UITSLAGEN JSV MD1

De exacte uitslagen van de oefenduels tegen SO Soest en VVIJ zijn niet bekend. Wel weten we dat beide wedstrijden met zo'n 5 à 6 goals verschil werden gewonnen. Van de toernooien kennen we alleen de eindrangschikking.


za 20 augustus

MD-toernooi

GOZ (Mijnsheerenland)

winnaar

za 27 augustus

oefenduel

JSV-SO Soest MD1

ruime zege

za 3 september

oefenduel

VVIJ MD1-JSV

ruime zege

za 10 september

competitie

CSW D4 (jongens)-JSV

3-2

za 17 september

competitie

JSV-SCW D3 (jongens)

2-7

za 24 september

competitie

Maarssen MD2-JSV

0-13

za 1 oktober

competitie

JSV-De Zuidvogels MD1

5-0

za 8 oktober

competitie

Victoria MD1-JSV

2-12

za 15 oktober

competitie

JSV-CSW D4 (jongens)

1-2

za 22 oktober

oefenduel

JSV MD1-JSV MD2

8-1

za 29 oktober

oefenduel

CSW D4 (jongens)-JSV

0-6

za 5 november

competitie

JSV-Maarssen MD2

12-0

za 12 november

competitie

De Zuidvogels MD1-JSV

1-7

za 19 november

oefenduel

Sporting '70 MD1-JSV

2-1

za 26 november

oefenduel

Sporting '70 MD3-JSV

afgelast

za 3 december

oefenduel

Houten MD1-JSV

1-6

za 10 december

competitie

JSV-Victoria MD1

7-0

za 17 december

oefenduel

Delta Sports MD1-JSV

afgelast

za 7 januari

oefenduel
als elftal

JSV MD1-JSV D8 (jongens)

5-5

za 14 januari

oefenduel

Houten MD2-JSV

2-3

za 21 januari

competitie

Sporting '70 MD2-JSV

0-8

za 28 januari

competitie

JSV-De Meern MD1

afgelast

za 4 februari

competitie

JSV-CSW MD3

afgelast

za 11 februari

competitie

CSW D4 (jongens)-JSV

2-4

za 18 februari

oefenduel

Sporting '70 MD1-JSV

4-3

za 25 februari

oefenduel

JSV-Houten MD2

3-4

za 4 maart

competitie

JSV-Vreeswijk MD1

afgelast

za 11 maart

oefenduel

JSV-Sporting '70 MD2

5-0

za 18 maart

competitie

De Meern MD1-JSV

2-2

za 25 maart

competitie

CSW MD3-JSV

1-8

za 1 april

competitie

JSV-CSW MD3

6-0

za 8 april competitie JSV-CSW D4 (jongens) 7-2
za 15 april MD-toernooi VSV (Velserbroek) tweede
do 20 april competitie JSV-De Meern MD1 5-0
za 22 april competitie Vreeswijk MD1-JSV 0-12
do 27 april competitie JSV-Vreeswijk MD1 5-1
za 6 mei MD-toernooi sv Houten winnaar
zo 14 mei MD-toernooi
als elftal
Soccer Boys (Bleiswijk) vierde
za 20 mei eigen
MD-toernooi
JSV Nieuwegein
winnaar
do/za
25-27 mei
driedaags MB-toernooi
als elftal
BSC (Roosendaal)  vierde
zo 4 juni toernooi jongens-D
als elftal
Saestum (Zeist) vijfde

Klik voor groot formaat

 

NAJAARSCOMPETITIE 2005

 

Uitslagen

CSW

JSV

Maarssen

SCW

Victoria

Zuidvogels

CSW

x

3-2

11-0

4-3

4-1

6-0

JSV

1-2

x

12-0

2-7

7-0

5-0

Maarssen

0-11

0-13

x

1-9

1-3

n.g.

SCW

7-7

n.g.

6-3

x

5-1

8-0

Victoria

n.g.

2-12

2-1

0-11

x

1-0

Zuidvogels

1-8

1-7

3-3

0-9

0-4

x

 

 

Eindstand

gespeeld

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

CSW

9

8

1

0

25

56

15

2

SCW

9

7

1

1

22

65

18

3

JSV

9

6

0

3

18

61

15

4

Victoria

9

4

0

5

12

14

41

5

Zuidvogels

9

0

1

8

1

5

51

6

Maarssen

9

0

1

8

1

9

70


VOORJAARSCOMPETITIE 2006
1e klasse 011 

Uitslagen

CSW D4

CSW MD3

JSV

De Meern

Sporting

Vreeswijk

CSW D4

x

9-1

2-4

5-2

n.g.

