Welke clubs vorm(d)en de top van het Nederlandse vrouwenvoetbal? Op deze pagina vind je alle landskampioenen, bekerwinnaars, Supercupwinnaars, alle eindstanden van de in 1994 ingevoerde Hoofdklasse en alle eindstanden van de landelijke eerste klassen vanaf 2001/2002 terug.

LANDELIJK VROUWENVOETBAL
 

In 2007 zijn zes BVO's (Betaald Voetbal Organisaties) gestart met een vrouwen-team: ADO Den Haag, AZ, Heerenveen, FC Twente, FC Utrecht en Willem II. Zij vormden met elkaar een nieuwe landelijke topklasse, de Vrouwen Eredivisie. Roda JC voegde zich in 2008 bij dit gezelschap, maar haakte na één seizoen al weer af. FC Zwolle en VVV Venlo zorgen dit seizoen voor vers bloed.
Het is de bedoeling dat de BVO's het dames-voetbal helpen om aansluiting te vinden bij de internationale top. Meer trainingsuren en betere faciliteiten moeten daarvoor zorgen. De speelsters worden niet betaald.
De winnaar van de Vrouwen Eredivisie mag zich landskampioen noemen. Er is geen doorstroming van de Eredivisie naar de hoofdklasse: degradatie is niet mogelijk. 




Klik op foto voor groot formaat
vv Reutum 1974

LANDSKAMPIOENEN

van 1973/1974 tot en met 1993/1994 voortkomend uit nacompetitie tussen regionale kampioenen;

van 1994/1995 tot en met 2006/2007 voortkomend uit een door amateurclubs gevormde landelijke topklasse (Hoofdklasse, de eerste drie seizoenen Eredivisie genoemd);
vanaf 2007/2008 voortkomend uit een door Betaald Voetbalclubs gevormde Eredivisie

 

1974 Reutum (Reutum), 1975 Osdorp (Amsterdam), 1976 Blauw Wit (Amsterdam), 1977 Braakhuizen (Geldrop), 1978 Sint Hubert (Sint Hubert), 1979 Alkmania (Roelofarendsveen), 1980 Braakhuizen, 1981 Braakhuizen, 1982 Puck (Deventer), 1983 RKTVC (Tiel), 1984 Groote Lindt (Zwijndrecht), 1985 UD Weerselo (Weerselo), 1986 KFC ’71 (Delft), 1987 Braakhuizen, 1988 RKTVC, 1989 KFC ’71, 1990 Rijsoord (Ridderkerk), 1991 Den Dungen (Den Dungen), 1992 Den Dungen, 1993 Den Dungen, 1994 Den Dungen, 1995 Den Dungen, 1996 Saestum (Zeist), 1997 Saestum, 1998 Saestum, 1999 Saestum, 2000 Saestum, 2001 Ter Leede (Sassenheim), 2002 Saestum, 2003 Ter Leede, 2004 Ter Leede, 2005 Saestum, 2006 Saestum, 2007 Ter Leede, 2008 AZ (Alkmaar), 2009 AZ, 2010 AZ

 


EINDSTANDEN HOOFDKLASSE

* = landskampioen, ò = gedegradeerd, ñ = promovendus

 

1994/1995 (voor het laatst 2 punten per zege): 1.Den Dungen (Den Dungen)* 22-39, 2.Puck (Deventer) 22-33, 3.Stedoco (Hoornaar) 22-28, 4.Rijsoord (Ridderkerk) 22-27, 5.Saestum (Zeist) 22-23, 6.Zwart Wit ’28 (Rotterdam) 22-22, 7.WFC (Wormerveer) 22-21, 8.Wartburgia (Amsterdam) 22-18, 9.JSV (Nieuwegein) 22-15, 10.Ter Leede (Sassenheim) 22-14, 11.KFC ’71 (Delft)ò 22-12, 12.GDA (Loosduinen)ò 22-10

landskampioen Den Dungen trekt zich terug voor het seizoen 1995/1996

1995/1996 (voor het eerst 3 punten per zege): 1.Saestum* 20-51, 2.Puck 20-39, 3.WFC 20-37, 4.Ter Leede 20-28, 5.Rijsoord 20-25, 6.Stedoco 20-22, 7.Zwart Wit ’28 20-22, 8.Velocitas (Groningen)ñ 20-21, 9.Wartburgia 20-21, 10.JSV (Nieuwegein)ò 20-19, 11.Braakhuizen (Geldrop)ñò 20-14

