Terug naar de home pagina - Algemene informatie - Pagina afdrukken - Contact formulier invullen
» resultaten MB1 2007/2008


Klik voor groot formaat

UITSLAGEN JSV MB1

za 25 augustus

oefenduel

Houten MB1-JSV

1-7

di 28 augustus

oefenduel

DSS MB1-JSV

5-3

za 1 september

beker

Woudenberg MC1-JSV

1-7

di 4 september

beker

JSV-VRC MC1

6-0

za 8 september

beker

JSV-Achterveld MC1

7-0

za 15 september

competitie

KVVA MB1-JSV

4-6

za 22 september

competitie

JSV-Roda '46 MB2

4-2

za 29 september

competitie

Delta Sports MB2-JSV

0-2

za 6 oktober

competitie

JSV-CSW MB2

6-0

za 13 oktober

oefenduel

Vreeswijk MB1-JSV

afgelast

za 20 oktober

competitie

DVSA MB1-JSV

1-4

za 27 oktober

competitie

CDN MB1-JSV

1-12

za 3 november

competitie

JSV-VRC MB1

2-3

za 10 november

competitie

JSV-DVSA MB1

afgelast

za 17 november

competitie

VVIJ MB1-JSV

6-0

za 24 november

competitie

JSV-VVIJ MB1

0-1

za 1 december

competitie

JSV-KVVA MB1

2-5

za 8 december

competitie

Roda '46 MB2-JSV

afgelast

za 15 december

competitie

JSV-Delta Sports MB2

13-0

za 5 januari

oefenduel

Houten MB1-JSV

3-1

za 12 januari

beker

Sporting '70 MC2-JSV

2-3

za 19 januari

competitie

CSW MB2-JSV

afgelast

za 26 januari

competitie

NVC MB1-JSV

2-5

za 2 februari

competitie

JSV-NVC MB1

afgelast

za 9 februari

competitie

JSV-CDN MB1

13-0

za 16 februari

competitie

Roda '46 MB2-JSV

1-3

za 23 februari

oefenduel

JSV-Houten MB1

2-4

za 1 maart

competitie

VRC MB1-JSV

1-1

za 15 maart

competitie

CSW MB2-JSV

0-3

za 22 maart

MC-toernooi

VSV (Velserbroek)

afgelast

za 29 maart

competitie

JSV-NVC MB1

8-5

di 1 april beker Sporting '70 MC1-JSV 1-4
za 12 april oefenduel VVIJ MB1-JSV 1-2
wo 16 april beker JSV-VRC MC1 2-0
za 19 april oefenduel DVSA MB1-JSV 0-6
di 22 april competitie JSV-DVSA MB1 2-0
do-za
1-3 mei
internationaal
onder 14-toernooi
(Denemarken)
 Nørhalne Cup 
poulewedstrijden ronde 1 donderdag
Jetsmark IF-JSV 0-3
Donn-JSV 1-2
Burseryds IF-JSV 2-2
poulewedstrijd ronde 2 vrijdag
Sjömarkens/Sandereds-JSV 0-0
poulewedstrijden ronde 2 zaterdag
Øvrevoll Hosle IL 2-JSV 0-2
FC Mors-JSV 1-3
Øvrevoll Hosle IL 1-JSV 0-1
winnaar
za 10 mei oefenduel JSV-Roda '46 MC1 afgelast
di 13 mei beker Kadoelen MC1-JSV 6-2
zo 18 mei MC-toernooi vv Eldenia (Elden-Arnhem)
poulewedstrijden
Eldenia C6M-JSV 0-4
Woezik C7M-JSV 0-1
Victoria Boys C3M-JSV 4-2
Baardwijk MC1-JSV 0-6
om 1e/2e plaats
Victoria Boys C3M-JSV 3-2
tweede
za 24 mei internationaal
MB-toernooi
(Achterhoek Cup)
FC Trias (Winterswijk)
poulewedstrijden
Rood Zwart MB-JSV 0-1
Koninklijke UD MB-JSV 0-3
Adler Buldern-JSV 0-2
halve finale
Adler Buldern-JSV 1-0
om 3e/4e plaats
Union Wessum-JSV 1-1 (4-2p)
vierde
wo 28 mei oefenduel JSV MB1-JSV D4 (jongens) 5-1
za 31 mei eigen MB-toernooi JSV Nieuwegein
poulewedstrijden
JSV-'t Vliegdorp MB1 1-0
JSV-Fort. Wormerveer MC1 0-3
JSV-DSS MB1 1-3
JSV-sv Lelystad MB1 3-1
JSV-Stedoco MB1 0-0
JSV-Sterrenwijk MB1 1-1
vierde



TOTAAL:
18 competitiewedstrijden (13 gewonnen, 1 gelijk, 4 verloren, 86 doelpunten voor, 32 tegen)
7 bekerduels (6 gewonnen, 1 verloren, 31 goals voor, 10 tegen)
7 oefenduels (4 gewonnen, 3 verloren, 26 goals voor, 15 tegen)
4 toernooien: 1x winnaar, 1x tweede
 (23 wedstrijdjes, 13 gewonnen, 5 gelijk, 5 verloren, 41 goals voor, 21 tegen)
6 duels afgelast (4x vanwege de slechte veldgesteldheid, 2x omdat de tegenstander zich een etmaal voor de aftrap terugtrok)
1 toernooi afgelast (velden afgekeurd)

Klik voor groot formaat


UITSLAGEN MB 1e KLASSE D


 

CDN

CSW

DVSA

Delta

JSV

KVVA

NVC

Roda

VRC

VVIJ

CDN

 x

2-2

4-2

4-1

1-12

1-8

2-8

1-4

9-0

1-7

CSW

6-1

x

2-3

2-2

0-3

1-3

2-3

4-2

 

1-2

DVSA

3-2

 

x

4-1

1-4

1-6

0-6

3-1

1-1

0-8

Delta

1-7

0-3

0-1

x

0-2

0-4

4-2

 

1-5

0-1

JSV

13-0

6-0

2-0

13-0

x

2-5

8-5

4-2

2-3

0-1

KVVA

14-0

4-1

5-1

5-1

4-6

x

2-2

2-1

4-2

3-3

NVC

13-2

5-0

3-1

5-3

2-5

2-5

x

13-0

6-0

3-3

Roda

0-6

8-0

2-2

2-0

1-3

0-7

0-6

x

0-2

0-7

VRC

4-4

2-0

2-2

6-0

1-1

0-7

 

1-5

x

1-2

VVIJ

7-1

6-0

8-0

7-0

6-0

3-1

5-0

7-2

2-0

x


EINDSTAND

 

 

gespeeld

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

VVIJ

18

16

2

0

50

85

13

2

KVVA

18

14

2

2

44

89

27

3

JSV

18

13

1

4

40

86

32

4

NVC

17

10

2

5

32

84

42

5

VRC

16

5

4

7

19

30

46

6

DVSA

17

5

3

9

18

25

57

7

CDN

18

5

2

11

17

48

105

8

Roda

17

4

1

12

13

30

68

9

CSW

16

3

2

11

11

24

52

10

Delta

17

1

1

15

4

14

73




DE REST VAN
WEST 1
2007/2008


SENIOREN


Bij de junioren hebben we de tussentijdse veranderingen bijgehouden. Bij de senioren niet, daar weten we alleen wie de eindstreep heeft bereikt. De oudgedienden Vreeswijk en KVVA mis je in dit overzicht. Hun damesteams werden in de loop van het seizoen ontbonden.
Da2 staat voor Dames 2, Da3 voor Dames 3 etc. Bij eerste teams wordt de toevoeging Da1 achterwege gelaten. De herkomst van de clubs is cursief en tussen haakjes weergegeven, tenzij deze in de clubnaam wordt gevoerd.

