36, 5.SVIJ (IJmuiden) 21-35, 6.Saenden (Wormerveer) 21-32, 7.Sporting Krommenie 22-27, 8.Ripperda (Haarlem) 22-26, 9.OFC (Oostzaan) 21-19, 10.EVC (Edam) 21-17, 11.Zaandijk Da2 19-15, 12.VVZ (Zaandam) 20-7

4e klasse D: 1.Maarssen 16-44, 2.sv Laren ’99 16-35, 3.NVC Da2 (Naarden) 16-31, 4.De Vecht (Loenen aan de Vecht) 15-28, 5.VVIJ (IJsselstein) 16-26, 6.’s Graveland 15-20, 7.Roda ’46 Da2 (Leusden) 16-8, 8.Odijk 16-7, 9.’t Goy Da3 14-4

 

5e klasse A: 1.ZAP (Breezand) 21-59, 2.Nieuwe Niedorp 21-53, 3.DWOW (Wieringerwerf) 21-50, 4.LSVV Da3 (Zuid Scharwoude) 21-39, 5.Succes (Hippolytushoef) 22-39, 6.Hollandia T Da2 (Tuitjenhorn) 22-34, 7.vv Schagen 22-24, 8.Dirkshorn 21-23, 9.Winkel Da4 21-23, 10.Geel Zwart ´30 ('t Zand) 22-11, 11.De Koog 21-8, 12.Oosterend 22-5 

5e klasse B: 1.WGW (Den Helder) 20-58, 2.Egmondia (Egmond aan Zee) 22-53, 3.Almaarsche Boys (Alkmaar) 22-48, 4.Victoria O (Obdam) 22-43, 5.Kolping Boys Da3 (Alkmaar) 22-35, 6.LSVV Da2 (Zuid Scharwoude) 22-33, 7.Zeevogels (Egmond aan den Hoef) 22-30, 8.Dynamo (Ursem) 22-25, 9.HSV Da2 (Heiloo) 21-24,  10.Berdos Da2 (Bergen) 22-20, 11.KSV Da2 (Heerhugowaard) 21-5,  12.ZAP Da2 (Breezand) 22-3
Dames 4 van Kolping Boys speelt twee klassen hoger dan Kolping Boys Da3 

5e klasse C: 1.Grasshoppers (Hoogwoud) 21-63, 2.De Blokkers Da2 (Blokker) 21-48, 3.TSV Twisk 21-48, 4.Westfriezen (Zwaag) 19-42, 5.West Frisia (Enkhuizen) 22-35, 6.RKEDO Da3 (Avenhorn) 21-24, 7.HOSV (Spanbroek) 18-23, 8.DWB (De Weere) 18-16, 9.Always Forward Da2 (Hoorn) 18-15, 10.De Zouaven Da2 (Grootebroek) 19-10, 11.VVS ’46 Da2 (Spanbroek) 19-12, 12.ADO ’20 Da4 (Heemskerk) 21-7

5e klasse D: 1.Ilpendam 21-55, 2.Hellas Sport (Zaandam) 21-51, 3.Volendam 22-50, 4.Zaanlandia (Zaandam) 22-47, 5. Jisp 22-32, 6.SDOB (Broek in Waterland) 22-32, 7.Oosthuizen Da2 21-24, 8.WBSV (Westbeemster) 22-20, 9.Monnickendam 21-19, 10.Saenden Da2 (Wormerveer) 22-19, 11.RCZ (Zaandam) 21-12, 12.VVZ (Zaandam) 21-9

5e klasse E: 1.AS ’80 (Almere) 22-66, 2.De Zebra’s (Hilversum) 22-60, 3.RKAV (Aalsmeer) 22-44, 4.sv Almere Da2 21-43, 5.FC Omniworld (Almere) 21-41, 6.sc Sloten/Rivalen (Amsterdam) 22-34, 7.AS ’80 Da2 (Almere) 22-33, 8.Buitenboys (Almere) 22-22, 9.DRC (Amsterdam) 22-15, 10.FC Weesp 22-13, 11.TOB (Amsterdam) 22-44, 12.WV-HEDW (Amsterdam) 22-1