8-1

CSW MD3

0-5

x

1-8

1-6

3-2

n.g.

JSV

7-2

6-0

x

5-0

5-0

5-1

De Meern

2-2

2-2

2-2

x

3-2

2-1

Sporting

1-7

3-4

0-8

0-2

x

n.g.

Vreeswijk

0-13

2-7

0-12

2-4

1-1

x

 

 

Eindstand

gespeeld

winst

gelijk

verlies

punten

voor

tegen

1

JSV

10

9

1

0

28

62

8

2

CSW D4

9

6

1

2

19

53

18

3

De Meern

10

5

3

1

18

25

22

4

CSW MD3

9

3

1

5

10

19

43

5

Sporting

8

0

1

7

1

9

33

6

Vreeswijk

8

0

1

7

1

8

52

 

n.g. = niet gespeeld





TOTAAL:

19 competitieduels (15 gewonnen, 1 gelijk, 3 verloren, 123 goals voor, 23 tegen)
10 oefenduels (6 gewonnen, 1 gelijk, 3 verloren)
7 toernooien (3x winnaar, 1x tweede)
5 duels vanwege veldgesteldheid afgelast (3x comp., 2x oef.)
1 competitieduel niet ingepland/geschrapt (SCW D3 uit)







DE REST VAN
WEST 1
2005/2006


SENIOREN


Da2 staat voor Dames 2, Da3 voor Dames 3 etc. Bij eerste teams wordt de toevoeging Da1 achterwege gelaten. De herkomst van de clubs is cursief en tussen haakjes weergegeven, tenzij deze in de clubnaam wordt gevoerd.

SENIOREN ZATERDAG

64 teams, verdeeld over 5 klassen

 

geen 2e klasse 

3e klasse
:
1.CSW Da3 (Wilnis) 24-59, 2.Saestum Da3 (Zeist) 24-56, 3.FC Delta Sports '95 (Houten) 24-41, 4.KDS (Utrecht) 23-40, 5.Woudenberg 23-40, 6.Valleivogels (Scherpenzeel) 23-40, 7.FC Abcoude 24-36, 8.CSW Da2 (Wilnis) 24-27, 9.Wartburgia Da3 (Amsterdam) 24-26, 10.KDO (De Kwakel) 24-26, 11.Reiger Boys Da2 (Heerhugowaard) 24-26, 12.DVVA (Amsterdam) 24-13, 13.sc Muiden Da2 24-6
 

4e klasse A: 1.Dindua (Enkhuizen) 22-61, 2.Wartburgia Da5 (Amsterdam) 22-51, 3.ZCFC (Wijdewormer) 22-47, 4.RKDES (Kudelstaart) 22-38, 5.Jong Holland (Alkmaar) 22-36, 6.sv Marken 22-30, 7.WGW (Den Helder) 20-28, 8.Buitenveldert Da5 (Amsterdam) 21-22, 9.RKAVIC (Amstelveen) 22-20, 10.Blauw Wit W (Wijdewormer) 22-19, 11.Reiger Boys Da3 (Heerhugowaard) 22-19, 12.Wartburgia Da4 (Amsterdam) 21-1  
4e klasse B: 1.CJVV (Amersfoort) 26-62, 2.P en T (Amsterdam) 26-61, 3.Buitenveldert Da4 (Amsterdam) 25-52, 4.Sporting '70 (Utrecht) 26-52, 5.Hoogland 26-51, 6.DESTO (Utrecht) 26-51, 7.De Zuidvogels (Huizen) 25-33, 8.Loosdrecht 24-28, 9.GeuzenMiddenmeer (Amsterdam) 26-28, 10.Spakenburg 22-25, 11.Jonathan (Zeist) 26-24, 12.SVM (Maartensdijk) 26-24, 13.SVL (Langbroek) 26-19, 14.Candia '66 (Rhenen) 24-1