(JSV werkte gedurende de  twee seizoenen op het hoogste niveau 42 wedstrijden af, waarvan er 9 werden gewonnen, 12 in een gelijkspel eindigden en 21 verloren gingen; doelcijfers: 52 treffers voor, 82 tegen)
1996/1997:
1.Saestum* 20-60, 2.Puck 20-47, 3.Stedoco 20-35, 4.WFC 20-32, 5.Velocitas 20-30, 6.Zwart Wit ’28 20-24, 7.Ter Leede 20-23, 8.ODC (Boxtel)ñ 20-22, 9.Wartburgia 20-18, 10.Buitenveldert (Amsterdam)ñ 20-14, 11.Rijsoordò 20-6

1997/1998: 1.Saestum* 22-61, 2.Velocitas 22-39, 3.Zwart Wit ’28 22-37, 4.ODC 22-36, 5.Ter Leede 22-32, 6.Stedoco 22-32, 7.Wartburgia 22-30, 8.Puck 22-28, 9.WFC 22-26, 10.Buitenveldert 22-22, 11.NEC (Nijmegen)ñò  22-16, 12.KFC ’71 (Delft)ñ ò 22-10

1998/1999: 1.Saestum* 22-64, 2.Ter Leede 22-46, 3.WFC 22-45, 4.Stedoco 22-36, 5.Zwart Wit ’28 22-34, 6.ODC 22-31, 7.Braakhuizen (Geldrop)ñ 22-25, 8.Puck 22-25, 9.Velocitas 22-23, 10.Reiger Boys (Heerhugowaard)ñ 22-21, 11.Wartburgiaò 22-19, 12.Buitenveldertò 22-5

1999/2000: 1.Saestum* 22-59, 2.Stedoco 22-44, 3.Velocitas 22-37, 4.Braakhuizen 22-35, 5.WFC 22-35, 6.Ter Leede 22-34, 7.Zwart Wit '28 22-34, 8.Muiden (Muiden)ñ 22-27, 9.ODC 22-24, 10.Reiger Boys (Heerhugowaard)ò 22-20, 11.KFC ’71 (Delft)ñò 22-17, 12.Puckò 22-8

2000/2001: 1.Ter Leede* 22-57, 2.Saestum 22-50, 3.Braakhuizen 22-39, 4.Wartburgia (Amsterdam)ñ 22-36, 5.ODC 22-34, 6.WFC 22-26, 7.Stedoco 22-26, 8.Velocitas 22-24, 9.Muiden 22-24, 10.Be Quick ’28 (Zwolle)ñò 22-22, 11.Zwart Wit ’28 (Rotterdam)ò 22-21, 12.NEC (Nijmegen)ñò 22-13

Velocitas (Groningen) sluit zich na het seizoen aan bij Oranje Nassau, dat daarmee de licentie voor de topklasse verkrijgt

2001/2002: 1.Saestum* 22-57, 2.Braakhuizen 22-44, 3.Oranje Nassau (Groningen) 22-41, 4.Wartburgia 22-34, 5.WFC 22-34, 6.Ter Leede 22-33, 7.Stedoco 22-29, 8.Reiger Boys (Heerhugowaard)ñ 22-26, 9.Klarenbeek (Klarenbeek)ñ 22-20, 10.Oostkapelle (Oostkapelle)ñò 22-17, 11.ODCò 22-17, 12.Muidenò 22-10

2002/2003: 1.Ter Leede* 22-52, 2.Saestum 22-49, 3.WFC 22-47, 4.Wartburgia 22-41, 5.Oranje Nassau 22-40, 6.Stedoco 22-35, 7.Braakhuizen 22-32, 8.Buitenveldertñ 22-24, 9.NECñ 22-19, 10.Klarenbeekò 22-14, 11.Be Quick ’28 (Zwolle)ñò 22-11, 12.Reiger Boysò 22-8

WFC fuseert op 1 juli 2003 met plaatsgenoot QSC en gaat verder onder de naam Fortuna Wormerveer
2003/2004:
1.Ter Leede en Fortuna Wormerveer beiden 20-53, 3.Saestum 20-43, 4.Wartburgia 20-36, 5.Oranje Nassau 20-33, 6.Buitenveldert 20-25, 7.Stedoco 20-25, 8.Braakhuizen 20-23, 9.Muiden (Muiden)ñ 20-12, 10.sc ’t Zand (Tilburg)ñ 20-8, 11.ODC (Boxtel)ñò 20-5, 12.NEC teruggetrokken na 18 duels (alle resultaten geschrapt)