SENIOREN ZATERDAG

83 teams, verdeeld over 7 klassen

 

2e klasse: 1.Odysseus ’91 (Utrecht) 19-45, 2.Saestum Da3 (Zeist) 20-41, 3.FC Delta Sports ’95 (Houten) 20-37, 4.Benschop 18-36, 5.Reiger Boys Da2 (Heerhugowaard) 20-34,  6.KDS (Utrecht) 20-24, 7.sc Muiden Da2 20-24, 8.sc Buitenveldert Da3 (Amsterdam) 20-20, 9.Sporting ’70 (Utrecht) 20-17, 10.Pancratius (Badhoevedorp) 20-16, 11.Valleivogels (Scherpenzeel) 19-14 

3e klasse
: 1.Dindua (Enkhuizen) 21-51, 2.FC Abcoude 22-40, 3.
JSV Nieuwegein 21-39, 4.Hoogland 21-36, 5.CJVV (Amersfoort) 21-35, 6.Odysseus ’91 Da2 (Utrecht) 20-32, 7.KDO (De Kwakel) 20-26, 8.CSW Da2 (Wilnis) 18-22, 9.DVVA (Amsterdam) 21-21, 10.Wartburgia Da3 (Amsterdam) 21-17, 11.Jong Holland (Alkmaar) 22-13, 12.RKDES (Kudelstaart) 22-12
 

4e klasse A: 1.Buitenveldert Da4 (Amsterdam) 23-59, 2.De Meer (Amsterdam) 23-57, 3.P en T (Amsterdam) 23-47, 4.sv Ouderkerk (Ouderkerk aan de Amstel) 23-39, 5.GeuzenMiddenmeer (Amsterdam) 24-38, 6.RKDES Da2 (Kudelstaart) 24-36, 7.sv Marken 23-35, 8.Wartburgia Da4 (Amsterdam) 22-34, 9.ZCFC (Wijdewormer) 23-34, 10.Dindua Da2 (Enkhuizen) 22-17, 11.DVVA Da2 (Amsterdam) 24-13, 12.RKAVIC (Amstelveen) 22-8, 13.Blauw Wit W (Wormerveer) 22-6 
4e klasse B: 1.Spakenburg 23-64, 2.De Zuidvogels (Huizen) 20-52, 3.Benschop Da2 21-48, 4.DESTO (Utrecht) 23-48, 5.Loosdrecht 22-31, 6.VSC (Utrecht) 22-31, 7.DOVO (Veenendaal) 20-30, 8.Sporting '70 Da2 (Utrecht) 24-23, 9.Jonathan (Zeist) 20-21, 10.SVM (Maartensdijk) 20-20, 11.Kockengen 20-16, 12.Odysseus '91 Da3 (Utrecht) 23-15, 13.FC Delta Sports '95 Da2 (Houten) 22-6


5e klasse A
: 1.Wieringermeer (Slootdorp) 17-38, 2.Opperdoes 17-34, 3.DZS (Wijdewormer) 17-34, 4.Amstelveen/Heemraad 18-23, 5.sc Buitenveldert Da 5 (Amsterdam) 16-20, 6.sv Marken Da2 18-19, 7.Wartburgia Da6 (Amsterdam) 17-0
5e klasse B: 1.De Meer Da2 (Amsterdam) 25-70, 2.Sporting Martinus (Amstelveen) 22-57, 3.BFC (Bussum) 24-44, 4.CJVV Da2 (Amersfoort) 23-42, 5.Roda '23 (Amstelveen) 25-42, 6.Wartburgia Da 5 (Amsterdam) 23-39, 7.DVVA Da3 (Amsterdam) 25-39, 8.GeuzenMiddenmeer Da2 (Amsterdam) 26-38, 9.KDO Da2 (De Kwakel) 25-36, 10.Benschop Da3 22-33, 11.SIZO 25-14, 12.Odysseus '91 Da4 (Utrecht) 21-13, 13.sv Ouderkerk (Ouderkerk aan de Amstel) 22-6, 14.Zwaluwen Utrecht '11 22-3  
5e klasse C: 1.Woudenberg 22-64, 2.KDS Da2 (Utrecht) 22-63, 3.HMS (Utrecht) 21-51, 4.HDS (Leersum) 22-40, 5.Candia '66 (Rhenen) 21-36, 6.FC De Bilt 21-34, 7.Odysseus '91 Da5 (Utrecht) 22-33, 8.Saestum Da5 (Zeist) 22-29, 9.De Zuidvogels Da2 (Huizen) 23-25, 10.TOV (Baarn) 22-24, 11.Renswoude 23-8, 12.CJVV Da3 (Amersfoort) 23-8, 13.Lopik 22-0



SENIOREN ZONDAG

175 teams, verdeeld over 17 klassen


2e klasse
: 1.MFC (Medemblik) 21-59, 2.Koedijk 22-41, 3.sc Buitenveldert Da2 (Amsterdam) 22-40, 4.Olympia Haarlem 22-36, 5.ADO ’20 (Heemskerk) 22-36, 6.Andijk 22-31, 7.Roda '46 (Leusden) 22-30, 8.Zaandijk 22-27, 9.Winkel 22-25, 10.Kolping Boys Da2 (Alkmaar) 22-24, 11.'t Goy Da2 21-14, 12.RKEDO (Avenhorn) 22-1


3e klasse A
: 1.Limmen 21-48, 2.LSVV (Zuid Scharwoude) 21-47, 3.Duinrand S (Schoorl) 18-37, 4.FC Uitgeest 20-26, 5.Berkhout 21-26, 6.Always Forward (Hoorn) 19-19, 7.de Valken (Venhuizen) 20-15, 8.de Zouaven (Grootebroek) 20-15
3e klasse B: 1.Velsen (Driehuis) 16-38, 2.SVA (Assendelft) 15-34, 3.Hoofddorp 15-33, 4.Sporting Krommenie 14-27, 5.Alliance '22 (Haarlem) 14-20, 6.sv Overbos (Hoofddorp) 16-16, 7.Fortuna Wormerveer Da4 15-13, 8.Assendelft 15-9, 9.KFC (Koog aan de Zaan) 16-3
Fortuna Wormerveer Da1 en Da2 spelen landelijk; Fortuna Wormerveer Da3 tijdens het seizoen teruggetrokken uit de tweede klasse
3e klasse C: 1.SDO (Bussum) 24-58, 2.NVC (Naarden) 24-58, 3.Waterwijk (Almere) 24-56, 4.HMS (Utrecht) 21-42, 5.MSV '19 (Montfoort) 23-36, 6.AS '80 (Almere) 23-36, 7.Maarssen 22-31, 8.sv Almere 22-27, 9.Brederodes (Vianen) 18-21, 10.SVF (Cothen) 23-18, 11.SO Soest 19-12, 12.sv Laren '99 21-10, 13.Bunnik '73 20-7