5e klasse A
: 1.Benschop Da2 26-71, 2.Odysseus '91 Da2 (Utrecht) 25-63, 3.VVZ '49 (Soest) 25-60, 4.Kampong (Utrecht) 25-53, 5.Benschop Da3 26-52, 6.KDS Da2 (Utrecht) 26-39, 7.HDS (Leersum) 25-35, 8.FC De Bilt 26-30, 9.DOVO (Veenendaal) 26-28, 10.JSV Nieuwegein 24-26, 11.Odysseus '91 Da3 (Utrecht) 26-20, 12.DVSA (Amerongen) 23-18, 13.CJVV Da2 (Amersfoort) 25-10, 14.Odysseus '91 Da4 (Utrecht) 26-3  
5e klasse B: 1.VSV (Velserbroek) 21-56, 2.Huizen 22-54, 3.Dindua Da2 (Enkhuizen) 22-49, 4.Opperdoes 20-37, 5.KDO Da2 (De Kwakel) 22-34, 6.Roda '23 (Amstelveen) 21-29, 7.DVVA Da2 (Amsterdam) 22-29, 8.DZS (Wijdewormer) 22-29, 9.sv Ouderkerk (Oudekerk aan de Amstel) 22-27, 10.GeuzenMiddenmeer Da2 (Amsterdam) 22-17, 11.sv Marken Da2 21-8, 12.Wartburgia Da6 (Amsterdam) 21-4   



SENIOREN ZONDAG

148 teams, verdeeld over 13 klassen


2e klasse
: 1.FC Purmerend 18-51, 2.Odysseus '91 (Utrecht) 18-46, 3.DEK (Medemblik) 18-40, 4.Benschop 18-28, 5.Winkel 18-25, 6.Vreeswijk (Nieuwegein) 18-23, 7.OSM '75 (Maarssenbroek) 18-18, 8.RKEDO (Avenhorn) 18-17, 9.Zaandijk 18-10, 10.sv Almere 18-5


3e klasse A
: 1.Fortuna Wormerveer Da2 15-42, 2.ADO '20 (Heemskerk) 15-37, 3.Alliance '22 (Haarlem) 16-28, 4.SVA (Assendelft) 15-27, 5.Sporting Krommenie 14-21, 6.Concordia (Hillegom) 16-16, 7.Hoofddorp 16-16, 8.Assendelft 16-10, 9.Ripperda (Haarlem) 15-2
3e klasse B: 1.Roda '46 (Leusden) 16-40, 2.HMS (Utrecht) 15-36, 3.'t Goy Da2 16-26, 4.NVC (Naarden) 15-23, 5.Waterwijk (Almere) 15-23, 6.KVVA (Amersfoort) 16-18, 7.so Soest 16-16, 8.MSV '19 (Montfoort) 16-14, 9.sc 't Gooi ('s Graveland) 15-5
3e klasse C: 1.Fortuna Wormerveer Da3 17-43, 2.Duinrand S (Schoorl) 18-37, 3.Andijk 17-35, 4.KSV (Heerhugowaard) 18-34, 5.LSVV (Zuid Scharwoude) 17-26, 6.Purmerend Da2 17-20, 7.Koedijk 18-18, 8.Limmen 18-17, 9.Always Forward (Hoorn) 17-10, 10.Alkmaarsche Boys 17-6

4e klasse A
: 1.SVF (Cothen) 20-51, 2.Geel Wit '20 (Haarlem) 20-49, 3.Laren '99 20-44, 4.Buitenveldert Da3 (Amsterdam) 19-37, 5.Zwanenburg 18-30, 6.OFC (Oostzaan) 20-28, 7.SVIJ (IJmuiden) 19-23, 8.Roda '46 Da2 (Leusden) 20-21, 9.Waterwijk Da2 (Almere) 18-17, 10.Velsen (Driehuis) 19-9, 11.Alliance '22 Da2 (Haarlem) 19-0 
4e klasse B: 1.Fortuna Wormerveer Da4 19-57, 2.ADO '20 Da2 (Heemskerk) 19-42, 3.Saenden (Wormerveer) 19-37, 4.VVS '46 (Spanbroek) 19-29, 5.Oosthuizen 19-29, 6.Berkhout 19-26, 7.VVZ (Zaandam) 18-24, 8.KFC (Koog aan de Zaan) 19-17, 9.Zaandijk Da2 19-16, 10.Sporting Krommenie 18-14, 11.EVC (Edam) 20-14
4e klasse C: 1.Koedijk Da2 26-67, 2.de Valken (Venhuizen) 25-61, 3.de Zouaven (Grootebroek) 25-49, 4.Kolping Boys Da2 (Alkmaar) 25-48, 5.FC Medemblik 24-35, 6.de Blokkers (Blokker) 25-35, 7.KGB (Bovenkarspel) 25-34, 8.Apollo '68 (Hensbroek) 25-34, 9.Woudia (Westwoud) 24-30, 10.Strandvogels (Wervershoof) 25-30, 11.SRC (Schagen) 25-25, 12.st.Adelbert (Egmond Binnen) 23-24, 13.HSV (Heiloo) 26-14, 14.Winkel Da2 25-12

