JSV MB1 gaat een serieuze gooi doen naar de KNVB-districtsbeker voor meisjes B. Op deze pagina volgen we dit toernooi én die in de andere categorieën op de voet... 

Klik op foto voor groot formaat


MB-JUNIOREN


FINALE
1 duel op neutraal terrein (Uithoorn)
zaterdag 14 mei

..




EERSTE RONDE
17 duels

Dindua-Schagen 3-0, DTS-Reiger Boys 1-8, Winkel-FC Medemblik n.n.b., Vitesse '22-Zeevogels 1-3, Assendelft-Hercules Zaandam* 0-5, Purmerland-De Wherevogels 4-0, IVV MB2-Monnickendam 1-2, Buitenveldert-Nieuw Sloten n.n.b., RKAV-Ouderkerk n.n.b., VSV-DSS 4-3, Hillegom-Overbos 0-1, Zuidvogels-Waterwijk 6-1, CSW-Sporting '70 2-4, SO Soest-Spakenburg 2-8, VOP-DOVO 1-5, Saestum-JSV Nieuwegein 1-3, Vriendenschaar-Delta Sports 2-3, Purmerend vrij
* Hercules Zaandam in zomer 2010 ontstaan uit fusie tussen PSCK en VVZ  




GROEPSFASE
34 poules
alle poulewinnaars en 'lucky loser' IVV (nr. 2 poule 8) door naar volgende ronde