5e klasse F: 1.FC Castricum 22-50, 2.HSV Da3 (Heiloo) 22-49, 3.Limmen Da2 22-48, 4.DEM (Beverwijk) 22-43, 5.ADO ’20 Da3 (Heemskerk) 22-31, 6.Velsen Da2 22-31, 7.De Kennemers (Beverwijk) 22-29, 8.Alliance ’22 Da2 (Haarlem) 22-27, 9.Assendelft Da2 22-20, 10.Wijk aan Zee 22-20, 11.SVA Da2 (Assendelft) 22-17, 12.FC Uitgeest Da2 (Uitgeest) 22-15 

5e klasse G: 1.Schalkwijk 23-67, 2.sc ’t Gooi (´s Graveland) 25-55, 3.Houten 21-46, 4.Bunnik ’73 21-44, 5.Hercules (Utrecht) 22-41, 6.De Meern 18-39, 7.Saestum Da4 (Zeist) 23-32, 8.Waterwijk Da2 (Almere) 17-31, 9.Achterveld 23-26, 10.Hoogland Da2 22-18, 11.APWC (Amersfoort) 23-16, 12.RUC (Utrecht) 17-9, 13.HVC (Amersfoort) 22-6, 14.VVZA (Amersfoort) 19-4

Saestum Da1, Da3 en Da5 spelen op zaterdag (Dames 2 op zondag); Hoogland Da1 speelt op zaterdag

 

BEKER standaardteams

standaardteams zijn de hoogste elftallen van een club op districtsniveau (2e t/m 5e klasse)


Groepsfase: JSV Nieuwegein derde (en daardoor uitgeschakeld) in groep 18, achter tweede klassers Benschop en FC Delta Sports '95 (HMS zo./Da2 completeerde de groep)
Eerste ronde: o.a. FC Abcoude-Fortuna Wormerveer Da 2 1-10
Tweede ronde: Andijk-Sporting Krommenie 2-1, sv Marken-Jong Holland 0-2, MFC-Alliance '22 2-2 (Alliance w.n.s.), Dindua-Pancratius 1-4, 't Gooi-HMS (za.) 0-4, Velsen-SVA 2-3, VVIJ-Roda '46 5-7, KDS-Odysseus '91 1-2, KGB-RCH 0-11, NVC-Valleivogels 4-1, Bunnik-RKEDO 0-8, Zaandijk-Winkel 0-1, Benschop-FC Delta Sports '95 3-0, Always Forward-Concordia 3-0; Desto en Fortuna Wormerveer Da2 vrijgeloot
Achtste finales: Winkel-Fortuna Wormerveer Da2 1-5, SVA-Alliance ’22 3-5, Jong Holland-Andijk 4-2, Roda ’46-Desto 1-0, HMS-Odysseus ’91 2-3, RCH-Always Forward 7-1, Benschop-NVC 3-1, RKDEO-Pancratius 1-2

Kwartfinales: Pancratius-Roda ’46 1-1 (Pancratius w.n.s.), Odysseus ’91-Benschop 3-0, RCH-Alliance ’22 0-3, Jong Holland-Fortuna Wormerveer 2 1-3

Halve finales: Fortuna Wormerveer Da2-Alliance ’22 4-0, Odysseus ’91-Pancratius 1-3

Finale: Fortuna Wormerveer Da2-Pancratius 6-1

BEKER reserveteams

reserveteams hebben hogere elftallen van hun club op districtsniveau voetballen

Halve finales:
't Goy Da2-Reiger Boys Da2 1-5, Fortuna Wormerveer Da4-CSW Da2 1-3
Finale: Reiger Boys Da2-CSW Da2 5-2




M1-JUNIOREN


M1-junioren zijn A-junioren en oude B-junioren, geboren in 1988, 1989 en 1990. De elftallen worden aangeduid als MA (Meisjes-A).
Bij eerste teams wordt de toevoeging MA1 achterwege gelaten. De herkomst van de clubs is cursief en tussen haakjes weergegeven, tenzij deze in de clubnaam wordt gevoerd.