4e klasse A
: 1.KSV (Heerhugowaard) 25-70, 2.WGW (Den Helder) 25-64, 3.Berdos (Bergen) 24-50, 4.st Adelbert (Egmond Binnen) 24-46, 5.DWOW (Wieringerwerf) 22-35, 6.Winkel Da2 24-33, 7.HSV (Heiloo) 24-32, 8.FC Castricum 22-30,  9.ADO '20 Da2 (Heemskerk) 24-29, 10.SRC (Schagen) 19-24, 11.ZAP (Breezand) 22-19, 12.Apollo '68 (Hensbroek) 22-18, 13.Hollandia T (Tuitjenhorn) 24-15, 14.Nieuwe Niedorp 21-3
4e klasse B: 1.Woudia (Westwoud) 16-40, 2.Grasshoppers (Hoogwoud) 16-38, 3.SEW (Nibbixwoud) 16-25, 4.Strandvogels (Wervershoof) 15-24, 5.KGB (Bovenkarspel) 14-20, 6.de Blokkers (Blokker) 16-17, 7.MFC Da2 (Medemblik) 16-15, 8.Ilpendam 16-15, 9.Oosthuizen 15-5
4e klasse C: 1.OSV (Amsterdam) 18-50, 2.Saenden (Wormerveer) 18-37, 3.Hellas Sport (Zaandam) 18-32, 4.Zwanenburg 18-30, 5.Ripperda (Haarlem) 18-27, 6.EVC (Edam) 18-19, 7.SVIJ (IJmuiden) 18-17, 8.Concordia (Hillegom) 18-16, 9.Zaandijk Da2 18-16, 10.KFC Da2 (Koog aan de Zaan) 18-13
4e klasse D: 1.Schalkwijk 17-48, 2.Houten 18-39, 3.VVIJ (IJsselstein) 18-25, 4.sc 't Gooi ('s Graveland) 18-25, 5.De Vecht (Loenen aan de Vecht) 18-25, 6.Odijk 17-24, 7.Roda '46 Da2 (Leusden) 18-22, 8.'s Graveland 18-16, 9.NVC Da2 (Naarden) 15-15, 10.'t Goy Da3 17-11

5e klasse A: 1.LSVV Da2 (Zuid Scharwoude) 22-54, 2.HSV Da2 (Heiloo) 22-51, 3.Succes (Hippolytushoef) 22-49, 4.FC Den Helder 22-49, 5.vv Schagen 22-47, 6.Winkel Da4 22-25, 7.Dirkshorn 22-23, 8.ZAP Da2 (Breezand) 22-23, 9.Geel Zwart '30 ('t Zand) 21-17, 10.Callantsoog 22-17, 11.Flevo (Middenmeer) 21-16, 12.DWOW Da 2 (Wieringerwerf) 22-7
5e klasse B: 1.HSV Da3 (Heiloo) 16-48, 2.Zeevogels (Egmond aan den Hoef) 16-40, 3.Victoria O (Obdam) 16-28, 4.DTS (Oudkarspel) 16-28, 5.Berdos Da 2 (Bergen) 16-19, 6.LSVV Da3 (Zuid Scharwoude) 16-16, 7.ADO '20 (Heemskerk) 16-13, 8.Almaarsche Boys (Alkmaar) 16-11, 9.de Foresters (Heiloo) 16-7 
5e klasse C: 1.Grasshoppers Da2 (Hoogwoud) 20-58, 2.VVW (Wervershoof) 17-45, 3.WBSV (Westbeemster) 20-40, 4.RKEDO Da2 (Avenhorn) 22-40, 5.VVS '46 (Spanbroek) 21-35, 6.Wiron (Den Oever) 21-30, 7.Dynamo (Ursem) 20-24, 8.Kwiek '78 (Avenhorn) 21-22, 9.DWB (De Weere) 21-20, 10.GSV (Grootschermer) 21-18, 11.VVS '46 Da2 (Spanbroek) 21-17, 12.Andijk Da2 21-6
5e klasse D: 1.de Blokkers Da2 (Blokker) 17-48, 2.HOSV (Spanbroek) 19-42, 3.TSV Twisk 18-34, 4.Berkhout Da2 19-26, 5.Westfriezen (Zwaag) 19-24, 6.Oosterend 20-24, 7.West Frisia DP (Enkhuizen) 19-16, 8.de Koog 21-4 
5e klasse E: 1.DEM (Beverwijk) 20-45, 2.SVA Da2 (Assendelft) 20-45, 3.de Kennemers (Beverwijk) 19-41, 4.Egmondia (Egmond aan Zee) 20-37, 5.Wijk aan Zee 20-32, 6.Assendelft Da2 18-31, 7.Limmen Da2 20-30, 9.Velsen Da2 (Driehuis) 20-22, 9.FC Uitgeest Da2 20-17, 10.ADO '20 Da3 (Heemskerk) 20-5, 11.FC Castricum Da2 19-4
5e klasse F: 1.Volendam 20-60, 2.VVZ (Zaandam) 18-44, 3.Monnickendam 20-38, 4.SDOB (Broek in Waterland) 19-34, 5.OFC (Oostzaan) 20-30, 6.Zaanlandia (Zaandam) 18-29, 7.Jisp 19-24, 8.de Wherevogels (Purmerend) 19-15, 9.Saenden Da2 (Wormerveer) 19-14, 10.RCZ (Zaandam) 19-13, 11.Hellas Sport Da2 (Zaandam) 19-5
5e klasse G: 1.Hoofddorp Da2 18-51, 2.RKAV (Aalsmeer) 18-43, 3.DSS (Haarlem) 15-40, 4.Sloterdijk (Amsterdam) 19-25, 5.HYS (Haarlem) 18-24, 6.sv Overbos Da2 (Hoofddorp) 18-22, 7.TOB (Amsterdam) 18-21, 8.Schoten (Haarlem) 17-20, 9.DRC (Amsterdam) 18-15, 10.Sporting Martinus (Amstelveen) 10-10, 11.WV-HEDW (Amsterdam) 19-1
5e klasse H: 1.sc 't Gooi Da2 ('s Graveland) 16-42, 2.Waterwijk Da2 (Almere) 16-33, 3.Hercules (Utrecht) 16-30, 4.de Zebra's (Hilversum) 16-9, 5.FC Weesp 16-4 
5e klasse I: 1.De Meern 16-44, 2.Saestum Da4 (Zeist) 16-40, 3.Achterveld 16-34, 4.SCH '44 (Harmelen) 16-23, 5.HVC (Amersfoort) 15-21, 6.Hoogland Da2 16-19, 7.VVZA (Amersfoort) 15-12, 8.Hooglanderveen 16-11, 9.PVCV (Vleuten) 16-0
Saestum Da1, Da3 en Da5 spelen op zaterdag (Dames 2 op zondag); Hoogland Da1 speelt op zaterdag


 

BEKER standaardteams

standaardteams zijn de hoogste elftallen van een club op districtsniveau (2e t/m 5e klasse)