PLAY OFF OM LANDSTITEL: Ter Leede*-Fortuna Wormerveer 4-2

2004/2005: 1.Saestum* 22-55, 2.Wartburgia 22-46, 3.Oranje Nassau 22-45, 4.Ter Leede 22-44, 5.Fortuna Wormerveer 22-41, 6.Stedoco 22-40, 7.sc ’t Zand 22-31, 8.Be Quick ’28 (Zwolle)ñ 22-26, 9.Braakhuizen 22-19, 10.Buitenveldert 22-16, 11.KFC ’71 (Delft)ñò 22-6, 12.Muidenò 22-5
Braakhuizen trekt zich terug voor het seizoen 2005/2006
2005/2006: 1.Saestum* 22-56, 2.Ter Leede 22-54, 3.Fortuna Wormerveer 22-47, 4.Be Quick ’28 22-44, 5.Wartburgia 22-39, 6.sc ’t Zand 22-32, 7.RVVHñ 21-26, 8.Oranje Nassau  21-25, 9.Stedoco 22-22, 10.RKHVV (Huissen)ñ 22-8, 11.Buitenveldert (Amsterdam)ò 22-8, 12.Herptse Boys (Heusden)ñò 22-8

2006/2007: 1.Ter Leede* 22-54, 2.Saestum 22-50, 3.Be Quick ’28 22-46, 4.Fortuna Wormerveer 22-45, 5.Oranje Nassau 21-36, 6.Reuver (Reuver)ñ 21-28, 7.Wartburgia 22-26, 8.Stedoco 22-23, 9.RVVH 22-22, 10.HZVV (Hoogeveen)ñ 21-18, 11.RKHVVò 22-10, 12.sc ’t Zandò 21-3
2007/2008: 1.Saestum 22-49, 2.Ter Leede 22-39, 3.Fortuna Wormerveer 22-36, 4.Oranje Nassau 22-34, 5.Stedoco 22-34, 6.Wartburgia 22-33, 7.RCL (Leiderdorp)ñ 22-30, 8.HZVV 22-26, 9.Be Quick '28 22-26, 10.RVVH 22-22, 11.RKTSV (Kerkrade)ñò 22-18, 12.Reuverò 22-16
2008/2009: 1.Ter Leede 22-46, 2.Saestum 22-45, 3.Reiger Boys (Heerhugowaard)ñ 22-41, 4.Be Quick '28 22-40, 5.RVVH 22-36, 6.RCL 22-34, 7.Oranje Nassau 22-23, 8.Fortuna Wormerveer 22-23, 9.The Knickerbockers (Groningen)ñ 22-23, 10.HZVV 22-23, 11.Stedocoò 22-22, 12.Wartburgiaò 22-12
2009/2010: 1.Ter Leede 22-45, 2.Saestum 22-43, 3.Be Quick '28 22-41, 4.RKTSV (Kerkrade)ñ 22-37, 5.sc ’t Zand (Tilburg)ñ 22-37, 6.Reiger Boys 22-32, 7.RVVH 21-31, 8.Oranje Nassau 21-28, 9.Fortuna Wormerveer 22-27, 10.RCL 22-23, 11.The Knickerbockersò 22-19, 12.HZVVò 22-11




EINDSTANDEN EREDIVISIE
*=landskampioen
2007/2008: 1.AZ (Alkmaar)* 20-37, 2.Willem II (Tilburg) 20-34, 3.FC Utrecht 20-32, 4.ADO Den Haag 20-29, 5.FC Twente (Enschede) 20-24, 6.sc Heerenveen 20-11
2008/2009: 1.AZ* 24-49, 2.ADO Den Haag 24-46, 3.Willem II 24-46, 4.FC Utrecht 24-37, 5.FC Twente 24-33, 6.sc Heerenveen 24-21, 7.Roda JC (Kerkrade) 24-4
2009/2010: 1.AZ* 20-41, 2.ADO Den Haag 20-37, 3.Willem II 20-26, 4.FC Twente 20-25, 5.FC Utrecht 20-18, 6.sc Heerenveen 20-18