M1-JUNIOREN ZATERDAG

54 teams, verdeeld over 5 klassen (1 hoofdklasse, 4 eerste klassen)
48 eerste teams, 5 tweede teams, 1 derde team


Hoofdklasse: 1.SDO (Bussum) 21-56, 2.VVIJ (IJsselstein) 18-43, 3.Pancratius (Badhoevedorp) 18-34, 4.De Meer (Amsterdam) 17-33, 5.Maarssen 17-30, 6.Kadoelen (Amsterdam) 20-28, 7.Houten 17-23, 8.ODIN ’59 (Heemskerk) 17-19, 9.Vlug en Vaardig (Amsterdam) 16-18, 10.De Zuidvogels (Huizen) 18-15, 11.Purmerend 19-14, 12.SDZ (Amsterdam) 18-0

 

1e klasse A: 1.SVA (Assendelft) 16-48, 2.DEK (Medemblik) 20-41, 3.Wieringermeer (Slootdorp) 19-36, 4.AFC ´34 (Alkmaar) 19-32, 5.SVW ´27 (Heerhugowaard) 2-23, 6.Asonia (Andijk) 18-32, 7.Meervogels ´31 (Akersloot) 18-12,  8.Succes (Hippolytushoef) 18-8

1e klasse B: 1.CSW (Wilnis) 18-52, 2.Buitenveldert (Amsterdam) 19-37, 3.Zwanenburg 17-26, 4.Geel Wit ´20 (Haarlem) 17-23, 5.RKDES (Kudelstaart) 20-15, 6.Roda ´23 (Amstelveen) 19-7

1e klasse C: 1.FC Omniworld (Almere) 19-45, 2.sc ´t Gooi (s Graveland) 18-33, 3.De Meer MA2 (Amsterdam) 19-29, 4.Kadoelen MA2 (Amsterdam) 20-25, 5.Buitenveldert MA3 (Amsterdam) 19-14, 6.Stormvogels Telstar (Velsen) 17-13

1e klasse D: 1.Delta Sports ’95 (Houten) 16-37, 2.so Soest (Soest) 15-36, 3.DEV (Doorn) 13-20, 4.Hoogland 13-8, 5.KVVA (Amersfoort) 15-3

1e klasse E: 1.Vreeswijk (Nieuwegein) 19-49, 2.MSV ’19 (Montfoort) 19-39, 3.SCH ’44 (Harmelen) 20-28, 4.SVF (Cothen) 19-24, 5.Roda ’46 (Leusden) 18-18, 6.NVC (Naarden) 19-5

1e klasse F: 1.Sporting ’70 (Utrecht) 19-43,  2.Sporting Martinus (Amstelveen) 20-41, 3.Roda ’46 MA2 (Leusden) 17-31, 4.CDW (Wijk bij Duurstede) 18-31, 5.SDO MA2 (Bussum) 15-29, 6.FC Abcoude 17-27, 7.Maarssen MA2 19-25, 8.SCW (Rijsenhout) 18-22, 9.CSW MA2 (Wilnis) 14-21, 10.De Meern 17-10, 11.Hooglanderveen 18-1

 

M1-JUNIOREN ZONDAG

36 teams, verdeeld over 4 klassen (allen eerste klassen)
32 eerste teams, 4 tweede teams


 1e klasse A: 1.Always Forward (Hoorn) 14-38, 2.ADO ’20 (Heemskerk) 13-31, 3.VVW (Wervershoof) 14-23, 4.Limmen 15-19, 5.Spartanen (Wognum) 14-12, 6.Texel ’94 (Den Burg) 13-11, 7.DESS (Benningbroek) 17-11
1e klasse B: 1.Berkhout 16-41, 2.De Zouaven (Grootebroek) 15-37, 3.Grasshoppers (Hoogwoud) 16-31, 4.MFC (Medemblik) 10-23, 5.RKEDO (Avenhorn) 14-17, 6.FC Castricum 14-17, 7.MOC (Midwoud) 12-10, 8.De Rijp 13-9, 9.DWB (De Weere) 11-6, 10.BKC (Anna Paulowna) 13-0