GROEP 01: 1.Schagen 3-9, 2.SRC 3-4 (8-3), 3.HCSC 3-4, 4.Dirkshorn 3-0
GROEP 02: 1.DTS 3-9, 2.VIOS-W 3-6, 3.BOL 3-3, 4.Nieuwe Niedorp 3-0
GROEP 03: 1.Zeevogels 3-9, 2.Sint Adelbert 3-6, 3.Duinrand S 3-3, 4.HSV 3-0
GROEP 04: Alcmaria Victrix-SVW '27 8-1, Kolping Boys-Reiger Boys 0-14, SVW '27-Kolping Boys 8-0, Reiger Boys-SVW '27 14-0, Alcmaria Victrix-Kolping Boys 12-1, Reiger Boys-Alcmaria Victrix 2-2; EINDSTAND: 1.Reiger Boys 3-7 (+28), 2.Alcmaria Victrix 3-7 (+18), 3.SVW '27 3-3, 4.Kolping Boys 3-0 
GROEP 05: 1.Vitesse '22 3-7 (+11), 2.Castricum 3-7 (+10), 3.Jong Holland 3-3, 4.Limmen 3-0
GROEP 06: Opperdoes/Twisk-Dindua 0-13, De Blokkers-Always Forward 2-5, Dindua-De Blokkers 7-3, Always Forward-Opperdoes/Twisk 8-0, Opperdoes/Twisk-De Blokkers 0-4, Always Forward-Dindua 1-2; EINDSTAND: 1.Dindua 3-9, 2.Always Forward 3-6, 3.De Blokkers 3-3, 4.Opperdoes/Twisk combinatie 3-0
GROEP 07: WBSV-KFC 1-0, Purmerend-De Blokkers MB2 21-0, KFC-Purmerend 0-14, De Blokkers MB2-WBSV 2-5, Purmerend-WBSV 14-0, KFC-De Blokkers MB2 3-0; EINDSTAND: 1.Purmerend 3-9, 2.WBSV 3-6, 3.KFC 3-3, 4.WBSV 3-0
GROEP 08: 1.Monnickendam 3-9, 2.IVV 3-6, 3.DZS 3-1, 4.EVC 3-1
GROEP 09: 1.sc Hercules Zaandam 3-7, 2.Fortuna Wormerveer 3-6, 3.WSV '30 3-4, 4.RCZ 3-0
GROEP 10: 1.Assendelft 2-6, 2.De Foresters 1-0, 3.Sporting Krommenie 1-0
GROEP 11: 1.VSV 3-9, 2.SVIJ 3-6, 3.Spaarnwoude 3-3, 4.Stormvogels 3-0
GROEP 12: 1.DSS 3-9, 2.Concordia 2-3, 3.HBC 2-3, 4.VSV MB2 3-0
GROEP 13: Overbos-Hoofddorp 11-0, VVC-Zwanenburg 4-0, Zwanenburg-Overbos 0-8, Overbos-VVC 4-1, Zwanenburg-Hoofddorp 2-2, Hoofddorp-VVC 2-3; EINDSTAND: 1.Overbos 3-9, 2.VVC 3-6, 3.Zwanenburg (MB1 zaterdag) 3-1, 4.Hoofddorp 3-1 
GROEP 14: 1.Hillegom 3-9, 2.Overbos MB2 3-6, 3.Schoten 3-3, 4.VVC MB2 3-0
GROEP 15: 1.RKAV 3-9, 2.Roda '23 3-6, 3.RKDES 3-3, 4.Amstelveen Heemraad 3-0
GROEP 16: Kadoelen-Sporting Martinus 8-1, Buitenveldert-Diemen 6-2, Diemen-Kadoelen 8-3, Diemen-Sporting Martinus 7-1, Kadoelen-Buitenveldert 1-8, Sporting Martinus-Buitenveldert 0-12; EINDSTAND: 1.Buitenveldert 3-9, 2.Diemen 3-6, 3.Kadoelen 3-3, 4.Sporting Martinus 3-0
GROEP 17: 1.IVV MB2 3-7, 2.OSV 3-6, 3.Buitenveldert MB2 3-4, 4.Kadoelen MB2 3-0
GROEP 18: 1.Nieuw Sloten 2-6, 2.Kadoelen MB3 2-3, 3.Buitenboys MB2 2-0
GROEP 19: SDO-Purmerland 0-1, AS '80-Buitenboys 2-8, Purmerland-Buitenboys 5-1, Purmerland-AS '80 14-0, Buitenboys-SDO 0-1, AS '80-SDO 4-4; EINDSTAND: 1.Purmerland 3-9, 2.SDO 3-4, 3.Buitenboys 3-3, 4.AS '80 3-1
GROEP 20: Zuidvogels-'t Gooi MB2 16-0, 't Gooi MB2-'s Graveland 1-3, Zuidvogels-'s Graveland 5-0; EINDSTAND: 1.Zuidvogels 2-6, 2.'s Graveland 2-3, 3.'t Gooi MB2 2-0 