BEKERWINNAARS

1981 Celeritas (Den Haag), 1982 RKTVC (Tiel), 1983 Puck (Deventer), 1984 Flevo (Middenmeer), 1985 KFC (Koog aan de Zaan), 1986 ODC (Boxtel), 1987 KFC ’71 (Delft), 1988 RKTVC, 1989 KFC, 1990 KFC ’71, 1991 KFC ’71, 1992 Ter Leede (Sassenheim), 1993 KFC, 1994 Den Dungen (Den Dungen), 1995 Den Dungen, 1996 WFC (Wormerveer), 1997 Saestum (Zeist), 1998 Saestum, 1999 WFC, 2000 Zwart Wit ’28 (Rotterdam), 2001 Ter Leede (Sassenheim), 2002 Braakhuizen (Geldrop), 2003 WFC, 2004 Saestum, 2005 Oranje Nassau (Groningen), 2006 Fortuna Wormerveer (Wormerveer), 2007 Ter Leede, 2008 FC Twente (Enschede), 2009 Saestum, 2010 FC Utrecht (Utrecht)

 

SUPER CUP WINNAARS

2004 Ter Leede, 2005 Saestum, 2006 Saestum, 2007 Ter Leede, 2010 FC Utrecht




EINDSTANDEN EERSTE KLASSEN

ò = degradant uit hoofdklasse

2001/2002

 

36 ploegen, alle kampioenen promoveren naar hoofdklasse, nummers 11 en 12 degraderen

 

1A: 1.NEC ò 22-64, 2.Herpinia 22-56, 3.sc ’t Zand 22-51, 4.RKTSV 22-38, 5.’t Goy 22-34, 6.Herptse Boys 22-29, 7.FC Gelre 22-25, 8.Prinses Irene 22-24, 9.Victoria Boys 22-23, 10.De Valk 22-20, 11.BSC 22-14, 12.Koninklijk UD 22-7

De Valk handhaaft zich na promotie/degradatieduels

1B: 1.Buitenveldert 22-50, 2.TYBB 22-44, 3.KRV 22-37, 4.RCL 22-34, 5.KFC 22-33, 6.Rijsoord 22-29, 7.KFC ’71 22-28, 8.Alkmania 22-27, 9.Pancratius 22-26, 10.Oliveo 22-22, 11.RVC ’33 22-20, 12.AS ’80 22-16

Oliveo degradeert na promotie/degradatieduels

1C: Be Quick ’28 ò 22-49, 2.HZVV 22-48, 3.Zwart Wit ’28 ò 22-36, 4.RVVH 21-32, 5.DZSV 22-32, 6.ASC ’62, 7.The Knickerbockers 22-32, 8.Ter Leede Da2 22-23, 9.RWF 22-22, 10.Heino 22-21, 11.OZC 22-21, 12.MKV ’21  21-14

Heino handhaaft zich na promotie/degradatieduels

 

2002/2003

 

36 ploegen, twee van de drie kampioenen promoveren, nummers 11 en 12 degraderen

 

1A: 1.sc ’t Zand 22-57, 2.RKHVV 22-55, 3.DSE 22-44, 4.Herptse Boys 22-38, 5.FC Gelre 22-32, 6.Herpinia 22-30, 7.RKTSV 22-25, 8.’t Goy 22-25, 9.RKVCL 22-22, 10.Prinses Irene 22-17, 11.De Valk 22-14, 12.Victoria Boys 22-30

1B: 1.Muiden ò 22-55, 2.Heerenveense Boys 22-50, 3.KRV 22-39, 4.HZVV 22-38, 5.RCL 22-35, 6.CSW 22-34, 7.ASC ’62 22-30, 8.Heino 22-26, 9.Pancratius 22-25, 10.The Knickerbockers 22-18, 11.DZSV 22-15, 12.RWF 22-8

Muiden promoveert naar hoofdklasse

1C: 1.ODC ò 22-53, 2.Ter Leede Da2 22-46, 3.RVVH 22-45, 4.Rijsoord  22-41, 5.Oostkapelle ò 22-40, 6.Buitenveldert Da2 22-26, 7.TYBB 22-26, 8.KFC 22-25, 9.Alkmania 22-23, 10.KFC ’71 22-23, 11.Nootdorp 22-18, 12.Zwart Wit ’28 22-8

ODC promoveert naar hoofdklasse

 

2003/2004

 

extra eerste klasse, 47 ploegen, twee van de vier kampioenen promoveren, nummers 11 en 12 degraderen

 

1A: 1.Ter Leede Da2 22-51, 2.KRV 22-48, 3.RVVH 22-46, 4.CSW 22-40, 5.RCL 22-33, 6.Oostkapelle 22-31,  7.Reiger Boys ò 22-29, 8.Rijsoord 22-26, 9.Wartburgia Da2 22-25, 10.Pancratius 22-24, 11.Berkel 22-8, 12.FC Lisse 22-7

runner-up KRV neemt (tevergeefs) aan promotieduels deel, omdat het eerste team van kampioen Ter Leede reeds in de hoofdklasse uitkomt