1e klasse C: 1.Westfriezen (Zwaag) 18-48, 2.HOSV (Spanbroek) 16-45, 3.De Zouaven MA2 (Grootebroek) 17-34, 4.Victoria O (Obdam) 17-33, 5.ALC (Abbekerk) 18-29, 6.Andijk 18-25, 7.WSW (Egmond aan den Hoef) 17-24, 8.VVW MA2 (Wervershoof) 18-13, 9.VVS ´46 (Spanbroek) 17-12, 10.Kwiek ´78 (Avenhorn) 18-0 

1e klasse D: 1.VSV (Velserbroek) 19-52, 2.VVA/De Spartaan (Amsterdam) 17-39, 3.VVC (Nieuw Vennep) 21-34, 4.IVV (Landsmeer) 18-33, 5.Purmerend MA2 17-23, 6.Knollendam (Oostknollendam) 18-23, 7.Buitenveldert MA2 (Amsterdam) 18-21, 8.ASV Arsenal (Amsterdam) 17-13, 9.Beverwijk 19-0

 

BEKER

 

Kwartfinales: Kolping Boys-Grasshoppers 4-0, Maarssen-Houten 2-1, VVIJ-Pancratius 2-3, Reiger Boys MB1-Berkhout 2-1

Halve finales: Kolping Boys-Maarssen 1-0, Pancratius-Reiger Boys 1-4

Finale: Kolping Boys-Reiger Boys 1-1 na verlenging, Kolping wint na strafschoppen

 

Bekerwinnaar Kolping Boys komt in de competitie uit als Dames 4.

Reiger Boys MB1 neemt deel aan het M1-bekertoernooi, maar werkt de competitie af in de B-junioren derde klasse 06, waarin verder louter jongensteams uitkomen. De meiden eindigen dan ook als laatste.




M2-JUNIOREN

M2-junioren zijn C-junioren en jonge B-junioren, geboren in 1991, 1992 en 1993. De elftallen worden aangeduid als MB (Meisjes-B)
Bij eerste teams wordt de toevoeging MB1 achterwege gelaten. De herkomst van de clubs is cursief en tussen haakjes weergegeven, tenzij deze in de clubnaam wordt gevoerd.



Competitie

2 hoofdklassen (16 teams; 15 MB1-teams, 1 MC2-team)

7 1e klassen (53 teams; 45 MB1-teams, 8 MB2-teams)

14 2e klassen (102 teams; 73 eerste teams, 26 tweede teams, 3 derde teams)

totaal: 23 klassen (171 teams; 135 verenigingen, 33 met twee teams, 4 met drie teams)


Hoofdklasse A: 1.VVZ (Zaandam) 17-41, 2.Hoofddorp 20-36, 3.KFC (Koog aan de Zaan) 19-32, 4.Overbos (Hoofddorp) 18-22, 5.Purmerend 20-22, 6.Buitenveldert MC2 (Amsterdam) 15-17, 7.Alliance ’22 1 (Haarlem) 14-14, 8.Fortuna Wormerveer 17-13
Buitenveldert MC1 speelt in jongenscompetitie
Hoofdklasse B: 1.Sporting ’70 (Utrecht)  21-53, 2.sv Almere 20-48, 3.De Meer (Amsterdam) 18-39, 4.Spakenburg 18-22, 5.Buitenveldert (Amsterdam) 19-22, 6.SDO (Bussum) 20-16, 7.Odijk 19-14, 8.Delta Sports ’95 (Houten) 21-13 
 

1e klasse 101: 1.FC Uitgeest 17-47, 2.Kolping Boys (Alkmaar) 17-40, 3.VIOS-W (Warmenhuizen) 18-36, 4.LSVV (Zuid Scharwoude) 17-23, 5.Koedijk 17-23, 6.Duinrand S (Schoorl) 17-22, 7.ADO ’20 (Heemskerk) 17-21, 8.Bergen 16-17, 9.DTS (Oudkarspel) 18-9, 10.Jong Holland (Alkmaar) 18-6

