Terug naar de home pagina - Algemene informatie - Pagina afdrukken - Contact formulier invullen
» resultaten MB1 2008/2009


UITSLAGEN JSV MB1

za 23 augustus

MC-toernooi

vv Zwaagwesteinde
poulewedstrijden
Zwaagwesteinde MC1-JSV 0-5
Drachtster Boys MC3-JSV 0-4
Zwaagwesteinde MC1-JSV 0-10
Drachtster Boys MC3-JSV 0-5

winnaar

wo 27 augustus

oefenduel

Houten MB1-JSV

0-2

za 30 augustus

beker

VVIJ MB1-JSV

2-8

za 6 september

beker

JSV-Sporting '70 MB1

9-1

za 13 september

beker

JSV-Delta Sports MB1

1-2

za 20 september

competitie

Always Forward MB1-JSV

1-2

za 27 september

competitie

JSV-CSW MB1

1-2

za 4 oktober

competitie

De Blokkers MB1-JSV

3-2

za 11 oktober

oefenduel

JSV-Houten MA2

afgelast

za 18 oktober

competitie

De Meer MB1-JSV

9-0

za 25 oktober

competitie

OFC MB1-JSV

1-6

za 1 november

competitie

JSV-KFC MB1

4-1

za 8 november

competitie

Limmen MB1-JSV

0-2

za 15 november

competitie

Fortuna Wormerveer MB1-JSV

10-0

za 22 november

competitie

JSV-FC Purmerend MB1

0-4

za 29 november

competitie

JSV-Delta Sports MB1

0-3

za 6 december

competitie

JSV-De Meer MB1

0-7

za 13 december

competitie

Purmerend MB1-JSV

4-0

za 20 december

beker

Spakenburg MB1-JSV

6-1

za 10 januari

oefenduel

JSV-VVIJ MA1

afgelast

za 17 januari

oefenduel

DVSA MB1-JSV

0-3

za 24 januari

oefenduel

DSS MA1-JSV

1-0

za 31 januari

oefenduel

JSV-Houten MB1

4-0

za 7 februari

competitie

CSW MB1-JSV

afgelast

za 14 februari

competitie

JSV-Spakenburg MB1

4-1

za 28 februari

competitie

JSV-De Blokkers MB1

0-3

za 7 maart

competitie

Spakenburg MB1-JSV

4-2

za 21 maart

competitie

JSV-OFC MB1

2-0

za 28 maart

competitie

KFC MB1-JSV

1-1

do 9 april

competitie

JSV-Limmen MB1

2-0

za 11 april

M2-toernooi

vv Hekelingen

winnaar

poulewedstrijden
sv Huizen MC1-JSV 0-1
FC Zoetermeer MJ1-JSV 0-2
Hekelingen MJ1-JSV 0-0
Alexandria '66 MJ1-JSV 0-3
Zestienhoven MJ1-JSV 0-2
halve finale
AVS/Germinal MJ1-JSV 0-4
finale
sv Huizen MC1-JSV 0-0 (2-4p)
za 18 april oefenduel JSV MB1-JSV C7 (jongens) 12-2
wo 22 april competitie CSW MB1-JSV 3-1
za 25 april competitie JSV-Fortuna Wormerveer MB1 0-6
za 2 mei competitie Delta Sports MB1-JSV 1-1
do 7 mei oefenduel JSV MB1-JSV Dames2 10-1
zo 17 mei MB-toernooi vv Eldenia (Elden/Arnhem)
poulewedstrijden
Emplina MA-JSV 0-2
Houten MB1-JSV 0-1
Eldenia MB1-JSV 0-4
Delta Sports MB1-JSV 3-0
Victoria Boys MB1-JSV 0-4
tweede
za 23 mei eigen MB-toernooi JSV Nieuwegein
poulewedstrijden
JSV-Aurora MB1 2-1
JSV-Buitenboys MB1 1-0
JSV-Jong Holland MB1 2-1
halve finale
JSV-CSW MB1 2-1
finale
JSV-Fort. Wormerveer MB1 0-1
tweede
za/zo
30 en 31 mei
internationaal tweedaags M2-toernooi  sv Venray
 poulewedstrijden zaterdag
Baardwijk-JSV 0-5
sv Venray-JSV 0-1
Fortuna Köln-JSV 0-1
Sindal IF-JSV 1-3
 winnaarspoule zondag
Gloria UC-JSV 0-3
Stedoco-JSV 3-1
Hedensted-JSV 0-2
Fortuna Köln-JSV 0-0
derde





TOTAAL:
21 competitiewedstrijden (7 gewonnen, 2 gelijk, 12 verloren, 30 goals voor, 64 tegen)
4 bekerduels (2 gewonnen, 2 verloren, 19 goals voor, 11 tegen)
6 oefenduels (5 gewonnen, 1 verloren, 31 goals voor, 4 tegen)
5 toernooien: 2x winnaar, 2x tweede
 (29 wedstrijdjes, 23 gewonnen, 3 gelijk, 3 verloren, 70 goals voor, 11 tegen)
3 duels afgelast (2x vanwege de veldgesteldheid, 1x omdat de tegenstander zich kort voor de wedstrijd terugtrok)