GroepsfaseJSV Nieuwegein winnaar poule 7 (JSV-Lopik 27-0, Jonathan-JSV 0-10, SVF-JSV 1-7)
Eerste ronde: o.a. VSC-
JSV Nieuwegein 0-5, Saestum Da3-Benschop 1-2, SVF-Schalkwijk 3-1
Tweede ronde
JSV Nieuwegein-Benschop 1-6, De Meer-Hoogland 2-0, Velsen-MFC 0-4, Odysseus '91-CJVV 8-1, Dindua-Reiger Boys Da2 4-4 [Reiger Boys w.n.s.], FC Abcoude-Pancratius 1-4, Alliance '22-NVC 3-3 [NVC w.n.s.], SDO-SVA 0-6, Ilpendam-Overbos 2-5, KFC-Duinrand S 2-0, Sporting Krommenie-Waterwijk 2-1, SVF-HMS 0-6, Winkel-Strandvogels 7-0, De Valken-Hoofddorp 1-4, Koedijk-LSVV 2-0, Buitenveldert Da3-Saenden 6-0; Maarssen vrijgeloot
Derde ronde (tussenwedstrijd): Overbos-Buitenveldert Da3 0-8
Achtste finales
: Buitenveldert Da3-Odysseus '91 1-4, Reiger Boys Da2-Koedijk 2-1, Pancratius-De Meer 0-1, SVA-KFC 3-0, Hoofddorp-Sporting Krommenie 1-4, Benschop-Maarssen 7-0, MFC-Winkel bezoekers niet opgekomen, HMS-NVC 5-0   
Kwartfinales: De Meer-Odysseus '91 1-1 [Odysseus w.n.s.], HMS-Benschop 1-3, SVA-Sporting Krommenie 2-1, MFC-Reiger Boys Da2 4-1
Halve finales: Benschop-Odysseus '91 1-3, SVA-MFC 1-3
Finale: Odysseus '91-MFC 2-0



BEKER reserveteams

reserveteams hebben hogere elftallen van hun club op districtsniveau voetballen

Finale: Odysseus '91 Da2-Buitenveldert Da4 2-2 n.v. [Odysseus w.n.s.]


MEISJES A-JUNIOREN

 

HOOFDKLASSE (1 klasse, 14 teams, 12 MA1, 1 MA2, 1 MB1)

1.VVIJ (IJsselstein) 21-61, 2.Pancratius (Badhoevedorp) 22-49, 3.FC Delta Sports ’95 (Houten) 22-43, 4.Houten 22-43, 5.CSW (Wilnis) 23-43, 6.sv Kadoelen (Amsterdam) 21-39, 7.De Meer (Amsterdam) 19-27, 8.so Soest 22-26, 9.ODIN ’59 (Heemskerk) 21-24, 10.Kolping Boys MA2 (Alkmaar)* 23-22, 11.DESTO (Utrecht) 22-19, 12.Sporting ’70 MB1 (Utrecht) 24-19, 13.SDO (Bussum) 21-18, 14.Vreeswijk (Nieuwegein) 23-5   

*Kolping Boys MA1 aan het begin van het seizoen opgeheven

EERSTE KLASSEN ZATERDAG
(3 klassen, 20 teams, 18 MA1, 2 MA2)

1e klasse A: 1.Koedijk 15-32, 2.AFC ‘34 (Alkmaar) 16-29, 3.VIOS-W (Warmenhuizen) 13-22, 4.DEK (Medemblik) 15-20, 5..Jong Holland (Alkmaar) 15-0
Asonia in het voorjaar uit competitie genomen 
1e klasse B: 1.RKDES (Kudelstaart) 19-44, 2.sv Kadoelen MA2 (Amsterdam) 19-37, 3.FC Omniworld (Almere) 19-34, 4.Zwanenburg 20-28, 5.CSW MA2 (Wilnis) 19-13, 6.SCW (Rijsenhout) 20-11
Pancratius MA2 eind oktober naar tweede klasse A teruggezet
1e klasse C: 1.Spakenburg 16-42, 2.sc 't Gooi ('s Graveland) 16-41, 3.CDN (Driebergen) 16-25, 4.Odijk 16-21,  5.CDW (Wijk bij Duurstede) 15-20, 6.Sporting ’70 (Utrecht) 14-18, 7.Roda ’46 (Leusden) 15-12, 8.MSV ’19 (Montfoort) 14-8, 9.Hoogland 16-6
De Zuidvogels eind oktober naar tweede klasse B teruggezet, Houten MA2 eind november naar tweede klasse B teruggezet

EERSTE KLASSEN ZONDAG
(4 klassen, 35 teams, 32 MA1, 3 MA2)

geen hoofdklasse of tweede klassen op zondag

1e klasse A: 1.Always Forward (Hoorn) 20-55, 2.Limmen 21-43, 3.Victoria O (Obdam) 20-38, 4.FC Uitgeest 20-37, 5.SVW '27 (Heerhugowaard) 19-33, 6.Texel '94 (Den Burg) 17-19, 7.Sporting Krommenie 20-5, 8.De Rijp 20-1
Sporting Krommenie (nieuw team) eind oktober aan competitie toegevoegd
1e klasse B: 1.Spartanen (Wognum) 20-52, 2.Westfriezen (Zwaag) 19-40, 3.De Zouaven (Grootebroek) 18-36, 4.ALC (Abbekerk) 18-34, 5.Andijk 19-23, 6.Spirit '30 (Hoogkarpsel) 16-21, 7.DWB (De Weere) 18-14, 8.Woudia (Westwoud) 19-9,  9.Limmen MA2 21-8

1e klasse C: 1.Purmerend 18-51, 2.DESS (Benningbroek) 18-43, 3.MOC (Midwoud) 18-26, 4.De Zouaven MA2 (Grootebroek) 17-25, 5.RKEDO (Avenhorn) 18-17, 6.WSW (Wijdenes) 17-10, 7.Always Forward MA2 (Hoorn) 16-7

1e klasse D: 1.VVZ (Zaandam) 17-48, 2.SDZ (Amsterdam) 19-37, 3.VSV (Velserbroek) 18-36, 4.Stormvogels Telstar (IJmuiden) 20-34, 5.VVC (Nieuw Vennep) 17-30, 6.Knollendam 18-28, 7.VVA/De Spartaan (Amsterdam) 19-27, 8.Fortuna Wormerveer 18-16, 9.IVV (Landsmeer) 16-15, 10.Zeeburgia (Amsterdam) 19-13, 11.HBC (Heemstede) 19-4

TWEEDE KLASSEN
(2 klassen, 23 teams, 19 MA1, 4 MA2)

2e klasse A: 1.WV-HEDW (Amsterdam) 16-36, 2.TSV Twisk 16-33, 3.sc Buitenveldert MA2* (Amsterdam) 16-29, 4.Reiger Boys (Heerhugowaard) 15-25, 5.Pancratius MA2 (Badhoevedorp) 14-24, 6.FC Abcoude 16-18, 7.Spaarnwoude (Spaarndam) 14-16, 8.Roda ’23 (Amstelveen) 14-12, 9.Bergen 15-6
Pancratius MA2 (teruggezet uit 1e klasse B) eind oktober toegevoegd aan competitie; *Buitenveldert MA1 opgeheven 
2e klasse B: 1.sv Achterveld 22-59, 2.Maarssen 20-49, 3.sv Baarn 23-49, 4.SCH ’44 (Harmelen) 24-47, 5.JSV Nieuwegein 21-34, 6.Houten MA2 13-26, 7.Nieuwland 21-25, 8.De Meern 16-22, 9.Bunnik ’73 19-22, 10.Altius ('s Graveland) 22-19, 11.de Zuidvogels (Huizen) 18-17, 12.sc ’t Gooi MA2 ('s Graveland) 19-16, 13.Patria (Zeist) 23-10,  14.Vriendenschaar (Culemborg) 17-3
De Zuidvogels (teruggezet uit 1e klasse C) en Vriendenschaar (nieuw team) eind oktober aan competitie toegevoegd, Houten MA2 (teruggezet uit 1e klasse C) eind november aan competitie toegevoegd