1e klasse 102: 1.Always Forward (Hoorn) 15-43, 2.Opperdoes/Twisk combinatie (Opperdoes/Twisk) 15-25, 3.Dindua (Enkhuizen) 14-24, 4.Texel ’94 (Den Burg) 12-15, 5.de Zouaven (Grootebroek) 13-7, 6.ASV ’55 (Venhuizen) 15-4,

1e klasse 103: 1.OSV (Amsterdam) 17-46, 2.Assendelft 16-38, 3.sv Marken 16-33, 4.ODIN ’59 (Heemskerk) 14-16, 5.Limmen 14-13, 6.OFC (Oostzaan) 17-10, 7.ADO ’20 MB2 (Heemskerk) 18-5

1e klasse 104: 1.Pancratius MB2 (Badhoevedorp) 21-57, 2.VSV (Velserbroek) 19-50, 3.Overbos (Hoofddorp) 21-37, 4.Roda ’23 (Amstelveen) 20-28, 5.RKDES (Kudelstaart) 20-20, 6.VVC (Nieuw Vennep) 21-20, 7.Concordia (Hillegom) 21-16,  8.SVIJ (IJmuiden) 21-12

1e klasse 105: 1.Pancratius (Badhoevedorp) 15-29, 2.’t Gooi (‘s Graveland) 15-28, 3.JOS Watergraafsmeer (Amsterdam) 14-24, 4.WV-HEDW (Amsterdam) 14-19, 5.Waterwijk (Almere) 13-11, 6.De Meer MB2 (Amsterdam) 15-11

1e klasse 106: 1.Sterrenwijk (Utrecht) 15-37, 2.Woudenberg 16-37, 3.Achterveld 16-29, 4.DVSA (Amerongen) 15-23, 5.Sporting ’70 MB2 (Utrecht) 16-19, 6.VVIJ (IJsselstein) 16-18, 7.Spakenburg MB2 14-16, 8.KVVA (Amersfoort) 16-15, 9.De Meern 16-8

1e klasse 107: 1.Roda ’46 (Leusden) 16-41, 2.JSV Nieuwegein 18-33, 3.Houten MB2 18-26, 4.’t Goy 15-24,  5.Houten 16-19, 6.Roda ’46 MB2 (Leusden) 16-14,  7.MSV ’19 (Montfoort) 17-4

 

2e klasse A: 1.FC Castricum 21-44, 2.Meervogels ’31 (Akersloot) 20-43, 3.Limmen MB2 21-35, 4.AFC ’34 (Alkmaar) 21-34, 5.LSVV MB2 (Zuid Scharwoude) 20-32, 6.Nieuwe Niedorp 19-23, 7.Vitesse ’22 (Castricum) 21-13, 8.Texel ’94 MB2 (Den Burg) 19-2

2e klasse B: 1.Reiger Boys MB2 (Heerhugowaard) 16-48, 2.Winkel 16-34, 3.Egmondia (Egmond aan Zee) 15-29, 4.VIOS-W MB2 (Warmenhuizen) 15-24, 5.Zeevogels (Egmond aan den Hoef) 16-22, 6.FC Uitgeest MB2 16-21, 7.Texel ’94 MB3 (Den Burg) 14-12, 8.Kolping Boys MB2 (Alkmaar) 16-8, 9.HSV (Heiloo) 14-7

Reiger Boys MB1 speelt in jongenscompetitie (bereikt in M1-beker de finale)

2e klasse C: 1.Zandvoort 18-38,  2.Velsen 18-33, 3.HBC (Heemstede) 18-27, 4.VSV MB2 (Velserbroek) 17-25, 5.Spaarnwoude (Spaarndam) 17-17, 6.de Kennemers 1 (Beverwijk) 20-9

2e klasse D: 1.sc Spirit ’30 (Hoogkarspel) 17-44, 2.Kadoelen (Amsterdam) 15-42, 3.Always Forward MB2 (Hoorn) 17-34, 4.DESS (Benningbroek) 18-32, 5.Westfriezen (Zwaag) 14-26, 6.de Blokkers (Blokker) 18-20, 7.DEK (Medemblik) 18-15, 8.Strandvogels (Wervershoof) 17-8, 9.Berkhout 16-7, 10.West Frisia (Enkhuizen) 18-7

