Klik voor groot formaat
JSV MB1-DSS MB1, 31 mei 2008

JSV MEIDENTOERNOOI 2011
zaterdag 28 mei

In het hartje van ons land ligt het fraaie sportcomplex van JSV Nieuwegein. Acht velden en een mooie kantine liggen te wachten op de deelnemers aan het JSV meidentoernooi, dat op zaterdag 28 mei 2011 voor het zesde achtereenvolgende jaar gehouden wordt.

We hebben inmiddels een reputatie opgebouwd vanwege de snelheid en de omvang van ons toernooi. En de originele prijzen die we uitdelen. Je zit bij ons nooit lang aan de kant en gaat niet met lege handen weg!

 

Inschrijven   

Voor teams van alle leeftijden is plaats en een mailtje naar zuidhoek@kpnplanet.nl is genoeg om je in te schrijven. Ook vragen kun je op dat adres stellen. En bel je liever, dan ben je bij Fred Nuwenhuis (06 – 53 94 62 68) of Eric Zuidhoek (030 – 60 52 177) aan het goede adres.
 







Klik op foto voor groot formaat

DAMES

POULE A: JSV Da1-VVOG Da2 2-0, VVIJ Da1 (za.)-Zuidvogels 1-0, JSV-Zuidvogels 1-0, VVIJ-VVOG 2-0, VVIJ-JSV 1-0, Zuidvogels-VVOG 1-0; EINDSTAND: 1.VVIJ Da1 (za.) 3-9, 2.JSV Da1 3-6, 3.Zuidvogels 3-3, 4.VVOG Da2 3-0
POULE B:  JSV Da2-Saestum Da2 (zo.) 0-0, DSS MA1-Baarn reglementair 2-0 (Baarn te laat), JSV Da2-Baarn 1-0, DSS-Saestum 3-0, DSS-JSV Da2 2-0, Saestum-Baarn 1-1; EINDSTAND: 1.DSS MA1 3-9, 2.JSV Da2 3-4, 3.Saestum Da2 (za.) 3-2, 4.Baarn 3-1
OM PLAATS 1/2: DSS MA1-VVIJ Da1 (za.) 0-0, DSS wint na strafschoppen
om plaats 3/4: JSV Da1-JSV Da2 4-0
om plaats 5/6: Zuidvogels-Saestum Da2 (za.) 5-0
om plaats 7/8: VVOG Da2-Baarn 4-0 
  
Klik op foto voor groot formaat 

B1-junioren

POULE: JSV MB1-Odijk MB1 2-0, Alcmaria Victrix MB1-Llanymynech Juniors 2-0, Houten MB1-Alliance '22 MB1 1-0, JSV-Llanymynech Juniors 2-0, Odijk-Houten 0-0, Alcmaria Victrix-Alliance '22 2-0, JSV-Houten 2-0, Odijk-Alcmaria Victrix 1-0, Llanymynech Juniors-Alliance '22 1-0, JSV-Alcmaria Victrix 1-1, Odijk-Alliance '22 3-1, Houten-Llanymynech Juniors 1-0, JSV-Alliance '22 3-1, Alcmaria Victrix-Houten 1-0, Llanymynech Juniors-Odijk 1-0
EINDSTAND: 1.JSV Nieuwegein MB1 5-13 (10-2), 2.Alcmaria Victrix MB1 5-10 (6-2), 3.Odijk MB1 5-7 (4-4), 4.Houten MB1 5-7 (2-3), 5.Llanymynech Juniors 5-6 (2-5), 6.Alliance '22 MB1 5-0 (2-10)

     
B2-junioren

POULE: JSV MB2-Houten MB2 0-0, Alcmaria Victrix MB2-FC Breukelen MB1 0-0, Hercules MB1-ZOB MB1 2-0, JSV-FC Breukelen 1-0, Houten-Hercules 1-0, Alcmaria Victrix-ZOB 0-0, JSV-Hercules 2-0, Alcmaria Victrix-Houten 2-0, ZOB-FC Breukelen 0-0, Alcmaria Victrix-JSV 2-0, Houten-ZOB 0-0, Hercules-FC Breukelen 3-0, JSV-ZOB 1-1, Alcmaria Victrix-Hercules 1-0, Houten-FC Breukelen 2-0     
EINDSTAND: 1.Alcmaria Victrix MB2 5-11 (5-0), 2.JSV MB2 5-8 (4-3), 3.Houten MB2 5-8 (3-2), 4.Hercules 5-6 (4-4), 5.ZOB 5-4 (1-3), 6.FC Breukelen 5-2 (0-6)