5e klasse A
: 1.Maarssen 20-51, 2.Odijk 20-45, 3.de Zebra's (Hilversum) 20-39, 4.Houten 20-37, 5.de Meern 19-33, 6.Saestum Da4 (Zeist) 20-33, 7.Hercules (Utrecht) 20-33, 8.Achterveld 20-19, 9.CDN (Driebergen) 20-15, 10.Buitenboys (Almere) 19-5, 11.Schalkwijk 20-5
5e klasse B: 1.de Vecht (Loenen aan de Vecht) 22-57, 2.NVC Da2 (Naarden) 21-46, 3.Buitenboys Da2 (Almere) 21-43, 4.'s Graveland 21-42, 5.Zaanlandia (Zaandam) 20-38, 6.HMS (Utrecht) 21-33, 7.Waterwijk Da3 (Almere) 22-31, 8.sc 't Gooi Da2 ('s Graveland) 22-23, 9.sc Sloten/Rivalen (Amsterdam) 21-22, 10.RKAV (Aalsmeer) 22-16, 11.sv Almere Da2 20-12, 12.DRC (Amsterdam) 21-1 
5e klasse C: 1.Hollandia T (Tuitjenhorn) 24-60, 2.Winkel Da3 24-60, 3.Succes (Hippolytushoef) 24-54, 4.ZAP (Breezand) 23-50, 5.LSVV Da2 (Zuid Scharwoude) 22-32, 6.DWOW (Wieringerwerf) 23-30, 7.Victoria O (Obdam) 22-28, 8.Dirkshorn 23-26, 9.Nieuwe Niedorp 23-25, 10.Kolping Boys Da3 (Alkmaar) 23-22, 11.vv Schagen 22-19, 12.HSV Da2 (Heiloo) 23-15, 13.de Koog 22-6 
5e klasse D: 1.Berdos (Bergen) 21-61, 2.FC Uitgeest 21-55, 3.TSV Twisk 20-41, 4.FC Castricum 20-32, 5.DEM (Beverwijk) 21-30, 6.Hollandia T Da2 (Tuitjenhorn) 20-28, 7.ADO '20 Da3 (Heemskerk) 19-27, 8.Egmondia (Egmond aan Zee) 21-26, 9.Limmen Da2 21-22, 10.Wijk aan Zee 20-13, 11.Berdos Da2 (Bergen) 21-11, 12.KSV Da2 (Heerhugowaard) 21-5  
5e klasse E: 1.RKEDO Da2 (Avenhorn) 26-68, 2.HOSV Da2 (Spanbroek) 25-63, 3.SEW (Nibbixwoud) 24-61, 4.de Blokkers Da2 (Blokker) 25-52, 5.Grasshoppers (Hoogwoud) 24-49, 6.RKEDO Da3 (Avenhorn) 24-37, 7.Oosthuizen Da2 25-37, 8.Westfriezen (Zwaag) 24-35, 9.West Frisia DP (Enkhuizen) 22-26, 10.Always Forward Da2 (Hoorn) 24-22, 11.de Zouaven Da2 (Grootebroek) 25-16, 12.FC Medemblik Da2 24-12, 13.DWB (De Weere) 25-9, 14.Spirit '30 (Hoogkarspel) 23-7
5e klasse F: 1.Jisp 22-56, 2.Ilpendam 21-48, 3.SDOB (Broek in Waterland) 22-45, 4.rkav Volendam 22-32, 5.ADO '20 Da4 (Heemskerk) 20-31, 6.Saenden Da2 (Wormerveer) 20-31, 7.WBSV (Westbeemster) 21-30, 8.SVA Da2 (Assendelft) 21-26, 9.VVZ Da2 (Zaandam) 20-23, 10.Monnickendam 22-17, 11.FC Uitgeest Da2 19-13, 12.Assendelft Da2 22-10



M1-JUNIOREN

M1-junioren zijn A-junioren en oude B-junioren, geboren in 1987, 1988 en 1989.
M1-junioren worden door de KNVB aangeduid als MA1, MA2 etc. Bij eerste teams laten wij dit op deze pagina achterwege.