Klik op foto voor groot formaat



EINDSTAND MB-HOOFDKLASSE

1. Fortuna Wormerveer 17 17 0 0 51 82 9  
2. Purmerend 21 15 2 3 47 70 21  
3. FC Delta Sports '95 21 13 3 5 42 46 21  
4. Spakenburg 17 11 0 6 33 47 34  
5. CSW 18 10 2 6 32 31 24  
6. De Blokkers 17 9 1 7 28 39 34  
7. De Meer* 17 8 3 6 26 49 32  
8. JSV Nieuwegein 21 7 2 12 23 30 64  
9. OFC 20 4 3 13 15 24 56  
10. Always Forward

18

3

2

13

11

23

49

11. Limmen 18 2 1 15 7 13 56  
12. KFC 17 1 3 13 6 12 66

*=punt in mindering



DE REST VAN
WEST 1
2008/2009


SENIOREN

Da2 staat voor Dames 2, Da3 voor Dames 3 etc. Bij eerste teams wordt de toevoeging Da1 achterwege gelaten. Cursief vind je de herkomst van de teams terug.

SENIOREN ZATERDAG

93 teams, verdeeld over 9 klassen

 

2e klasse: 1.Pancratius (Badhoevedorp) 20-51, 2.Benschop 20-49, 3.FC Delta Sports '95 (Houten) 20-43, 4.Reiger Boys Da2 (Heerhugowaard) 20-34, 5.Saestum Da3 (Zeist) 20-29, 6.KDS (Utrecht) 20-28, 7.Odysseus '91 Da2 (Utrecht) 20-21, 8.Dindua (Enkhuizen) 20-19, 9.Muiden Da2 20-14, 10.Sporting '70 (Utrecht) 20-13, 11.Buitenveldert Da3 (Amsterdam) 20-12
(FC Abcoude in februari teruggetrokken)

3e klasse: 1.VVIJ (IJsselstein) 20-54, 2.CJVV (Amersfoort) 20-47, 3.JSV Nieuwegein 21-45, 4.De Meer (Amsterdam) 18-34, 5.Wartburgia Da3 (Amsterdam) 18-32, 6.DVVA (Amsterdam) 21-31, 7.Hoogland 16-25, 8.Benschop Da2 17-23, 9.Buitenveldert Da4 (Amsterdam) 19-22, 10.KDO (De Kwakel) 19-17, 11.Jong Holland (Alkmaar) 18-15, 12.Spakenburg 22-12, 13.FC Delta Sports '95 Da2 (Houten) 17-0

4e klasse A: 1.Marken 16-40, 2.FC Abcoude Da2 15-31, 3.ODIN '59 (Heemskerk) 7-21 (alles gewonnen!), 4.Wartburgia Da4 (Amsterdam) 17-21, 5.ZCFC (Wijdewormer) 16-15, 6.Wieringermeer (Slootdorp) 17-11, 7.Blauw Wit W (Wormerveer) 16-8
4e klasse B: 1.RKDES (Kudelstaart) 20-51, 2.P en T (Amsterdam) 20-48, 3.CSW Da2 (Wilnis) 19-34, 4.Kockengen 20-34, 5.sv Ouderkerk (..aan de Amstel) 18-32, 6.De Meer Da2 (Amsterdam) 20-26, 7.GeuzenMiddenmeer (Amsterdam) 17-25, 8.DVVA Da2 (Amsterdam) 18-18, 9.Aalsmeer 17-16, 10.Sporting Martinus (Amstelveen) 19-12, 11.RKAVIC (Amstelveen) 20-6
4e klasse C: Loosdrecht 18-46, 2.Desto (Utrecht) 18-46, 3.DOVO (Veenendaal) 17-27, 4.HMS (Utrecht) 17-27, 5.Woudenberg 16-21, 6.Sporting '70 Da2 (Utrecht) 17-18, 7.VSC (Utrecht) 16-15, 8.SVM (Maartensdijk) 17-14, 9.Odysseus '91 Da3 (Utrecht) 17-14, 10.KDS Da2 (Utrecht) 17-14


5e klasse A
: 1.sv Marken Da2 17-33, 2.De Meer Da3 (Amsterdam) 16-25, 3.DVVA Da3 (Amsterdam) 16-24, 4.GeuzenMiddenmeer Da2 (Amsterdam) 16-24, 5.DZS (Wijdewormer) 16-22, 6.Wartburgia Da6 (Amsterdam) 18-20, 7.BOL (Broek op Langedijk) 15-14
5e klasse B: 1.Amstelveen 18-46, 2.SCW (Rijsenhout) 18-39, 3.Wartburgia Da5 (Amsterdam) 18-39, 4.Buitenveldert Da5 (Amsterdam) 16-24, 5.AMVJ (Amstelveen) 17-23, 6.KDO Da2 (De Kwakel) 18-21, 7.Roda '23 (Amstelveen) 17-18, 8.sv Ouderkerk Da2 (..aan de Amstel) 17-14, 9.SIZO/Hillegom combinatie 17-13, 10.DEVO '58 (Amsterdam) 18-7
5e klasse C: 1.HDS (Leersum) 21-56, 2.CJVV Da2 (Amersfoort) 21-50, 3.CDN (Driebergen) 21-49, 4.De Zuidvogels Da3 (Huizen) 20-44, 5.FC De Bilt 21-41, 6.sv Baarn 21-28, 7.TOV Da2 (Baarn) 20-25, 8.BFC (Bussum) 21-22, 9.Zwaluwen Utrecht '11 21-21, 10.Odysseus '91 Da4 (Utrecht) 22-20, 11.Montfoort 22-10, 12.Lopik 21-0
5e klasse D: 1.Desto Da2 (Utrecht) 20-50, 2.Benschop Da3 19-46, 3.TOV (Baarn) 20-38, 4.Odysseus '91 Da5 (Utrecht) 21-37, 5.FC Delta Sports '95 Da3 (Houten) 19-36, 6.Saestum Da5 (Zeist) 20-36, 7.Jonathan (Zeist) 19-34, 8.Candia '66 (Rhenen) 18-25, 9.SCH '44 (Harmelen) 20-19, 10.DOVO Da2 (Veenendaal) 22-13, 11.CJVV Da3 (Amersfoort) 22-12, 12.Renswoude 20-1