2e klasse E: 1.MFC (Medemblik) 19-49, 2.Always Forward MB3 (Hoorn) 20-37, 3.MOC (Midwoud) 18-36, 4.Westfriezen MB2 (Zwaag) 17-28, 5.VVW (Wervershoof) 20-8, 6.SEW (Nibbixwoud) 18-5

2e klasse F: 1.Sporting Krommenie MB2 15-42, 2.Fortuna Wormerveer MB2 12-25, 3.IVV (Wijdewormer) 14-22, 4.Zaandijk 12-16, 5.Sporting Krommenie 14-7, 6.VVZ MB2 (Zaandam) 11-2

2e klasse G: 1.Geuzen Middenmeer (Amsterdam) 13-30, 2.NFC/Brommer (Amstelveen) 13-27, 3.Ouderkerk (Ouderkerk a/d Amstel) 16-27, 4.TABA (Amsterdam) 14-21,  5.Amstelveen/Heemraad (Amstelveen) 11-17, 6.FC Abcoude 17-12, 7.Muiden 12-7

2e klasse H: 1.EVC (Edam) 20-52, 2.DWOW (Wieringerwerf) 20-51, 3.Kwiek ’78 (Avenhorn) 19-35, 4.sc Spirit ’30 MB2 (Hoogkarspel) 20-35, 5.Ilpendam 19-31, 6.HSV Sport 1889 (Zwaag) 20-29, 7.Jisp 19-28, 8.Zuidermeer 20-20, 9.Zwaluwen ‘30/Henver (Hoorn) 19-14, 10.VVS ’46 (Spanbroek) 20-13, 11.Wiron (Den Oever) 20-3

2e klasse I: 1.NVC (Naarden) 14-38, 2.Kampong (Utrecht) 12-23, 3.Victoria (Loosdrecht) 12-18, 4.Aurora (Werkhoven) 14-16, 5.de Zuidvogels (Huizen) 12-12, 6.Bunnik ’73 14-3

2e klasse J: TOV (Baarn) 17-44, 2.JSV Nieuwegein MB2 18-42, 3.Cobu Boys MB1 (Amersfoort) 17-28, 4.so Soest 18-28, 5.Hercules (Utrecht) 17-9, 6.SDO MB2 (Bussum) 16-6, 7.Hertha (Vinkeveen) 15-3

2e klasse K: 1.VRC (Veenendaal) 12-40, 2.Vreeswijk (Nieuwegein) 16-35, 3.Delta Sports ’95 MB2 (Houten) 13-27, 4.Odijk MB2 14-25, 5.CDN (Driebergen) 17-18, 6.VVIJ MB2 (IJsselstein) 18-15, 7.Hercules MB2 (Utrecht) 15-0

2e klasse L: 1.Hooglanderveen 13-28, 2.Patria (Zeist) 14-25, 3.Schalkwijk 15-24, 4.Saestum (Zeist) 14-17, 5.Hoogland 12-10, 6.Valleivogels (Scherpenzeel) 14-8

2e klasse M: 1.sv Baarn 15-41, 2.Victoria MB2 (Loosdrecht) 14-27, 3. Houten MB3 15-19, 4.Hooglanderveen MB2 14-15, 5.Patria MB2 (Zeist) 13-10, 6.de Zuidvogels MB2 (Huizen) 15-8

2e klasse N: 1.Huizen 16-31, 2.TABA MB2 (Amsterdam) 14-29, 3.FC Omniworld (Almere) 17-25, 4.Buitenveldert MB2 (Amsterdam) 14-24, 5.sv Diemen 17-24, 6.Waterwijk MB2 (Almere) 17-18, 7.Ouderkerk MB2 (Ouderkerk a/d Amstel) 15-4

 

 

- Home - Info - Print - Contact - Homespot - PokerBuster - CMSelect -