BEKER MA-JUNIOREN

 

Eerste ronde: WSW-Always Forward 0-17, Limmen-RKEDO 3-0, Dindua-SVW '27 3-4, Spirit '30-DEK 1-7, MOC-VSV 1-4, Pancratius-De Meer 4-3, Purmerend-Kadoelen 5-6, ODIN '59-SCW 5-1, so Soest-Roda '46 1-1 (Roda w.n.s.), Spakenburg-Achterveld 6-2, Houten-DESTO 10-1, SDO-Sporting '70 5-3, Maarssen-MSV '19 2-3, VVIJ-FC Delta Sports '95 5-3, CDN-Sterrenwijk 1-5; Kolping Boys, RKDES, Vreeswijk, sc 't Gooi en VVZ vrijgeloot
Sterrenwijk MA1 speelt als MB1 in MB-competitie  
Tweede ronde: Limmen-VSV 0-3, Sterrenwijk-VVIJ 3-6, Roda '46-Vreeswijk 1-1 (Vreeswijk w.n.s.), DEK-Odin '59 1-10, sc 't Gooi-Houten 1-6, Pancratius-SDO 6-0, VVZ-SVW '27 6-3, Spakenburg-Kolping Boys 1-0, Kadoelen-RKDES 0-1; Always Forward en MSV '19 vrijgeloot
Achtste finales: VVIJ-MSV '19 21-0, VVZ-Always Forward 3-2, Spakenburg-RKDES 7-1; Pancratius, Odin '59, Vreeswijk, Houten en VSV vrijgeloot
Kwartfinales: Odin '59-VSV 4-1, VVIJ-Vreeswijk 13-0, VVZ-Pancratius 1-0, Spakenburg-Houten 3-0 

Halve finales: VVIJ-Spakenburg 8-1, Odin '59-VVZ 0-4

Finale: VVIJ-VVZ 5-0


MEISJES B-JUNIOREN

HOOFDKLASSEN (1 klasse, 11 teams, allen MB1)

1 (maar geen kampioen).sv Almere 17-48, 2 (én kampioen).asc Waterwijk (Almere) 17-46, 3.Purmerend 20-39, 4.sv Alliance '22 (Haarlem) 15-31,  5.Maarssen 17-22, 6.KFC (Koog aan de Zaan) 16-20, 7.Roda '46 (Leusden) 15-17, 8.JOS Watergraafsmeer (Amsterdam) 19-17, 9.Always Forward (Hoorn) 19-12, 10.sv Overbos (Hoofddorp) 17-11,  11.sc Buitenveldert (Amsterdam) 16-6
sv Almere begin april vanwege faillisement buiten mededinging deelnemend...
klasse eind oktober tot stand gekomen na samenvoeging van de hoofdklassen A en B; Delta Sports MB1 begin januari uit competitie genomen


EERSTE KLASSEN ZATERDAG (4 klassen, 33 teams, 28 MB1, 5 MB2)

1e klasse A: 1.Limmen 15-35, 2.Dindua (Enkhuizen) 15-33, 3.ADO ’20 (Heemskerk) 15-19, 4.sv Kadoelen (Amsterdam) 14-14, 5.sv Marken 12-11, 6.ODIN ’59 (Heemskerk) 13-8
Duinrand S in januari uit competitie genomen (eerst teruggezet naar 2e klasse A, maar ook daar geschrapt)
1e klasse B: 1.DSS (Haarlem) 16-43, 2.rksv Pancratius (Badhoevedorp) 17-35, 3.sv De Meer (Amsterdam) 17-31, 4.asc Waterwijk MB2 (Almere) 10-24, 5.sc Buitenveldert MB2 (Amsterdam) 16-22, 6.sv Ouderkerk (Ouderkerk aan de Amstel) 16-19, 7.sv Concordia (Hillegom) 17-18, 8.VSV (Velserbroek) 17-18, 9.RKDES (Kudelstaart) 18-10, 10.Roda ’23 (Amstelveen) 16-9    
Waterwijk MB2 eind november overgekomen uit 1e klasse C 
1e klasse C: 1.Sterrenwijk (Utrecht) 13-39, 2.Houten 17-29, 3.FC Delta Sports '95 11-25, 4.TOV (Baarn) 14-18, 5.Sporting ’70 MB2 (Utrecht)* 18-14, 6.Vreeswijk (Nieuwegein) 14-12, 7.SDO (Bussum) 17-8
Waterwijk MB2 eind november overgeplaatst naar 1e klasse B; Delta Sports begin januari overgekomen uit Hoofdklasse; *Sporting MB1 speelt in Hoofdklasse meisjes-A; 't Goy in april of mei uit competitie genomen    
1e klasse D: 1.VVIJ (IJsselstein) 18-50, 2.KVVA (Amersfoort) 18-44,
3.JSV Nieuwegein 18-40, 4.NVC (Naarden) 17-32, 5.VRC (Veenendaal) 16-19,  6.DVSA (Amerongen) 17-18, 7.CDN (Driebergen) 18-17, 8.Roda ’46 MB2 (Leusden) 17-13,  9.CSW MB2* (Wilnis) 16-11, 10.FC Delta Sports ’95 MB2 (Houten) 17-4

NVC na herindeling eind oktober van hoofdklasse naar 1e klasse D verplaatst; DVSA en VVIJ aan oorspronkelijke indeling van begin juli toegevoegd (aanvankelijk ingedeeld in 1e klasse C en B), Spakenburg MB1 uit oorspronkelijke indeling geschrapt; * CSW MB1 eind september opgeheven


EERSTE KLASSEN ZONDAG
(2 klassen, 18 teams, 16 MB1, 2 MB2)

geen hoofdklasse of tweede klasse op zondag

1e klasse A: 1.KFC MB2 (Koog aan de Zaan) 21-60, 2.ASV ’55 (Venhuizen) 22-57, 3.FC Castricum 21-55, 4.Kwiek ’78 (Avenhorn) 21-44, 5.BKC (Anna Paulowna) 22-35, 6.Nieuwe Niedorp 22-32, 7.Vitesse ’22 MB2* (Castricum) 21-25, 8.vv Schagen 22-22, 9.Hollandia T (Tuitjenhorn) 22-20, 10.SVW ’27 (Heerhugowaard) 21-16, 11.VVW (Wervershoof) 21-13, 12.Geel Zwart ’30  ('t Zand) 22-1

* Vitesse MB1 speelt in de 2e klasse A

1e klasse B: 1.OSV (Amsterdam) 15-36, 2.rkav Volendam 15-35, 3.VVC (Nieuw Vennep) 15-33, 4.FC Weesp 15-18, 5.Beverwijk 15-6, 6.sv Concordia (Hillegom) 15-6
 