SENIOREN ZONDAG

177 teams, verdeeld over 16 klassen


2e klasse
: 1.FC Medemblik 26-68, 2.Zaandijk 26-68, 3.Olympia Haarlem 26-49, 4.Koedijk 26-49, 5.SDO (Bussum) 26-45, 6.sc Buitenveldert Da2 (Amsterdam) 26-45, 7.Winkel 26-44, 8.Roda '46 (Leusden) 26-41, 9.Andijk 26-31, 10.Velsen (Driehuis) 26-26, 11.ADO '20 (Heemskerk) 26-22, 12.Limmen 26-19, 13.NVC (Naarden) 26-15, 14.Kolping Boys Da2 (Alkmaar) 26-0
(Medemblik kampioen na beslissingsduel tegen Zaandijk)

3e klasse A: 1.SVA (Assendelft) 18-45, 2.Berkhout 18-39, 3.WSV '30 (Wormer) 19-37, 4.sv Kadoelen (Amsterdam) 19-34, 5.Always Forward (Hoorn) 18-27, 6.LSVV (Zuid Scharwoude) 19-27, 7.KFC/Sporting Krommenie combinatie 17-25, 8.FC Uitgeest 19-25, 9.Duinrand S (Schoorl) 18-17, 10.RKDEO 20-17, 11.Assendelft 20-16, 12.KSV (Heerhugowaard) 17-8
3e klasse B: 1.Maarssen 23-61, 2.Hoofddorp 18-42, 3.sv Overbos (Hoofddorp) 18-38, 4.Waterwijk (Almere) 20-38, 5.OSV (Amsterdam) 18-31, 6.'t Goy Da2 18-23, 7.Houten 19-22, 8.Alliance '22 (Haarlem) 13-21, 9.MSV '19 (Montfoort) 18-18, 10.SVF (Cothen) 20-16, 11.FC Almere 20-16, 12.Schalkwijk 14-7, 13.AS '80 (Almere) 17-6

4e klasse A: 1.Berdos (Bergen) 16-37, 2.de Blokkers (Blokker) 16-36, 3.DEM (Beverwijk) 16-28, 4.DWOW (Wieringerwerf) 14-27, 5.st. Adelbert (Egmond Binnen) 14-21, 6.ZAP (Breezand) 13-19, 7.Winkel Da2 15-17, 8.LSVV Da2 (Zuid Scharwoude) 14-7, 9.HSV (Heiloo) 14-3
4e klasse B: 1.Grasshoppers (Hoogwoud) 22-57, 2.Saenden (Wormerveer) 21-52, 3.Hellas Sport (Zaandam) 21-45, 4.KGB (Bovenkarspel) 19-44, 5.Apollo '68 (Hensbroek) 20-35, 6.FC Medemblik Da2 22-26, 7.rkav Volendam 21-24, 8.SEW (Nibbixwoud) 20-22, 9.de Zouaven (Grootebroek) 21-21, 10.Strandvogels (Wervershoof) 21-19, 11.VVW (Wervershoof) 21-10, 12.KFC Da2 (Koog aan de Zaan) 19-7
4e klasse C: 1.Ripperda (Haarlem) 17-45, 2.Zwanenburg 18-43, 3.de Kennemers (Beverwijk) 19-41, 4.Geel Wit (Haarlem) 19-32, 5.EVC (Edam) 16-31, 6.Hoofddorp Da2 17-30, 7.SVIJ (IJmuiden) 15-16, 8.SVA Da2 (Assendelft) 14-11, 9.Ilpendam 17-9, 10.Zaandijk Da2 15-7, 11.ADO '20 Da2 (Heemskerk) 17-4
4e klasse D: 1.sc 't Gooi ('s Graveland) 18-49, 2.'t Goy Da3 18-46, 3.so Soest 18-40, 4.Odysseus '91 (Da1 zo.; Utrecht) 18-29, 5.Roda '46 Da2 (Leusden) 16-18, 6.Bunnik '73 16-17, 7.de Vecht (Loenen aan de Vecht) 14-15, 8.VVIJ (Da1 zo.; IJsselstein) 17-15, 9.De Meern 17-9, 10.'s Graveland 18-8