  


D1-pupillen
ELFTALLEN

POULE: JSV MD1-DSS MD1 2-0, Maarssen MD1-VVIJ MD1 1-1, Delta Sports MD1-Zwaluw VFC MD1 1-0, JSV-VVIJ 0-0, Delta Sports-DSS 4-0, Maarssen-Zwaluw VFC 2-0, Delta Sports-JSV 3-0, DSS-Maarssen 0-0, VVIJ-Zwaluw VFC 2-0, JSV-Maarssen 2-0, Zwaluw VFC-DSS 2-0, Delta Sports-VVIJ 1-1, JSV-Zwaluw VFC 2-0, Maarssen-Delta Sports 1-0, VVIJ-DSS 1-0
EINDSTAND: 1.FC Delta Sports '95 MD1 5-10 (9-2), 2.JSV MD1 5-10 (7-3), 3.VVIJ MD1 5-9 (5-2), 4.Maarssen MD1 5-8 (4-3), 5.Zwaluw VFC 5-3 (3-7), 6.DSS MD1 5-1 (0-9)


     
D2-pupillen
ELFTALLEN

POULE: De Zuidvogels MD1-JSV MD2 3-0, ASV Dronten D7M-Maarssen MD2 2-0, JSV-ASV Dronten 0-0, Zuidvogels-Maarssen 1-0, Maarssen-JSV 1-0, Zuidvogels-ASV Dronten 0-0; EINDSTAND: 1.De Zuidvogels MD1 3-7, 2.ASV Dronten D7M 3-5, 3.Maarssen MD2 3-3, 4.JSV MD2 3-1
HALVE FINALES:  Zuidvogels-JSV 2-0, ASV Dronten-Maarssen 2-0
OM 1/2: ASV Dronten D7M-De Zuidvogels 2-0
om 3/4: JSV MD2-Maarssen MD2 2-0


Klik op foto voor groot formaat

E-pupillen

POULE A: JSV ME1-Odijk ME1 1-0, Vriendenschaar ME3-Maarssen ME2 1-0, JSV-Vriendenschaar 0-0, Odijk-Maarssen 0-0, Maarssen-JSV 1-0, Odijk-Vriendenschaar 0-0; EINDSTAND: 1.Vriendenschaar ME3 3-5 (1-0), 2.Maarssen* ME2 3-4 (1-1), 3.JSV ME1* 3-4 (1-1), 4.Odijk ME1 3-2 (0-1); * = op onderling resultaat beslist  
POULE B: DSS ME1-Maarssen ME1 5-0, MVV '58 E6M-DSS ME2 0-0, Maarssen-DSS ME2 2-0, DSS ME1-MVV '58 8-0, Maarssen-MVV '58 0-0, DSS ME1-DSS ME2 2-0; EINDSTAND: 1.DSS ME1 3-9, 2.Maarssen ME1 3-4, 3.MVV '58 E6M 3-2, 4.DSS ME2 3-1
HALVE FINALES WINNAARS: Maarssen ME1-Vriendenschaar ME3 2-0, DSS ME1-Maarssen ME2 1-0
halve finales verliezers: JSV ME1-DSS ME2 1-0, Odijk ME1-MVV '58 E6M 1-0
OM 1/2: DSS ME1-Maarssen ME1 2-0
om 3/4: Maarssen ME2-Vriendenschaar ME3 3-0
om 5/6: JSV ME1-sv Odijk ME1 2-0
om 7/8: DSS ME2-MVV '58 E6M 1-0
   

Klik op foto voor groot formaat

F-pupillen

POULE: JSV MF1-Legmeervogels MF1 0-0, Lopik MF1-Maarssen MF1 2-0, JSV-Maarssen 1-0, Lopik-Legmeervogels 2-0, Lopik-JSV 2-1, Maarssen-Legmeervogels 2-0; EINDSTAND: 1.Lopik 3-9, 2.JSV 3-4, 3.Maarssen 3-3, 4.Legmeervogels 3-1
HALVE FINALES: Lopik-Legmeervogels 2-0, Maarssen-JSV 0-0 (Maarssen wint na strafschoppen)
OM 1/2: Lopik MF1-Maarssen MF1 3-1
om 3/4: JSV MF1-Legmeervogels MF1 2-0