1B: 1.Be Quick ’28 ò 22-56, 2.HZVV 22-44, 3.Klarenbeek ò 22-43, 4.Oranje Nassau Da2 22-35, 5.Heerenveense Boys 22-34, 6.The Knickerbockers 22-33, 7.Heino 22-32, 8.Havelte 22-28, 9.VVOG 22-27, 10.ASC ’62 22-22, 11.OZC 22-19, 12.Muntendam 22-10

Be Quick ’28 promoveert naar hoofdklasse

1C: 1.KFC ’71 20-45, 2.DSE 20-40, 3.Buitenveldert Da2 20-35, 4.’t Goy 20-34, 5.Saestum Da2 20-30, 6.Brabantia 20-25, 7.TYBB 20-24, 8.Alkmania 20-23, 9.SJC Noordwijk 20-22, 10.KFC 20-18, 11.UVS 20-17

KFC ’71 promoveert naar hoofdklasse

1D: 1.Herptse Boys 22-50, 2.RKHVV 22-46, 3.Reuver 22-46, 4.FC Gelre 22-45, 5.RKTSV 22-38, 6.Prinses Irene 22-33, 7.FC Berghuizen 22-30, 8.Herpinia 22-25, 9.VIOS B 22-22, 10.Someren 22-14, 11.sc ’t Zand Da2 22-16, 12.Beerse Boys 22-7

 

2004/2005

 

44 ploegen, twee van de vier kampioenen promoveren, nummers 11 degraderen

 

1A: 1.RVVH 20-53, 2.RCL 20-53, 3.Ter Leede Da2 20-37, 4.Rijnvogels 20-33, 5.Reiger Boys 20-26, 6.Oostkapelle 20-24, 7.CSW 20-21, 8.Wartburgia Da2 20-19, 9.Rijsoord 20-18, 10.Pancratius 20-16, 11.Nootdorp 20-14

RVVH kampioen na beslissingsduel met RCL (2-1); RVVH promoveert naar hoofdklasse

1B: 1.HZVV 20-54, 2.Oranje Nassau Da2 20-40, 3.Klarenbeek 20-34, 4.The Knickerbockers 20-31, 5.VVOG 20-30, 6.Heerenveense Boys 20-28, 7.Heino 20-26, 8.DTS ’35 20-23, 9.ONS Sneek 20-22, 10.ASC ’62 20-13, 11.Havelte 20-12

1C: 1.Herptse Boys 20-50, 2.DSE 20-45, 3.’t Goy 20-30, 4.Donk 20-29, 5.SJC Noordwijk 20-27, 6.Buitenveldert Da2 20-27, 7.ODC ò 20-24, 8.Saestum Da2 20-23, 9.TYBB 20-22, 10.Alkmania 20-20, 11.sc ’t Gooi  20-17

Herptse Boys promoveert naar hoofdklasse
1D: 1.RKHVV 20-49, 2.RKTSV 20-49, 3.Reuver 20-46, 4.FC Gelre 20-41, 5.FC Berghuizen 20-39, 6.Prinses Irene 20-24, 7.VIOS B 20-22, 8.Brabantia 20-15, 9.Someren 20-15, 10.SSS ’18 20-10, 11.VDZ 20-8

RKHVV kampioen na beslissingsduel met RKTSV (5-1)

 

2005/2006

 

47 ploegen, twee van de vier kampioenen promoveren, nummers 11 en 12 degraderen

 

1A: 1.RCL 20-51, 2.Ter Leede Da2 20-40, 3.Reiger Boys 20-39, 4.Rijnvogels 20-28, 5.Muiden ò 20-27, 6.Rijsoord 20-23, 7.Smerdiek 20-22, 8.Oostkapelle 20-22, 9.CSW 20-19, 10.Wartburgia Da2 20-19, 11.Pancratius 20-8

1B: 1.HZVV 22-58, 2.VVOG 22-57, 3.The Knickerbockers 22-35, 4.ONS Sneek 22-34, 5.Oranje Nassau da2 22-32, 6.DTS ’35 22-32, 7.IJVV 22-30, 8.Heerenveense Boys 22-30, 9.Klarenbeek 22-28, 10.be Quick Dokkum 22-18, 11.ASC ’62 22-11, 12.Heino 22-7

HZVV promoveert naar hoofdklasse

1C: 1.DSE 22-56, 2.Saestum Da2 22-51, 3.Kolping Boys 22-46, 4.KFC ’71 ò 22-39, 5.’t Goy 22-38, 6.sc ’t Zand Da2 22-34, 7.SJC Noordwijk 22-29, 8.Donk 22-21, 10.Buitenveldert Da2 22-16, 11.GDA 22-7, 12.TYBB 22-6