5e klasse A: 1.FC Den Helder 15-45, 2.Callantsoog 16-42, 3.Oosterend 15-27, 4.De Koog 15-26, 5.Wiron (Den Oever) 15-23, 6.Succes (Hippolytushoef) 14-16, 7.DWOW Da2 (Wieringerwerf) 15-9, 8.Geel Zwart '30 ('t Zand) 16-8, 9.Wieringerwaard 15-0
5e klasse B: 1.Victoria O (Obdam) 17-46, 2.Schagen 17-42, 3.DTS (Oudkarspel) 18-31, 4.Nieuwe Niedorp 18-30, 5.HSV Da2 (Heiloo) 17-28, 6.Hollandia T (Tuitjenhorn) 17-27, 7.Winkel Da3 17-16, 8.FC Den Helder Da2 17-10, 9.Flevo (Middenmeer) 17-8, 10.Dirkshorn 13-3
5e klasse C: 1.de Blokkers (Blokker) Da2 18-41, 2.Egmondia (Egmond aan Zee) 18-41, 3.Zeevogels (Egmond aan den Hoef) 18-39, 4.Limmen Da2 17-34, 5.Koedijk Da2 18-32, 6.Victoria O (Obdam) Da2 15-25, 7.WMC (Heerhugowaard) 17-12, 8.Kolping Boys Da3 (Alkmaar) 15-8, 9.GSV (Grootschermer) 16-7, 10.de Foresters (Heiloo) 18-7
5e klasse D: 1.DESS/MOC combinatie (Benningbroek/Midwoud) 20-55, 2.Woudia (Westwoud) 21-43, 3.de Zouaven Da2 (Grootebroek) 21-42, 4.Grasshoppers Da2 (Hoogwoud) 20-39, 5.West Frisia DP (Enkhuizen) 20-36, 6.RKEDO Da2 (Avenhorn) 18-35, 7.HOSV (Spanbroek) 16-33, 8.TSV Twisk 20-31, 9.DWB (De Weere) 20-24, 10.Kwiek '78 (Avenhorn) 20-19, 11.Westfriezen (Zwaag) 21-17, 12.VVS '46 (Spanbroek) 20-16, 13.Andijk Da2 20-14, 14.VVW Da2 23-1
5e klasse E: 1.Monnickendam 22-58, 2.VVZ (Zaandam) 20-49, 3.Westfriezen Da2 (Zwaag) 19-33, 4.de Rijp 19-31, 5.RKEDO Da3 (Avenhorn) 21-27, 6.Jisp 19-26, 7.SDOB (Broek in Waterland) 18-25, 8.WBSV (Westbeemster) 19-22, 9.Berkhout Da2 21-20, 10.Oosthuizen 12-18, 11.de Wherevogels(Purmerend)  20-17, 12.Purmersteijn (Purmerend) 20-5
5e klasse F: 1.Schoten (Haarlem) 20-55, 2.Wijk aan Zee 20-53, 3.DSS (Haarlem) 20-52, 4.Stormvogels (IJmuiden) 20-40, 5.Assendelft Da2 20-24, 6.sv Overbos Da2 (Hoofddorp) 20-22, 7.ADO '20 Da3 (Heemskerk) 19-21, 8.Zwanenburg Da2 20-18, 9.FC Castricum Da 2 20-16, 10.FC Uitgeest Da2 20-15, 11.Velsen Da2 (Driehuis) 19-6
5e klasse G: 1.sv Kadoelen Da2 (Amsterdam) 16-46, 2.Zaanlandia (Zaandam) 16-40, 3.de Dijk (Amsterdam) 15-30, 4.Volewijckers (Amsterdam) 16-23, 5.OFC Da2 (Oostzaan) 13-21, 6.Saenden Da2 (Wormerveer) 16-13, 7.Hellas Sport Da2 (Zaandam) 15-10, 8.VVZ Da2 (Zaandam) 16-10, 9.RCZ (Zaandam) 15-8
5e klasse H: 1.RKAV (Aalsmeer) 19-57, 2.sc 't Gooi Da2 ('s Graveland) 19-46, 3.Sloterdijk (Amsterdam) 19-37, 4.Buitenboys (Almere) 20-37, 5.FC Weesp 18-34, 6.de Zebra's (Hilversum) 20-31, 7.DSOV (Vijfhuizen) 20-25, 8.Sporting Martinus Da2 (Amstelveen) 18-17, 9.WV-HEDW (Amsterdam) 19-16, 10.Buitenveldert Da6 (Amsterdam) 18-6, 11.Buitenveldert Da7 (Amsterdam) 18-0
(Sp.Martinus Da1 en sc Buitenveldert Da3, Da4 en Da5 spelen op zaterdag)
5e klasse I: 1.Saestum Da4 (Zeist) 18-44, 2.Hercules (Utrecht) 18-44, 3.Achterveld 18-43, 4.Hoogland (zo.) 17-27, 5.Maarssen Da2 16-25, 6.Houten Da2 18-24, 7.HVC (Amersfoort) 17-21, 8.VVZA (Amersfoort) 16-13, 9.Hooglanderveen 18-8, 10.PVCV (Vleuten) 18-3
(Saestum Da3 en Da5 spelen op zaterdag)