72 teams, verdeeld over 7 klassen

 

1e klasse A: 1.Buitenveldert (Amsterdam) 12-36, 2.Wartburgia (Amsterdam) 14-30, 3.SDO (Bussum) 13-25, 4.de Meer (Amsterdam) 12-23, 5.AS '80 (Almere) 14-18, 6.Maarssen 14-13, 7.NVC (Naarden) 14-6, 8.csv Vitesse (Breukelen) 11-0
1e klasse B: 1.JSV Nieuwegein 22-66, 2.so Soest 19-48, 3.CSW (Wilnis) 20-36, 4.Roda '46 (Leusden) 19-33, 5.de Zuidvogels (Huizen) 21-31, 6.KVVA (Amersfoort) 20-27, 7.NVC MA2 (Naarden) 22-23, 8.Saestum (Zeist) 21-18, 9.Huizen 10-15, 10.Jonathan (Zeist) 20-14, 11.Sporting '70 MA2 (Utrecht) 18-12, 12.FC Delta Sports '95 MA2 (Houten) 18-6
1e klasse C: 1.Sporting '70 (Utrecht) 18-52, 2.FC Delta Sports '95 (Houten) 19-45, 3.Schalkwijk 18-42, 4.Houten 20-39, 5.MSV '19 (Montfoort) 17-26, 6.CDN/DEV (combinatieteam Driebergen/Doorn) 19-21, 7.Kockengen 20-20, 8.Bunnik '73 18-18, 9.VVIJ (IJsselstein) 16-15, 10.SCH '44 (Harmelen) 18-7, 11.Hooglanderveen 13-0 
1e klasse D: 1.RKDES (Kudelstaart) 20-52, 2.sv Kadoelen (Amsterdam) 20-42, 3.Vlug en Vaardig (Amsterdam) 20-40, 4.DIO (Haarlem) 19-38, 5.Geel Wit '20 (Haarlem) 20-30, 6.FC Abcoude 20-27, 7.Sporting Martinus (Amstelveen) 20-25, 8.Amstelveen/Heemraad 19-18, 9.de Meer MA2 (Amsterdam) 20-15, 10.Roda '23 (Amstelveen) 20-12, 11.Buitenveldert MA3 (Amsterdam) 20-10
1e klasse E: 1.Jong Holland (Alkmaar) 13-37, 2.Zaandijk 11-27, 3.Wiron (Den Oever) 13-15, 4.Asonia (Andijk) 13-9, 5.Blauw Wit W (Wormerveer) 14-6
1e klasse F: 1.Overbos (Hoofddorp) 20-57, 2.Kolping Boys (Alkmaar) 20-57, 3.LSVV (Zuid Scharwoude) 20-40, 4.Purmerend 18-36, 5.Hellas Sport (Zaandam) 19-27, 6.Limmen 19-23, 7.FC Castricum 19-18, 8.Victoria O (Obdam) 18-16, 9.de Kennemers (Beverwijk) 18-15, 10.asv Arsenal (Amsterdam) 19-8, 11.Buitenveldert MA2 (Amsterdam) 18-14
1e klasse G: 1.Grasshoppers (Hoogwoud) 25-70, 2.Texel '94 (Den Burg) 23-58, 3.HSV (Heiloo) 22-55, 4.Spartanen (Wognum) 23-50, 5.VVW (Wervershoof) 21-38, 6.Westfriezen (Zwaag) 21-35, 7.de Zouaven (Grootebroek) 24-30, 8.Always Forward (Hoorn) 21-28, 9.Dynamo (Ursem) 22-27, 10.DESS (Benningbroek) 21-26, 11.VVW MA2 (Wervershoof) 24-16, 12.Woudia (Westwoud) 23-12, 13.RKEDO (Avenhorn) 21-8, 14.VVS '46 (Spanbroek) 23-5



M2-JUNIOREN

M2-junioren zijn C-junioren en jonge B-junioren, geboren in 1990, 1991 en 1992.
M2-junioren worden door de KNVB aangeduid als MB1, MB2 etc. Bij eerste teams laten wij dit op deze pagina achterwege.
 