1D: 1.Reuver 21-61, 2.FC Gelre 22-56, 3.RKTSV 22-54, 4.Prinses Irene 22-45, 5.FC Berghuizen 21-28, 6.VIOS B 22-25, 7.SSS ’18 22-21, 8.Someren 22-20, 9.ODC 22-19, 10.Koninklijke UD 22-18, 11.Alkmania 22-16, 12.Brabantia 22-10

Reuver promoveert naar hoofdklasse

 

2006/2007

 

48 ploegen, twee van de vier kampioenen promoveren, nummers 11 en 12 degraderen

 

1A: 1.RCL 22-53, 2.Reiger Boys 22-50, 3.Ter Leede Da2 22-46, 4.Rijnvogels 22-40, 5.Muiden 22-36, 6.Oostkapelle 22-34, 7.Smerdiek 22-26, 8.Wartburgia Da2 22-26, 9.Rijsoord 22-24, 10.Stedoco Da2 22-17, 11.Jodan Boys 22-17, 12.Buitenveldert Da2 22-1

RCL promoveert naar hoofdklasse, Jodan Boys degradeert na beslissingsduel met Stedoco Da2 (1-4)

1B: 1.The Knickerbockers 20-44, 2.DTS ’35 20-42, 3.VVOG 20-42, 4.Oranje Nassau Da2 20-33, 5.CSW 20-32, 7.IJVV 20-26, 8.Tolbert 20-24, 9.Be Quick Dokkum 20-21, 10.Klarenbeek 20-14, 11.OZC 20-9

Heerenveense Boys trekt zich in januari uit de competitie terug

1C: 1.DSE 22-50, 2.’t Goy 22-47, 3.Saestum Da2 22-46, 4.Buitenveldert ò 22-40, 5.KFC ’71 22-34, 6.Herptse Boys ò 22-33, 7.SJC Noordwijk 22-33, 8.Kolping Boys 22-33, 9.UVS 22-19, 10.FC Purmerend 22-18, 11.Donk 22-25, 12.Alkmania 22-3

Donk degradeert na beslissingsduel met FC Purmerend

1D: 1.RKTSV 21-61, 2.FC Gelre 22-56, 3.Venray 22-41, 4.Prinses Irene 22-35, 5.sc ‘t Zand Da2 22-30, 6.Varsseveld 22-26, 7.Someren 22-25, 8.Wilhelmina 22-23, 9.ODC 22-22, 10.SSS ’18 22-21, 11.Koninklijke UD 21-16, 12.Union 22-8

RKTSV promoveert naar hoofdklasse


2007/2008

47 ploegen, twee van de vier kampioenen promoveren, nummers 11 en 12 degraderen

1A
: 1.Reiger Boys 22-64, 2.sc 't Zand ò 22-61, 3.CSW 21-33, 4.Muiden 22-33, 5.Ter Leede Da2 21-32, 6.Smerdiek 22-31, 7.Stedoco Da2 22-30, 8.Oostkapelle 22-27, 9.Wartburgia Da2 22-20, 10.Berkel 22-18, 11.Rijnvogels 22-18, 12.Rijsoord 22-9
Reiger Boys promoveert naar hoofdklasse; FC Rijnvogels degradeert na beslissingsduel met Berkel
1B: 1.Oranje Nassau Da2 20-42, 2.The Knickerbockers 20-41, 3.DTS '35 20-37, 4.HTC 20-35, 5.VVOG 20-28, 6.Be Quick Dokkum 20-28, 7.Klarenbeek 20-24, 8.Oerterp 20-22, 9.Tolbert 20-20, 10.Flevo Boys 20-17, 11.ONS Sneek 20-15
IJVV trekt zich eind september uit competitie terug; runner-up The Knickerbockers neemt met succes aan promotieduels deel, omdat het eerste team van kampioen Oranje Nassau reeds in de hoofdklasse uitkomt
1C: 1.RKHVV ò 20-46, 2.'t Goy 20-43, 3.Saestum Da2 20-38, 4.Kolping Boys 20-33, 5.Buitenveldert 20-33, 6.Iduna 20-32, 7.KFC '71 20-30, 8.Fortuna Wormerveer Da2 20-20, 9.SJC Noordwijk 20-13, 10.FC Purmerend 20-11, 11.UVS 20-6
1D: 1.Prinses Irene 22-55, 2.FC Gelre 22-53, 3.RKSVO 22-42, 4.Varsseveld 22-39, 5.sc 't Zand Da2 22-37, 6.Venray 22-37, 7.RKHVV Da2 22-27, 8.Braakhuizen 22-22, 9.SSS '18 22-22, 10.Herptse Boys 22-21, 11.Wilhelmina 22-14, 12.Someren 22-9
Braakhuizen en Herptse Boys trekken zich ná de competitie terug uit de eerste klasse 