MEISJES A-JUNIOREN

 

ZATERDAG

61 teams, verdeeld over 6 klassen

HOOFDKLASSE: 1.Waterwijk MB1 (Almere) 17-47, 2.Sporting '70 (Utrecht) 18-39, 3.FC Almere 15-37, 4.CSW (Wilnis) 17-34, 5.Houten 17-21, 6.sc 't Gooi ('s Graveland) 15-18, 7.KFC (Koog aan de Zaan) 15-16, 8.so Soest 17-14, 9.RKDES (Kudelstaart) 18-8, 10.VVIJ (IJsselstein) 15-3


1e klasse A: 1.DSS (Haarlem) 15-40, 2.VIOS-W (Warmenhuizen) 16-37, 3.FC Medemblik 15-27, 4.sc Buitenveldert (Amsterdam) 13-25, 5.Alcmaria Victrix (Alkmaar) 15-25, 6.WV-HEDW (Amsterdam) 16-17, 7.Kolping Boys (Alkmaar) 15-16, 8.AFC '34 (Alkmaar) 14-6, 9.Bergen 15-3
1e klasse B: 1.KVVA (Amersfoort) 22-48, 2.SDO (Bussum) 21-45, 3.Sterrenwijk (Utrecht) 21-45, 4.CDW (Wijk bij Duurstede) 18-39, 5.NVC (Naarden) 20-35, 6.Achterveld 17-30, 7.Odijk 20-27, 8.Vreeswijk (Nieuwegein) 18-25, 9.VRC (Veenendaal) 20-20, 10.Roda '46 (Leusden) 20-15, 11.Sporting '70 MA2 (Utrecht) 19-14, 12.'t Vliegdorp (Soesterberg) 19-10, 13.Victoria (Loosdrecht) 21-8

2e klasse A: 1.Roda '23 (Amstelveen) 22-49, 2.Pancratius (Badhoevedorp) 20-48, 3.FC Abcoude 21-40, 4.Spaarnwoude (Spaarndam) 18-38, 5.Reiger Boys (Heerhugowaard) 19-36, 6.DSS MA2 (Haarlem) 17-26, 7.ADO '20 (Heemskerk) 20-24, 8.Duinrand S (Schoorl) 19-21, 9.TABA (Amsterdam) 19-20, 10.NFC/Brommer (Amsterdam) 20-20, 11.GeuzenMiddenmeer (Amsterdam) 17-16, 12.Zeevogels (Egmond aan den Hoef) 22-14, 13.de Kennemers (Heemskerk) 20-4
2e klasse B: 1.Roda '46 MA2 (Leusden) 15-43, 2.Hercules (Utrecht) 15-37, 3.CSW MA2 (Wilnis) 14-24, 4.Altius ('s Graveland) 14-23, 5.sc 't Gooi MA2 ('s Graveland) 16-19, 6.Huizen 15-10, 7.FC Breukelen 17-0
2e klasse C: 1.De Meern 16-43, 2.Vriendenschaar (Culemborg) 16-34, 3.Hoogland 16-30, 4.Bunnik '73 16-28, 5.Hooglanderveen 15-21, 6.JSV Nieuwegein 16-20, 7.Schalkwijk 16-15, 8.Patria (Zeist) 16-5, 9.Hercules MA2 (Utrecht) 15-4

ZONDAG

25 teams, verdeeld over 3 klassen

HOOFDKLASSE: 1.Always Forward (Hoorn) 12-30, 2.VVZ (Zaandam) 10-22, 3.VSV (Velserbroek) 12-19, 4.Limmen 10-7, 5.VVC (Nieuw Vennep) 10-0


1e klasse A: 1.SVW '27 (Heerhugowaard) 15-37, 2.Texel '94 (Den Burg) 13-33, 3.de Zouaven (Grootebroek) 14-30, 4.ALC (Abbekerk) 14-27, 5.DEM (Beverwijk) 16-23, 6.Spartanen (Wognum) 14-21, 7.Andijk 14-13, 8.Spirit '30 (Hoogkarspel) 11-10, 9.ASV '55 (Venhuizen) 15-6, 10.Limmen MA2 16-5
1e klasse B: 1.Concordia (Hillegom) 18-49, 2.SDZ (Amsterdam) 16-36, 3.Alliance '22 (Haarlem) 16-36, 4.Fortuna Wormerveer 14-26, 5.sv Ouderkerk (..aan de Amstel) 15-25, 6.FC Weesp 16-15, 7.HBC (Heemstede) 13-13, 8.Knollendam 16-11, 9.de Dijk (Amsterdam) 16-10, 10.Concordia MA2 (Hillegom) 16-7



MEISJES B-JUNIOREN

 

ZATERDAG

120 teams, verdeeld over 11 klassen

HOOFDKLASSE: 1.Fortuna Wormerveer 17-51, 2.Purmerend 21-47, 3.FC Delta Sports '95 (Houten) 22-43, 4.Spakenburg 17-33, 5.CSW (Wilnis) 18-32, 6.de Blokkers (Blokker) 17-28, 7.de Meer (Amsterdam) 17-26, 8.JSV Nieuwegein 21-23, 9.OFC (Oostzaan) 20-15, 10.Always Forward (Hoorn) 18-11, 11.Limmen 19-8, 12.KFC (Koog aan de Zaan) 17-6