185 teams, verdeeld over 16 klassen

 

Hoofdklasse A: 1.ODIN '59 (Heemskerk) 20-47, 2.ADO '20 (Heemskerk) 17-40, 3.Buitenveldert (Amsterdam) 17-39, 4.Purmerend 17-38, 5.VVZ (Zaandam) 16-18, 6.Limmen 17-18, 7.FC Medemblik 14-14, 8.Duinrand S (Schoorl) 16-13, 9.Fortuna Wormerveer 16-12, 10.KFC (Koog aan de Zaan) 17-9, 11.DEK (Medemblik) 15-5
Hoofdklasse B: 1.VVIJ (IJsselstein) 18-49, 2.sv Almere 16-37, 3.De Meer (Amsterdam) 16-35, 4.Sporting '70 (Utrecht) 15-28, 5.Hoofddorp 17-25, 6.SDO (Bussum) 14-22, 7.Odijk 17-22, 8.Zwanenburg 17-17, 9.WV-HEDW (Amsterdam) 15-13, 10.SVF (Cothen) 16-10, 11.FC Delta Sports '95 (Houten) 15-8, 12.Sterrenwijk (Utrecht) 12-7

1e klasse 101: 1.Opperdoes/Twisk combinatie 18-54, 2.DWB (De Weere) 18-48, 3.Succes (Hippolytushoef) 19-44, 4.DWOW (Wieringerwerf) 22-43, 5.MOC (Medemblik) 20-34, 6. Saenden (Wormerveer) 19-32, 7.Jisp 21-22, 8.FC Abcoude 20-19, 9.HSV Sport 1889 (Hoorn) 21-17, 10.Buitenveldert MB5 (Amsterdam) 20-12, 11.Zuidermeer 16-11, 12.Buitenveldert MB4 (Amsterdam) 17-6, 13.Zwaluwen '30/Henver (Hoorn) 7-3 
1e klasse 103: 1.SVA (Assendelft) 18-48, 2.Kolping Boys (Alkmaar) 18-4, 3.Dindua (Enkhuizen) 18-40, 4.Assendelft 16-37, 5.Andijk 18-32, 6.FC Uitgeest 19-26, 7.HOSV (Spanbroek) 14-21, 8.Zeevogels (Egmond aan den Hoef) 21-1, 9.OFC (Oostzaan) 18-16, 10.Purmerend MB2 20-14, 11.Jong Holland (Alkmaar) 16-11, 12.Zaandijk 20-4
1e klasse 104: 1.Wieringermeer (Slootdorp) 18-49, 2.Berdos MB2 (Bergen) 20-42, 3.VIOS-W (Warmenhuizen) 17-38, 4.Koedijk 20-38, 5.Texel '94 (Den Burg) 16-37, 6.DZS (Wijdewormer) 22-32, 7.Limmen MB2 21-24, 8.Texel '94 MB2 (Den Burg) 17-22, 9.VVZ MB2 (Zaandam) 18-13, 10.Kolping Boys MB2 (Alkmaar) 20-10, 11.Egmondia (Egmond aan Zee) 8-6, 12.FC Uitgeest MB2 20-4, 13.AFC '34 MB2 (Alkmaar) 1-0 (en toch in de eindstand opgenomen..)
1e klasse 105: 1.Hollandia T (Tuitjenhorn) 18-51, 2.de Zouaven (Grootebroek) 22-49, 3.ALC (Abbekerk) 21-44, 4.Berkhout 17-41, 5.Always Forward MB2 (Hoorn) 20-40, 6.MOC (Medemblik) 17-34, 7.RKEDO (Avenhorn) 21-34, 8.WSW (Wijdenes) 24-30, 9.Oosthuizen 18-22, 10.DTS (Oudkarspel) 21-22, 11.VVS '46 (Spanbroek) 23-13, 12.ASV '55 (Venhuizen) 19-14, 13.sc Spirit '30 (Hoogkarspel) 19-8, 14.Bergen 20-5
1e klasse 108: 1.Pancratius (Badhoevedorp) 20-57, 2.VVC (Nieuw Vennep) 18-45, 3.Overbos (Hoofddorp) 19-40, 4.Alliance '22 (Haarlem) 19-35, 5.ADO '20 MB2 (Heemskerk) 19-26, 6.SVIJ (IJmuiden) 19-25, 7.ODIN '59 MB2 (Heemskerk) 19-24, 8.Concordia (Hillegom) 20-20, 9.HBC (Heemstede) 19-14, 10.Hoofddorp 19-4, 11.de Kennemers MB2 (Beverwijk) 11-0