TWEEDE KLASSEN (8 klassen, 87 teams, 72 MB1, 14 MB2, 1 MB3)
2e klasse A: 1.Meervogels '31 (Akersloot) 24-67, 2.LSVV (Zuid Scharwoude) 20-52, 3.DTS (Oudkarpsel) 22-49, 4.FC Uitgeest 19-44, 5.Kolping Boys (Alkmaar) 23-38, 6.Zeevogels (Egmond aan den Hoef) 21-33, 7.Always Forward MB2 (Hoorn) 20-29, 8.AFC '34 (Alkmaar) 18-21, 9.HSV (Heiloo) 21-16, 10.Vitesse '22 (Castricum) 20-15, 11.Oosterend 21-14, 12.Flevo (Middenmeer) 22-6, 13.SEW (Nibbixwoud) 23-6
2e klasse B: 1.KGB (Bovenkarspel) 21-60, 2.de Zouaven (Grootebroek) 22-48, 3.DEK (Medemblik) 23-48, 4.Winkel 20-43, 5.Westfriezen (Zwaag) 22-42, 6.Grasshoppers (Hoogwoud) 21-36, 7.de Blokkers (Blokker) 21-33, 8.Spirit '30 (Hoogkarpsel) 21-26, 9.DESS (Benningbroek) 22-25, 10.VIOS-W (Warmenhuizen) 21-18, 11.Berkhout 23-14, 12.West Frisia (Enkhuizen) 24-14, 13.Westfriezen MB2 (Zwaag) 23-1
2e klasse D: 1.Velsen 23-62, 2.Castricum MB2* 22-51, 3.Zaandijk 20-43, 4.VVZ (Zaandam) 22-39, 5.IVV (Landsmeer) 20-33, 3.Sporting Krommenie 22-31, 7.Assendelft 18-29, 8.DZS (Wijdewormer) 21-27, 9.Egmondia (Egmond aan Zee) 19-22, 10.de Kennemers (Beverwijk) 23-19, 11.VSV MB2 (Velserbroek) 22-15, 12.De Wherevogels (Purmerend) 20-11, 13.DSS MB2 (Haarlem) 22-10
*Castricum MB1 speelt op zondag  
2e klasse E: 1.Buitenboys (Almere) 21-53, 2.sv Diemen 21-49, 3.GeuzenMiddenmeer (Amsterdam) 22-49, 4.NFC/Brommer (Amstelveen) 20-39, 5.TABA (Amsterdam) 21-39, 6.sc Muiden 21-38, 7.Amstelveen/Heemraad 19-29, 8.FC Omniworld (Almere) 21-27, 9.Pancratius MB2 (Badhoevedorp) 22-18, 10.sc Buitenveldert MB3 (Amsterdam) 21-13, 11.sv Ouderkerk MB2 (Ouderkerk aan de Amstel) 22-5, 12.FC Weesp 21-3
2e klasse F: 1.Hercules (Utrecht) 20-50, 2.Kampong (Utrecht) 20-49, 3.AS '80 (Almere) 19-45, 4.Aurora (Werkhoven) 18-36, 5.De Meern 19-34, 6.Hooglanderveen 19-27, 7.Cobu Boys (Amersfoort) 18-18, 8.KDS (Utrecht) 19-17, 9.Odijk 19-16, 10.Hoogland 20-7, 11.Patria (Zeist) 19-6
MSV '19 in april of mei uit competitie genomen
2e klasse G: 1.Saestum (Zeist) 21-52, 2.Schalkwijk 22-51, 3.Kockengen 21-45, 4.Huizen 22-44, 5.so Soest 21-42, 6.SCH '44 (Harmelen) 22-30, 7.Hooglanderveen MB2 22-29,  8.Hertha (Vinkeveen) 20-24, 9.SDO MB2 (Bussum) 21-19, 10.Hercules MB2 (Utrecht) 22-16, 11.Victoria MB2 (Loosdrecht) 20-14, 12.afc Quick 1890 (Amersfoort) 20-3
2e klasse H: 1.Victoria (Loosdrecht) 19-51, 2.'t Vliegdorp (Soesterberg) 19-37, 3.Valleivogels (Scherpenzeel) 19-36, 4.De Zuidvogels (Huizen) 20-36,   5.Vriendenschaar (Culemborg) 21-26, 6.Houten MB2 19-21, 7.VVIJ MB2 (IJsselstein) 19-11, 8.afc Quick 1890 MB2 (Amersfoort) 18-7    
Quick 2 en Houten 2 begin oktober aan competitie toegevoegd
2e klasse N-zeventallen: 1.MOC (Midwoud) 17-38, 2.Jisp 17-22, 3.Zuidermeer 17-21, 4.Zwaluwen '30/Henver (Hoorn) 17-19,  5.Wiron (Den Oever) 16-16 
 


BEKER MB-JUNIOREN

 

Eerste ronde: Winkel-Egmondia 2-0, Westfriezen-DEK 6-1, KGB-de Blokkers 3-1, sv Marken-Purmerend 3-2, KFC-Volendam 5-0, ADO ’20-Velsen 0-1, Waterwijk-Buitenveldert MB2 8-0, RKDES-Roda ’23 2-3, Assendelft-Limmen 2-4, Overbos-CSW 2-3, ODIN '59-Alliance '22 0-3, sv Ouderkerk-Pancratius 2-0, SDO-TOV 1-0, Huizen-Roda ’46 MB2 1-0, sv Almere-NVC 11-0, Roda ’46-VRC 12-0, Spakenburg-so Soest 4-0, Sporting ’70-Maarssen 4-2, Houten-VVIJ 3-1, ’t Goy-FC Delta Sports 0-1, Aurora-VVIJ MB2 6-1, FC Delta Sports MB2-De Meern 2-2 [Delta w.n.s.]; Duinrand S, Always Forward, sv Kadoelen, Meervogels ’31, JOS Watergraafsmeer en Valleivogels vrijgeloot
CSW en Sporting '70 spelen in MA-competitie , Spakenburg MB1 als MC1 in jongenscompetitie 
Tweede ronde: Kadoelen-Aurora 3-3 [Aurora w.n.s.], Always Forward-Meervogels '31 7-0, Houten-CSW 0-4, Waterwijk-KFC 6-2, SDO-JOS Watergraafsmeer 2-5, KGB-sv Marken 1-3 [KGB lucky loser na protest], sv Almere-Huizen 11-0, Limmen-Spakenburg 1-2, Sporting '70-FC Delta Sports 4-1, Roda '23-Westfriezen 3-2; Roda '46, Velsen, sv Ouderkerk, Duinrand S, Winkel, Alliance '22, FC Delta Sports MB2 en Valleivogels vrijgeloot
Derde ronde: Velsen-Alliance '22 2-3, Valleivogels-Roda '46 0-5, Duinrand S-sv Ouderkerk 0-1, FC Delta Sports MB2-Aurora 3-5, Waterwijk-sv Almere 4-2, Spakenburg-CSW 0-6, Winkel-Always Forward 0-0 [Always Forward w.n.s.], KGB-JOS Watergraafsmeer 1-0; sv Marken, Roda '23 en Sporting '70 vrijgeloot
Vierde ronde: Alliance '22-Roda '23 3 -0, Roda '46-Sporting '70 1-3, Always Forward-sv Marken 2-1, CSW-Waterwijk 0-2; Aurora, KGB en sv Ouderkerk vrijgeloot
Kwartfinales: Aurora-Sporting '70 2-7, Alliance '22-KGB 2-3, sv Ouderkerk-Always Forward 3-2; Waterwijk vrijgeloot