2008/2009
 
48 ploegen, twee van de vier kampioenen promoveren, nummers 11 en 12 degraderen

1A: 1.sc 't Zand 22-63, 2.Jodan Boys 22-38, 3.Ter Leede Da2 22-38, 4.Muiden 22-37, 5.Smerdiek 22-29, 6.CSW 22-27, 7.Odysseus '91 22-27, 8.RCL Da2 22-25, 9.Wartburgia Da2 22-25, 10.Oostkapelle 22-24, 11.Berkel 22-1, 12.Stedoco Da2 22-17
't Zand promoveert naar hoofdklasse; Muiden trekt zich na de competitie terug uit de eerste klasse
1B: 1.DTS '35 22-61, 2.HTC 22-39, 3.Oerterp 22-33, 4.Oranje Nassau Da2 22-33, 5.Be Quick Dokkum 22-31, 6.Tolbert 22-30, 7.VVOG 22-27, 8.Klarenbeek 22-27, 9.OZC 22-25, 10.Angelslo 22-25, 11.Flevo Boys 22-22, 12.AVC 22-16
1C: 1.FC Berghuizen 22-56, 2.Buitenveldert 22-52, 3.Fortuna Wormerveer Da2 22-43, 4.Kolping Boys 22-39, 5.RKHVV 22-34, 6.Saestum Da2 22-33, 7.KFC '71 21-28, 8.TAVV 21-26, 9.'t Goy 22-25, 10.DWO 22-19, 11.SJC Noordwijk 22-13, 12.FC Purmerend 22-5
1D: 1.RKTSV ò 22-58, 2.Prinses Irene 22-51, 3.RKHVV Da2 21-35, 4.FC Gelre 21-35, 5.RKSVO 22-34, 6.sc 't Zand Da2 22-32, 7.Venray 21-30, 8.SSS '18 22-25, 9.Sparta '25 22-24, 10.Varsseveld 22-19, 11.Nemelaer 22-18, 12.Reuver ò 19--4 (voor de duidelijkheid: min vier...) 
RKTSV promoveert naar hoofdklasse

2009/2010
 
48 ploegen, twee van de vier kampioenen promoveren, nummers 11, 12 en 13 degraderen

1A: 1.Stedoco ò 18-44, 2.Ter Leede Da2 18-42, 3.SSS 18-32, 4.Smerdiek 18-31, 5.Jodan Boys 18-30, 6.CSW 18-29, 7.Oostkapelle 18-19, 8.RCL Da2 18-13, 9.Odysseus '91 18-9, 10.Wartburgia Da2 18-5; Pancratius in april teruggetrokken
Stedoco promoveert naar hoofdklasse
1B: 1.ATC '65 22-54, 2.Wartburgia ò 22-54, 3.DTS '35 24-45, 4.Be Quick Dokkum 24-37, 5.Klarenbeek 24-33, 6.Oerterp 24-32, 7.Be Quick '28 Da2 23-30, 8.HTC 23-29, 9.Oranje Nassau Da2 23-29, 10.Angelslo 23-26, 11.OZC 24-22, 12.Tolbert 22-14, 13.VVOG 24-14
ATC '35 promoveert naar hoofdklasse
1C: 1.Buitenveldert 22-62, 2.Kolping Boys 22-43, 3.Saestum Da2 22-41, 4.RKHVV 22-39, 5.FC Berghuizen 21-38, 6.Fortuna Wormerveer Da2 21-32, 7.Tonegido 22-30, 8.'t Goy 22-28, 9.FC Medemblik 22-28, 10.DWO 22-19, 11.TAVV 22-13, 12.KFC '71 22-2
1D: 1.RKHVV Da2 22-60, 2.Venray 22-48, 3.Prinses Irene 22-36, 4.FC Gelre 22-36, 5.sc 't Zand Da2 22-34, 6.RKSVO 22-33, 7.Victoria Boys 22-29, 8.Varsseveld 22-28, 9.Sparta '25 22-26, 10.SSS '18 22-16, 11.DSE 22-12, 12.Vesta 22-11