1e klasse 109: 1.SDZ (Amsterdam) 22-60, 2.Stormvogels (IJmuiden) 20-49, 3.IVV (Landsmeer) 21-46, 4.SCW (Rijsenhout) 20-44, 5.RKDES ( Kudelstaart) 20-42, 6.Roda '23 (Amstelveen) 21-29, 7.VSV (Velserbroek) 19-19, 8.VVC MB2 (Nieuw Vennep) 20-16, 9.Overbos MB2 (Hoofddorp) 21-15, 10.ADO '20 MB3 (Heemskerk) 19-11, 11.Vlug en Vaardig (Amsterdam) 18-15, 12.Concordia MB2 (Hillegom) 13-3
1e klasse 110: 1.Buitenveldert MB2 (Amsterdam) 19-48, 2.FC Omniworld (Almere) 19-44, 3.AS '80 (Almere) 18-37, 4.IVV MB2 (Landsmeer) 18-32, 5.De Meer MB3 (Amsterdam) 18-28, 6.GeuzenMiddenmeer (Amsterdam) 19-28, 7.RKDES MB2 (Kudelstaart) 18-27, 8.Pancratius MB2 (Badhoevedorp) 20-26, 9.Always Forward MB3 (Hoorn) 17-12, 10.Volendam 18-10, 11.DEM (Beverwijk) 20-1 
1e klasse 111: 1.Kadoelen (Amsterdam) 20-46, 2.Sporting Krommenie 19-43, 3.De Meer MB2 (Amsterdam) 20-42, 4.Pancratius MB3 (Badhoevedorp) 19-37, 5.Buitenboys (Almere) 20-32, 6.FC Omniworld MB2 (Almere) 16-29, 7.TABA (Amsterdam) 19-23, 8.sv Almere MB2 19-22, 9.Buitenveldert MB3 (Amsterdam) 20-22, 10.sv Ouderkerk (Ouderkerk aan de Amstel) 17-13, 11.Huizen 20-4, 12.NVC (Naarden) 2-0 (en toch in de eindstand opgenomen...)
1e klasse 113: 1.Spakenburg 18-49, 2.DVSA (Amerongen) 19-43, 3.sc 't Gooi ('s Graveland) 18-42, 4.CSW (Wilnis) 19-37, 5.Woudenberg 18-29, 6.Roda '46 MB2 (Leusden) 18-27, 7.Achterveld 21-25, 8.CDN (Driebergen) 18-23, 9.Hoogland 14-21, 10.Scherpenzeel 15-7, 11.KVVA (Amersfoort) 19-6, 12.VRC (Veenendaal) 19-3
1e klasse 114: 1.'t Goy 16-44, 2.Loosdrecht 13-22, 3.Schalkwijk 13-22, 4.Roda '46 MB3 (Leusden) 13-20, 5.Roda '46 (Leusden) 9-19, 6.FC De Bilt 11-14, 7.Saestum (Zeist) 13-11, 8.FC Delta Sports MB2 (Houten) 12-7, 9.Valleivogels (Scherpenzeel) 14-4
1e klasse 115: 1.HMS (Utrecht) 20-50, 2.Vreeswijk (Nieuwegein) 20-46, 3.Maarssen 19-39, 4.Brederodes (Vianen) 20-30, 5.De Meern 20-29, 6.JSV Nieuwegein 20-29, 7.VVIJ MB2 (IJsselstein) 21-8, 8.MSV '19 (Montfoort) 20-7
1e klasse 116: 1.Sporting '70 MB3 (Utrecht) 18-39, 2.Sporting '70 MB2 (Utrecht) 16-34, 3.Vreeswijk MB2 (Nieuwegein) 14-30, 4.Hoogland 13-29, 5.sc 't Gooi MB2 ('s Graveland) 16-27, 6.Houten 17-25, 7.SDO MB2 (Houten) 15-17, 8.so Soest 14-13, 9.Vreeswijk MB3 (Nieuwegein) 16-9, 10.Houten MB2 8-6, 11.Spakenburg MB2 15-6