Halve finales: Sporting '70-Waterwijk 2-3, KGB-sv Ouderkerk 6-0 

Finale: Waterwijk-KGB 7-0




MEISJES C-JUNIOREN

geen meisjes C op zondag

eind oktober volledige herindeling

HOOFDKLASSE (1 klasse, 10 teams, 9 MC1, 1 MC2)
1.sv Kadoelen (Amsterdam) 17-46, 2.RKDES (Kudelstaart) 15-40, 3.FC Delta Sports '95 (Houten) 15-39, 4.CSW (Wilnis) 14-23, 5.OFC (Oostzaan) 16-18, 6.Purmerend 15-14, 7.TABA (Amsterdam) 14-13, 8.Buitenveldert MC2 (Amsterdam) 13-12, 9.OSV (Amsterdam) 16-12, 10.PSCK (Wijdewormer) 17-2 
Kolping Boys medio december uit competitie genomen (teruggezet naar 1e klasse B); Sporting '70 MC2 begin januari uit competitie genomen (teruggezet naar 1e klasse D);
sc Buitenveldert MC1 doet mee aan jongenscompetitie (aanvankelijk 3e klasse 24, inmiddels 3e klasse 30), net als Fortuna Wormerveer MC1 (3e klasse 19), sv Almere MC1, sc 't Gooi MC2 en Spakenburg (allen 3e klasse 28); CSW speelde voor de herindeling in een jongenscompetitie

EERSTE KLASSEN   (4 klassen, 36 teams, 34 MC1, 2 MC2)

1e klasse A: 1.Alcmaria Victrix (Alkmaar) 16-48, 2.Sint Adelbert (Egmond Binnen) 19-40, 3.Reiger Boys (Heerhugowaard) 16-30, 4.Koedijk 19-24, 5.Zeevogels (Egmond aan den Hoef) 16-20, 6.Always Forward (Hoorn) 18-16, 7.Schagen 18-15, 8.Dindua (Enkhuizen) 18-6    

1e klasse B: 1.Oosthuizen 16-41, 2.de Zouaven (Grootebroek) 17-34, 3.Kwiek '78 (Avenhorn) 16-25, 4.sv Marken 16-23, 5.ASV '55 (Venhuizen) 17-22,  6.sv Kadoelen MC2 (Amsterdam) 15-17, 7.Kolping Boys (Alkmaar) 16-15, 8.IVV (Landsmeer) 17-10
Kolping Boys medio december aan competitie toegevoegd (overgekomen uit Hoofdklasse); VVZ medio december uit competitie genomen 
1e klasse C:  1.VVC (Nieuw Vennep) 18-38, 2.Zwanenburg 13-35, 3.SCW (Rijsenhout) 16-34, 4.RKAV (Aalsmeer) 15-32, 5.VSV (Velserbroek) 15-27, 6.Hillegom 17-20, 7.DSS (Haarlem) 18-17, 8.Overbos (Hoofddorp) 16-15, 9.Concordia (Hillegom) 16-8, 10.Voorland (Amsterdam) 18-3   
1e klasse D: 1.VRC (Veenendaal) 17-41, 2.NVC (Naarden) 18-41, 3.Waterwijk (Almere) 16-237, 4.Sporting '70 (Utrecht) 15-28, 5.Brederodes (Vianen) 17-27, 6.de Zuidvogels (Huizen) 17-20, 7.Sporting '70 MC2 (Utrecht) 16-17, 8.Maarssen 16-13, 9.Nieuwland (Amersfoort) 17-8, 10.Vriendenschaar (Culemborg) 15-3
Sporting '70 MC2 begin januari aan competitie toegevoegd (overgekomen uit Hoofdklasse)

TWEEDE KLASSEN   (11 klassen, 85 teams, 71 MC1, 11 MC2, 2 MC3, 1 MC4)

2e klasse A: 1.ADO '20 (Heemskerk) 17-36, 2.Meervogels '31 (Akersloot) 18-36, 3.Texel '94 (Den Burg) 18-32, 4.DTS (Oudkarspel) 17-31, 5.Berdos (Bergen) 16-28, 6.Jong Holland (Alkmaar) 19-15, 7.Limmen 17-10, 8.Dynamo (Ursem) 16-5   
Dynamo (nieuw team) half november aan competitie toegevoegd

2e klasse B: 1.Victoria O (Obdam) 18-2847, 2.Texel '94 MC2 (Den Burg) 17-36, 3.FC Castricum 17-26, 4.DEM (Beverwijk) 19-26, 5.Schagen MC2 20-25, 6.de Foresters (Heiloo) 19-17, 7.SRC (Schagen) 17-15, 8.JVC (Den Helder) 11-5
JVC (nieuw team) eind januari aan competitie toegevoegd   
2e klasse C: 1.HSV Sport 1889 (Zwaag) 21-50, 2.Purmerend MC2 17-33, 3.Purmerland 18-33, 4.RKEDO (Avenhorn) 18-24, 5.de Wherevogels (Purmerend) 18-23, 6.VVS '46 (Spanbroek) 18-20, 7.Strandvogels (Wervershoof) 15-12, 8.Andijk 21-12  
2e klasse D: 1.Volendam 20-46, 2.EVC (Edam) 20-43, 3.KFC (Koog aan de Zaan) 20-32, 4.Fortuna Wormerveer MC2 17-30, 5.SVA (Assendelft) 19-30,  6.Monnickendam 19-16, 7.Ilpendam 15-9, 8.WBSV (Westbeemster) 16-1  
2e klasse E: 1.Hoofddorp 20-54, 2.Zwanenburg MC2 18-29, 3.Alliance '22 MC2 (Haarlem) 17-26, 4.VSV MC2 (Velserbroek) 16-25, 5.Zandvoort 19-25, 6.SVIJ (IJmuiden) 19-19, 7.VVZ (Zaandam) 10-14, 8.Velsen 17-4
VVZ medio december aan competitie toegevoegd (overgekomen van 1e klasse B); Geel Wit medio december uit competitie genomen 

2e klasse F: 1.sc Buitenboys (Almere) 16-45, 2.FC Abcoude 14-33, 3.Nieuw Sloten (Amsterdam) 15-31, 4.Sporting Martinus (Amstelveen) 14-24, 5.Roda '23 (Amstelveen) 15-21, 6.AS '80 (Almere) 16-18, 7.sc Buitenveldert MC3 14-12, 8.CSW MC2 (Wilnis) 13-5, 9.GeuzenMiddenmeer (Amsterdam) 15-5      
GeuzenMiddenmeer (nieuw team) in november aan deze klasse toegevoegd

2e klasse G: 1.De Meern 18-46, 2.SVF (Cothen) 19-31, 3.FC Breukelen 17-23, 4.VVIJ (IJsselstein) 16-19, 5.Zwaluwen Utrecht '11 19-19, 6.NVC MC2 (Naarden) 19-12  