KNVB BEKER LANDELIJK

1999/2000
Finale:
Zwart Wit '28-Saestum 4-2

2000/2001

Finale:
Ter Leede-Saestum 3-1

2001/2002

Kwartfinales: Braakhuizen-KRV 2-1, Klarenbeek-Stedoco 0-2, HZVV-Ter Leede 1-5, WFC-Saestum 0-2

Halve finales: Stedoco-Braakhuizen 2-6, Saestum-Ter Leede 2-1
Finale: Braakhuizen-Saestum 1-0


2002/2003

Kwartfinales: WFC-Ter Leede 2-1, Wartburgia-Oranje Nassau 1-2, Buitenveldert-Reiger Boys 4-1, Stedoco-Saestum 0-2

Halve finales: Oranje Nassau-WFC 2-2 (WFC w.n.s.), Saestum-Buitenveldert 1-1 (Saestum w.n.s.)
Finale: WFC-Saestum 3-2

2003/2004
Finale:
Saestum-Braakhuizen 2-1


2004/2005
Finale:
Oranje Nassau-Be Quick '28 5-0

2005/2006
Finale:
Fortuna Wormerveer-Be Quick '28 2-1 na verlenging

2006/2007

Kwartfinales: Fortuna Wormerveer-Ter Leede 0-2, Reuver-RKTSV 5-2,  Oranje Nassau-Saestum 0-2, sc 't Zand-RVVH 2-5

Halve finales: Ter Leede-Reuver 4-1, Saestum-RVVH 1-2
Finale: Ter Leede-RVVH 4-1 (zie foto)




2007/2008

Achtste finales: RKSVO-RVVH 1-0, sc 't Zand-Berkel 2-1, Ter Leede-Willem II 1-4, sc Heerenveen-Fortuna Wormerveer 1-0, Wartburgia-FC Twente 1-1 (Twente w.n.s.), Be Quick '28-FC Utrecht 1-4, ADO Den Haag-Stedoco 0-0 (Stedoco w.n.s.), Knickerbockers-RCL 4-5
Kwartfinales: Stedoco-FC Utrecht 0-0 (Utrecht w.n.s.), 't Zand-RKSVO 2-2 (RKSVO w.n.s.), Willem II-RCL 9-0, sc Heerenveen-FC Twente 1-3

Halve finales: RKSVO-FC Utrecht 0-4, Willem II-FC Twente 0-2
Finale: FC Twente-FC Utrecht 3-1

2008/2009

Achtste finales: Saestum-RVVH 3-0, RKHVV Da2-Be Quick '28 2-1, Oranje Nassau-Ter Leede Da2 3-1, RKSVO-FC Gelre 4-2, FC Utrecht-Wartburgia niet gespeeld (Utrecht teruggetrokken); Willem II-Roda JC niet gespeeld (beiden teruggetrokken), FC Twente-sc Heerenveen niet gespeeld (beiden teruggetrokken), AZ-ADO Den Haag niet gespeeld (beiden teruggetrokken) 
Kwartfinale: Oranje Nassau-Wartburgia 3-0

Halve finales: RKHVV Da2-Saestum  0-5, Oranje Nassau-RKSVO 9-1
Finale: Saestum-Oranje Nassau 2-1

2009/2010

Achtste finales: RKTSV-FC Utrecht 1-3, Saestum (za.)-ADO Den Haag 1-5, Prinses Irene-Willem II 0-7, ATC '65-sc Heerenveen 0-3, Stedoco-AZ 0-10, The Knickerbockers-FC Twente 0-3, Saestum (zo.)-Ter Leede niet gespeeld (Saestum teruggetrokken), Reiger Boys-Jodan Boys 5-0 
Kwartfinales: FC Twente-AZ 3-3 (Twente w.n.s.), Reiger Boys-FC Utrecht 0-3, ADO Den Haag-Ter Leede 0-1, Willem II-sc Heerenveen 2-1

Halve finales: Willem II-FC Utrecht 0-0 (FC Utrecht w.n.s.), Ter Leede-FC Twente 3-3 (Ter Leede w.n.s.)
Finale: FC Utrecht-Ter Leede 3-0


SUPERCUP

2004
Ter Leede-Saestum 0-0 (5-4 na strafschoppen)
2005 Saestum-Oranje Nassau 8-0
2006 Saestum-Fortuna Wormerveer 2-1
2007
Ter Leede-RVVH 3-0
2008 niet georganiseerd
2009 niet georganiseerd
2010 FC Utrecht-AZ 3-1 na verlenging