1e klasse A: 1.KGB (Bovenkarspel) 18-47, 2.LSVV (Zuid Scharwoude) 17-33, 3.Reiger Boys (Heerhugowaard) 11-25, 4.VSV (Velserbroek) 14-24, 5.Meervogels '31 (Akersloot) 15-22, 6.sv Marken 17-12, 7.FC Uitgeest 17-9, 8.Texel '94 (Den Burg) 17-7
(geen eerste klasse B)
1e klasse C: 1.Waterwijk MB2 (Almere) 16-45, 2.Buitenveldert (Amsterdam) 17-37, 3.Buitenboys (Almere) 17-35, 4.sv Overbos (Hoofddorp) 17-25, 5.Velsen (Driehuis) 15-19, 6.Zwanenburg 17-19, 7.Diemen 16-18, 8.VVC (Nieuw Vennep) 18-18, 9.TABA 15-13, 10.Zaandijk 16-6
1e klasse D: 1.Aurora (Werkhoven) 19-42, 2.Zuidvogels (Huizen) 20-42, 3.DVSA (Amerongen) 19-39, 4.Kampong (Utrecht) 20-37, 5.NVC (Naarden) 20-36, 6.Waterwijk MB3 (Almere) 17-28, 7.Houten 19-25, 8.Sporting '70 (Utrecht) 19-24, 9.VVIJ (IJsselstein) 19-13, 10.Vreeswijk (Nieuwegein) 19-10, 11.sc 't Gooi ('s Graveland) 19-5

2e klasse A: 1.Koedijk 17-51, 2.Jong Holland (Alkmaar) 21-46, 3.DTS (Oudkarspel) 21-43, 4.Schagen 21-30, 5.Dindua (Enkhuizen) 17-29, 6.Winkel 19-25, 7.Berdos (Bergen) 19-24, 8.Oosterend 16-23, 9.Kolping Boys (Alkmaar) 13-16, 10.HSV (Heiloo) 19-15, 11.Texel '94 MB2 (Den Burg) 16-7, 12.LSVV MB2 (Zuid Scharwoude) 15-2
2e klasse B: 1.Oosthuizen 16-46, 2.FC Medemblik 16-39, 3.Purmerend MB2 15-33, 4.ASV '55 (Venhuizen) 16-26, 6.Spirit '30 (Hoogkarspel) 15-13, 7.West Frisia DP (Enkhuizen) 16-12, 8.SEW (Nibbixwoud) 15-6, 9.Westfriezen MB2 (Zwaag) 16-3
(Westfriezen MB1 speelt op zondag)
2e klasse C: 1.FC Castricum MB2 17-42, 2.DEM (Beverwijk) 17-38, 3.Fortuna Wormerveer MB2 16-37, 4.VVZ (Zaandam) 14-28, 5.ADO '20 (Heemskerk) 19-28, 6.DZS (Wijdewormer) 18-24, 7.EVC (Edam) 15-23, 8.Meervogels '31 MB2 (Akersloot) 16-18, 9.Sporting Krommenie 18-16, 10.AFC '34 (Alkmaar) 17-14, 11.Vitesse '22 (Castricum) 19-3
(FC Castricum MB1 speelt op zondag) 
2e klasse D: 1.Concordia (Hillegom) 21-59, 2.IVV (Landsmeer) 19-48, 3.RKDES (Kudelstaart) 20-42, 4.FC Abcoude 21-35, 5.SCW (Rijsenhout) 17-34, 6.Hoofddorp 20-24, 7.VSV MB2 (Velserbroek) 20-23, 8.Roda '23 (Amstelveen) 17-17, 9.Alliance '22 (Haarlem) 18-15, 10.Zandvoort 17-11, 11.Pancratius (Badhoevedorp) 18-10, 12.Terrasvogels (Santpoort-Zuid) 10-0
2e klasse E: 1.AS '80 (Almere) 20-60, 2.Buitenboys MB2 (Almere) 16-38, 3.Muiden 17-37, 4.Hertha (Vinkeveen) 17-27, 5.TOS Actief (Amsterdam) 18-25, 6.Voorland (Amsterdam) 18-24, 7.Buitenveldert MB3 (Amsterdam) 17-20, 8.sc 't Gooi MB2 ('s Graveland) 18-17, 9.Victoria (Loosdrecht) 16-13, 10.Buitenveldert MB2 (Amsterdam) 15-10, 11.Altius MB2 ('s Graveland) 18-6 
2e klasse F: 1.PVCV (Vleuten) 20-55, 2.Brederodes (Vianen) 19-49, 3.Kockengen 18-48, 4.CSW MB2 (Wilnis) 17-33, 5.SDO (Bussum) 18-28, 6.SVF (Cothen) 19-28, 7.Vriendenschaar MB2 (Culemborg) 20-26, 8.FC Delta Sports '95 MB2 (Houten) 19-19, 9.KDS (Utrecht) 17-16, 10.VIOD (Tienhoven) 16-9, 11.FC Breukelen 19-9, 12.Altius ('s Graveland) 18-2
2e klasse G: 1.SCH '44 (Harmelen) 19-46, 2.Valleivogels (Scherpenzeel) 18-35, 3.'t Goy 18-34, 4.Saestum (Zeist) 18-34, 5.Odijk 18-32, 6.Achterveld 18-28, 7.so Soest 19-27, 8.Cobu Boys (Amersfoort) 18-24, 9.Hooglanderveen 19-21, 10.Hoogland 19-10, 11.Vriendenschaar (Culemborg) 19-10, 12.afc Quick 1890 (Amersfoort) 18-9