2e klasse A: 1.SVW '27 (Heerhugowaard) 14-39, 2.LSVV (Zuid Scharwoude) 15-37, 3.Marken 14-29, 4.Meervogels '31 (Akersloot) 13-24, 5.Meervogels '31 MB2 (Akersloot) 14-23, 6.AFC '34 (Alkmaar) 8-17, 7.Spaarnwoude (Spaarndam) 12-17, 8.DESS (Benningbroek) 17-13, 9.FC Medemblik MB2 14-11, 10.Westfriezen (Zwaag) 13-10, 11.PSCK (Wijdewormer) 11-7, 12.Dynamo (Ursem) 15-2
2e klasse B: 1.CDW (Wijk bij Duurstede) 14-37, 2.Zuidvogels (Huizen) 12-24, 3.Victoria (Loosdrecht) 10-22, 4.Odijk MB2 11-20, 5.sv Baarn 8-19, 6.Waterwijk (Almere) 12-17, 7.Kampong (Utrecht) 13-15, 8.Hercules (Utrecht) 14-15, 9.De Meern MB2 14-8, 10.OSM '75 (Maarssenbroek) 11-7, 11.Patria (Zeist) 8-5




C-JUNIOREN

Er zijn dit seizoen nog geen aparte competities voor meisjes C-junioren.

10 meidenteams deelnemend aan jongenscompetities

 

Reiger Boys MC1: 12e=laatste in 2e klasse H (kampioen Egmondia C1, 2.st.Adelbert C1, 11.Vrone C3)
Buitenveldert MC1: 10e van de 12 in 2e klasse M (kampioen WSV '30 C2, 2.Purmerend C3, 12.VVZ C3)
Reiger Boys MC2: 11e van de 12 in 3e klasse 16 (kampioen AFC '34 C4, 2.Jong Holland C3, 12.HSV C3)
Nieuwe Niedorp MC1: 11e=puntloos laatste in 3e klasse 18 (kampioen Always Forward C3, 2.ALC C2, 9.AGSV C1)
Always Forward MC1: 10e van de 13 in 3e klasse 20 (kampioen Asonia C2, 2.Zouaven C4, 13.VVW C2)
VSV MC1: 12e van de 14 in 3e klasse 24 (kampioen ADO '20 C7, 2.Limmen C4, 14.Velsen C4)
OSV MC1: 10e=puntloos laatste in 3e klasse 26 (kampioen KFC C3, 2.Kadoelen C1, 9.Purmersteijn C6)
sv Almere MC1: 8e van de 12 in 3e klasse 33 (kampioen RKAVIC C1, 2.OSM '75 C3, 3.Amstelveen/Heemraad C4)
AS '80 MC1: 12e=puntloos laatste in 3e klasse 33 (4.Argon C5, 10.vv Aalsmeer C3, 11.HSV '69 C1)
sc 't Gooi MC1: 10e van de 12 in 3e klasse 36 (kampioen Huizen C5, 2.Eemnes C2, 12.OSM '75 C5)



D-JUNIOREN

53 meisjeselftallen spelen in het voorjaar gemengd voetbal op een heel veld. D-pupillenvoetbal op een half veld is vrijwel geheel voorbehouden aan meiden. De najaarsresultaten van JSV MD2 zijn niet bewaard.

52 M-elftallen in diverse 3e klassen, 1 M-11tal in 2e klasse
99 M-zeventallen en 2 jongenszeventallen, verdeeld over 17 klassen

 

VOORJAARSCOMPETITIE D-ZEVENTALLEN

1e klasse 11
:
1.JSV Nieuwegein 10-28, 2.CSW D4 9-19, 3.De Meern 10-18, 4.CSW MD3 9-10, 5.Sporting '70 MD2 8-1, 6.Vreeswijk 8-1
1e klasse 16: 1.FC Delta Sports '95 MD2 7-17, 2.Achterveld MD2 7-13, 3.Sterrenwijk 8-12, 4.'t Goy 6-6, 5.VVIJ 6-5, 6.JSV Nieuwegein MD2 8-4 (1 gewonnen, 1 gelijk, 6 verloren, 25 goals voor, 41 tegen)

overige kampioenen: Spirit '30, Texel '94, EVC, PSCK, VVZ, Buitenveldert MD2, DSS, RKAV, Buitenveldert MD5, Concordia, de Zuidvogels, Houten, Houten MD2, NVC MD2 en Waterwijk MD3


Klik voor groot formaat