2e klasse H: 1.sc 't Gooi MC1 ('s Graveland) 20-48, 2.sv Achterveld 20-44, 3.Woudenberg 20-39, 4.Hooglanderveen 20-36, 5.Vriendenschaar MC2 (Culemborg) 20-21, 6.sc 't Gooi MC3 20-16,  7.JSV Nieuwegein 18-10, 8.Roda '46 (Leusden) 16-5
sc 't Gooi MC2 doet mee aan jongenscompetitie

2e klasse I: 1.BOL (Broek op Langedijk) 17-48, 2.LSVV (Zuid Scharwoude) 16-30, 3.RKEDO MC2 (Avenhorn) 15-25, 4.Nieuwe Niedorp 16-25, 5.DWOW (Wieringerwerf) 18-20, 6.WSV '30 (Wormer) 16-13, 6.ODIN '59 (Heemskerk) 14-1    
2e klasse J: 1.asc Waterwijk MC2 (Almere) 15-43, 2.Saestum (Zeist) 14-33, 3.FC Delta Sports '95 MC2 (Houten) 16-30, 4.vv Hoograven (Utrecht) 16-20, 5.Lopik 18-17, 6.HMS (Utrecht) 11-13, 7.VIOD (Tienhoven) 15-13, 8.SCH '44 (Harmelen) 17-7
HMS (nieuw team) begin december aan competitie toegevoegd 

2e klasse K: 1.sc Buitenveldert MC4 (Amsterdam) 18-42, 2.Hoofddorp MC2 19-40, 3.Ouderkerk (Ouderkerk a/d Amstel) 17-31, 4.Schoten (Haarlem) 21-26, 5.IVV MC2 (Landsmeer) 18-25, 6.TABA MC2 (Amsterdam) 18-22, 7.TOS Actief (Amsterdam) 17-13, 8.Concordia MC2 (Hillegom) 18-9 

Klik voor groot formaat

BEKER MC-JUNIOREN

 

Eerste ronde: DTS-Alcmaria Victrix 0-4, Kolping Boys-Kwiek '78 1-2, Reiger Boys-Always Forward 9-0, ADO '20-Limmen 3-0, Kadoelen MC2-Buitenveldert MC3 6-1, sv Marken-Ilpendam 4-2, Purmerend-Fortuna Wormerveer 1-2, Buitenveldert MC2-sv Almere 4-3, asc Waterwijk-NVC 5-0, KFC-Kadoelen 1-8, VVC-SCW 1-2, DSS-VSV 2-2 [VSV w.n.s.], Hoofddorp-Zwanenburg 3-9, RKDES-Buitenveldert 1-8, Sporting '70 MC2-JSV Nieuwegein 2-3, De Meern-Sporting '70 0-4, Brederodes-Vriendenschaar 4-0, sc 't Gooi MC2-CSW 2-1, Maarssen-sc 't Gooi 0-3; VRC, FC  Delta Sports '95 en De Wherevogels vrijgeloot
JSV Nieuwegein MC1 speelt als MB1 in MB-competitie  
Tweede ronde: Fortuna Wormerveer-Buitenveldert 3-0 (Fortuna uit competitie genomen vanwege het opstellen van ongerechtigde speelsters ), de Wherevogels-Kadoelen 0-7,  Buitenveldert MC2-Brederodes 6-0, Waterwijk-FC Delta Sports '95 0-6, sv Marken-sc 't Gooi 0-1, Sporting '70-JSV Nieuwegein 1-4, Reiger Boys-ADO '20 2-0, Kadoelen MC2-SCW 1-0, Alcmaria Victrix-VSV 3-1, Kwiek '78-Zwanenburg 2-6, sc 't Gooi MC2-VRC 2-2 [VRC w.n.s.]
Achtste finales: Alcmaria Victrix-Reiger Boys 4-2, Zwanenburg-Kadoelen MC2 6-1, Kadoelen-Buitenveldert MC2 6-1;  Buitenveldert, FCDelta Sports '95, sc 't Gooi, VRC en JSV Nieuwegein vrijgeloot
Kwartfinales: sc 't Gooi-FC Delta Sports 1-3, JSV Nieuwegein-VRC 2-0, Alcmaria Victrix-Kadoelen 3-4, Buitenveldert-Zwanenburg 7-1

Halve finales: Kadoelen-JSV Nieuwegein 6-2, Buitenveldert-FC Delta Sports 2-1

Finale: Buitenveldert-Kadoelen 7-1





LANDELIJK

(zie de pagina landelijk vrouwenvoetbal voor eindstanden Eredivisie en Hoofdklasse)

ZATERDAG EERSTE KLASSEN LANDELIJK 2007/2008

 

1e klasse A: 1.Reiger Boys (Heerhugowaard) 22-64, 2.sc 't Zand (Tilburg) 22-61, 3.CSW (2Wilnis) 22-36, 4.sc Muiden 22-33, 5.Ter Leede Da2 (Sassenheim) 22-32, 6.Smerdiek (Sint Maartensdijk) 22-31, 7.Stedoco Da2 (Hoornaar) 22-30, 8.Oostkapelle 22-27, 9.Wartburgia Da2 (Amsterdam) 22-20, 10.Berkel (Berkel en Rodenrijs) 22-18, 11.FC Rijnsvogels (Katwijk) 22-18, 12.Rijsoord (Ridderkerk) 22-9
1e klasse B: 1.Oranje Nassau Da2 (Groningen) 20-42, 2.The Knickenbockers (Groningen) 20-41, 3.DTS '35 (Ede) 20-37, 4.HTC (Zwolle) 20-35, 5.VVOG (Harderwijk) 20-28, 6.Be Quick D (Dokkum) 20-28, 7.sc Klarenbeek 20-24, 8.Oerterp (Ureterp) 20-22, 9.Tolbert (Leek) 20-20, 10.Flevo Boys (Emmeloord) 20-17, 11.ONS (Sneek) 20-15


ZONDAG EERSTE KLASSEN LANDELIJK 2007/2008

 

1e klasse C: 1.RKHVV (Huissen) 20-46, 2.'t Goy 20-43, 3.Saestum Da2 (Zeist) 20-38, 4.Kolping Boys (Alkmaar) 20-33, 5.Buitenveldert (Amsterdam) 20-33, 6.Iduna (Ter Aar)* 20-32, 7.KFC '71 (Delft) 20-30, 8.Fortuna Wormerveer Da2 20-20, 9.SJC (Noordwijk) 20-13, 10.Purmerend 20-11, 11.UVS (Leiden) 20-6
*na het seizoen opgegaan in TAVV
1e klasse D: 1.Prinses Irene (Nistelrode) 22-55, 2.FC Gelre (Wehl) 22-53, 3.RKSVO (Ospel) 22-42, 4.Varsseveld 22-39, 5.sc 't Zand Da2 (Tilburg) 22-37, 6.sv Venray 22-7, 7.RKHVV Da2 (Huissen) 22-27, 8.Braakhuizen 22-22, 9.SSS '18 (Overloon) 22-22, 10.Herptse Boys (Heusden) 22-21, 11.Wilhelmina (Den Bosch) 22-14, 12.Someren 22-9

- Home - Info - Print - Contact - Homespot - PokerBuster - CMSelect -