 ZONDAG

24 teams, verdeeld over 2 klassen

1e klasse A: 1.SVW '27 (Heerhugowaard) 18-54, 2.Grasshoppers (Hoogwoud) 20-49, 3.BKC (Anna Pauwlona) 18-40, 4.FC Castricum 17-35, 5.de Foresters (Heiloo) 18-33, 6.Nieuwe Niedorp 19-24, 7.rkav Volendam MB2 15-21, 8.VIOS W (Warmenhuizen) 18-21, 9.Dynamo (Ursem) 18-7, 10.Geel Zwart '30 ('t Zand) 19-4, 11.Petten 20-4
1e klasse B: 1.Kadoelen MB2 (Amsterdam) 17-49, 2.OSV (Amsterdam) 22-49, 3.rkav Volendam 19-48, 4.sv Overbos (Hoofddorp) 20-46, 5.Kwiek '78 (Avenhorn) 19-37, 6.de Zouaven (Grootebroek) 19-33, 7.Zeeburgia (Amsterdam) 16-27, 8.Purmerland 20-22, 9.de Wherevogels (Purmerend) 23-21, 10.VVW (Wervershoof) 22-15, 11.Westfriezen (Zwaag) 21-14, 12.RKEDO (Avenhorn) 19-9, 13.VVS '46 (Spanbroek) 21-0
(Kadoelen MB1 in de loop van het seizoen opgeheven)


MEISJES C-JUNIOREN

 

alles op zaterdag 

155 teams, verdeeld over 13 klassen

(geen hoofdklasse)


1e klasse A
: 1.Schagen 20-47, 2.St.Adelbert (Egmond Binnen) 20-45, 3.SVW '27 (Heerhugowaard) 17-37, 4.Zeevogels (Egmond aan den Hoef) 17-32, 5.HSV Sport 1889 (Zwaag) 15-30, 6.Kolping Boys (Alkmaar) 20-28, 7.Always Forward (Hoorn) 16-21, 8.VIOS W (Warmenhuizen) 19-15, 9.BOL (Broek op Langedijk) 15-11, 10.Duinrand S (Schoorl) 17-6, 11.de Blokkers (Blokker) 14-3
1e klasse B: 1.RKDES (Kudelstaart) 19-55, 2.Hillegom 21-52, 3.DSS (Haarlem) 21-38, 4.VSV (Velserbroek) 19-37, 5.sv Kadoelen MC2 (Amsterdam) 20-37, 6.FC Purmerend 21-36, 7.KFC (Koog aan de Zaan) 20-25, 8.Zwanenburg 21-24, 9.GeuzenMiddenmeer (Amsterdam) 18-11, 10.rkav Volendam 18-11, 11.VVC (Nieuw Vennep) 20-15, 12.sv Ouderkerk (..aan de Amstel) 18-4
(Kadoelen MC1 begint aan een jongenscompetitie, maar zet het seizoen als MB2 in de MB-eerste klasse op zondag voort)
1e klasse C: 1.VRC (Veenendaal) 14-39, 2.Sporting '70 (Utrecht) 14-34, 3.Maarssen MC2 10-16, 4.FC Delta Sports '95 (Houten) 11-14, 5.de Zuidvogels (Huizen) 14-11, 6.sc Buitenveldert MC2 (Amsterdam) 12-9, 7.De Meern 15-7
(Buitenveldert MC1 speelt in een jongenscompetitie; Maarssen MC1 speelt in de MC-2e klasse)

2e klasse A: 1.BKC (Anna Pauwlona) 19-49, 2.Texel '94 (Den Burg) 19-43, 3.SRC (Schagen) 20-42, 4.Callantsoog 19-26, 5.DWOW (Wieringerwerf) 17-22, 6.Nieuwe Niedorp 19-18, 7.Flevo (Middenmeer) 20-12, 8.Asonia (Andijk) 13-1
2e klasse B: 1.Alcmaria Victrix (Alkmaar) 19-57, 2.DTS (Oudkarspel) 21-53, 3.Victoria O (Obdam) 19-42, 4.Berdos (Bergen) 18-27, 5.Limmen 20-27, 6.KGB (Bovenkarspel) 17-25, 7.Jong Holland (Alkmaar) 19-25, 8.Kolping Boys MC2 (Alkmaar) 20-18, 9.de Foresters (Heiloo) 19-17, 10.Reiger Boys (Heerhugowaard)15-15, 11.de Rijp 21-15, 12.WSV '30 (Wormer) 11-0
2e klasse C: 1.Dindua (Enkhuizen) 20-56, 2.FC Medemblik 21-43, 3.RKEDO (Avenhorn) 20-39, 4.de Zouaven (Grootebroek) 22-39, 5.Berkhout 22-38, 6.Woudia (Westwoud) 22-36, 7.Andijk 23-33, 8.Grasshoppers (Hoogwoud) 21-29, 9.Kwiek '78 (Avenhorn) 21-19, 10.VVS '46 (Spanbroek) 21-17, 11.VVW (Wervershoof) 22-17, 12.Always Forward MC2 (Hoorn) 22-17, 13.DWB (De Weere) 24-17, 14.St.Adelbert MC2 (Egmond aan den Hoef) 17-15 
2e klasse D: 1.VVZ (Zaandam) 21-59, 2.SVA (Assendelft) 20-46, 3.IVV (Landsmeer) 20-41, 4.Fortuna Wormerveer 19-38, 5.IVV MC2 (Landsmeer) 18-30, 6.Ilpendam 18-28, 7.de Wherevogels (Purmerend) 20-27, 8.OFC (Oostzaan) 23-27, 9.Kadoelen MC4 (Amsterdam) 20-20, 10.FC Purmerend MC2 21-20, 11.WBSV (Westbeemster) 21-18, 12.Kadoelen MC3 (Amsterdam) 21-15, 13.Monnickendam 20-10
2e klasse E: 1.Alliance '22 (Haarlem) 20-57, 2.Concordia (Hillegom) 20-50, 3.sv Overbos 19-42, 4.Schoten (Haarlem) 19-37, 5.HBC (Heemstede) 20-34, 6.DSS MC2 (Haarlem) 20-26, 7.Concordia MC2 (Hillegom) 20-22, 8.Zwanenburg MC2 19-18, 9.VVC MC2 (Nieuw Vennep) 19-11, 10.DSS MC3 (Haarlem) 18-9, 11.Hoofddorp 20-6
2e klasse F: 1.Velsen (Driehuis) 21-49, 2.SVIJ (IJmuiden) 20-44, 3.FC Castricum 19-38, 4.VSV MC2 (Velserbroek) 18-34, 5.ADO '20 (Heemskerk) 19-34, 6.OSV (Amsterdam) 22-32, 7.Vitesse '22 (Castricum) 18-30, 8.ODIN '59 (Heemskerk) 20-14, 9.Sporting Krommenie 19-12, 10.Assendelft 19-10, 11.Amstelveen 10-9, 12.ADO '20 MC2 (Heemskerk) 15-6
2e klasse G: 1.Roda '23 MC2 (Amstelveen) 21-58, 2.Nieuw Sloten (Amsterdam) 21-55, 3.WV-HEDW (Amsterdam) 20-48, 4.RKAV (Aalsmeer) 21-47, 5.Roda '23 (Amstelveen) 21-42, 6.Sporting Martinus (Amstelveen) 18-31, 7.RKDES MC2 (Kudelstaart) 22-31, 8.CSW (Wilnis) 22-30, 9.TABA (Amsterdam) 20-25, 10.Buitenveldert MC3 (Amsterdam) 18-22, 11.Sporting Martinus MC2 (Amstelveen) 23-13, 12.GeuzenMiddenmeer MC2 (Amsterdam) 17-9, 13.TABA MC2 (Amsterdam) 19-6, 14.Buitenveldert MC4 (Amsterdam) 21-1
2e klasse H: 1.AS '80 (Almere) 22-64, 2.Huizen 23-57, 3.JSV Nieuwegein 21-52, 4.Diemen 21-40, 5.FC Almere 16-34, 6.Maarssen MC3 23-33, 7.NVC (Naarden) 17-26, 8.Houten MC2 24-26, 9.Waterwijk (Almere) 24-25, 10.Buitenboys MC2 (Almere) 24-23, 11.sc 't Gooi MC2 ('s Graveland) 15-21, 12.HMS (Utrecht) 20-10, 13.AS '80 MC2 (Almere) 18-7, 14.PVCV (Vleuten) 20-4
(sc 't Gooi speelt in een jongenscompetitie))
2e klasse I: 1.CDN (Driebergen) 21-53, 2.TOV (Baarn) 20-48, 3.Maarssen 19-46, 4.so Soest 20-40, 5.Houten 20-35, 6.vv Hoograven (Utrecht) 19-26, 7.Sporting '70 MC2 (Utrecht) 20-26, 8.Zwaluwen Utrecht '11 17-25, 9.VRC MC2 (Veenendaal) 19-22, 10.FC Delta Sports '95 MC2 (Houten) 21-21, 11.De Meern MC2 21-13, 12.Hercules (Utrecht) 21-11, 13.TOV MC2 (Baarn) 20-6
2e klasse J: 1.DOVO (Veenendaal) 23-69, 2.Nieuwland 22-50, 3.Woudenberg 20-46, 4.Roda '46 (Leusden) 22-41, 5.Hooglanderveen 22-33, 6.afc Quick 1890 (Amersfoort) 22-33, 7.Benschop 22-26, 8.Saestum (Zeist) 23-23, 9.SCH '44 (Harmelen) 21-21, 10.VVIJ (IJsselstein) 23-21, 11.Lopik 23-21, 12.Vriendenschaar (Culemborg) 22-20, 13.SDO (Bussum) 21-19, 14.KVVA (Amersfoort) 21-14

- Home - Info - Print - Contact - Homespot - PokerBuster - CMSelect -