GROEP 21: Spakenburg-Zuidvogels MB2 afgelast, Quick 1890-TOV vervallen, Zuidvogels MB2-Quick 1890 2-1, TOV-Spakenburg 0-7, TOV-Zuidvogels MB2 1-2, Spakenburg-Quick 1890 10-1; EINDSTAND: 1.Spakenburg 2-6 (+16), 2.Zuidvogels MB2 2-6 (+2), 3.TOV 2-0 (-8), 4.Quick 1890 2-0 (-10) 
GROEP 22: Maarssen-SCH '44 15-1, De Meern-CSW 0-21, CSW-Maarssen 5-3, SCH '44-De Meern 3-1, Maarssen-De Meern 16-0, CSW-SCH '44 15-0; EINDSTAND: 1.CSW 3-9, 2.Maarssen 3-6, 3.SCH '44 3-3, 4.De Meern 3-0
GROEP 23: VVIJ-Sporting '70 2-5, Sporting '70-UVV 14-0, UVV-VVIJ 0-21; EINDSTAND: 1.Sporting '70 2-6, 2.VVIJ 2-3, 3.UVV 2-0 (Zwaluwen Utrecht teruggetrokken)
GROEP 24: Benschop-Maarssen MB2 3-4, Maarssen-JSV 0-5, Benschop-Maarssen 0-6; EINDSTAND: 1.JSV Nieuwegein 2-6, 2.Maarssen MB2 2-3, 3.Benschop 2-0 (VVIJ MB2 teruggetrokken)
GROEP 25: Houten-CDN 3-0, Saestum-Houten 3-1, Saestum-CDN 5-2; EINDSTAND: 1.Saestum 2-6, 2.Houten 2-3, 3.CDN 2-0
GROEP 26: SVF-Houten MB2 3-0, Delta Sports-SVF 3-1, Delta Sports-Houten MB2 5-2; EINDSTAND: 1.Delta Sports 2-6, 2.SVF 2-3, 3.Houten MB2 2-0
GROEP 27: Focus '07-SVL 0-7, SVL-Vriendenschaar 1-1, Vriendenschaar 19-0; EINDSTAND: 1.Vriendenschaar 2-4 (+19), 2.SVL 2-4 (+6), 3.Focus '07 2-0
GROEP 28: Hooglanderveen-SEC 9-1, Hooglanderveen-SO Soest 0-8, SEC-SO Soest 0-6; EINDSTAND: 1.SO Soest 2-6, 2.Hooglanderveen 2-3, 3.SEC 2-0
GROEP 29: VOP-Hooglanderveen MB2 6-5, VVZA-Quick 1890 MB2 0-3, Quick 1890 MB2-VOP 0-8, VOP-VVZA 25-0, Quick 1890 MB2-Hooglanderveen MB2 0-10, Hooglanderveen MB2-VVZA 3-0; EINDSTAND: 1.VOP 3-9, 2.Hooglanderveen MB2 3-6, 3.Quick 1890 MB2 3-3, 4.VVZA 3-0
GROEP 30: VRC-Roda '46 11-1, SO Soest MB2-DOVO 0-18, DOVO-VRC 6-2, Roda '46-SO Soest MB2 16-0, SO Soest MB2-VRC 0-19, Roda '46-DOVO 1-11; EINDSTAND: 1.DOVO 3-9, 2.VRC 3-6, 3.Roda '46 3-3, 4.SO Soest MB2 3-0 
GROEP 31: 1.FC Medemblik 3-9, 2.Andijk 3-4 (6-4), 3.De Zouaven 3-4 (5-6), 4.Woudia 3-0
GROEP 32: 1.Winkel 2-6, 2.Grasshoppers 2-1 (2-4), 3.VVS '46 2-1 (2-5)
GROEP 33: 1.Ouderkerk 2-6 (+16), 2.Wherevogels 2-6 (+12), 3.Zwanenburg (MB1 zondag) 3-3, 4.Grafdijk 3-0
GROEP 34: 't Gooi-Waterwijk 2-4, BFC-'t Gooi 3-1, Waterwijk-BFC 7-0; EINDSTAND: 1.Waterwijk 2-6, 2.BFC 2-3, 3.'t Gooi 2-0


Klik op foto voor groot formaat

DAMES I (TWEEDE /DERDE KLASSERS)

groepsfase POULE 4: Waterwijk-JSV 1-0, Waterwijk-Benschop 0-0 (vanwege bliksem gestaakt, restant niet uitgespeeld), Muiden-JSV 1-5 (Muiden trok zich later terug, resultaat vervallen), Benschop-JSV 4-2; EINDSTAND: 1.Benschop 2-4 (+2), 2.Waterwijk 2-4 (+1), 3.JSV Nieuwegein 2-0, Muiden teruggetrokken
eerste ronde: ...


DAMES II 
(VIERDE/VIJFDE KLASSERS)

groepsfase POULE 33: JSV-De Zebra's 0-0, Maarssen Da2-'s Graveland 2-3, 's Graveland-JSV 8-0, De Zebra's-Maarssen Da2 1-3, Maarssen Da2-JSV 5-2, De Zebra's-'s Graveland 1-9; EINDSTAND: 1.'s Graveland 3-9, 2.Maarssen Da2 3-6, 3.De Zebra's 3-1 (-10), 4.JSV Nieuwegein 3-1 (-11)
eerste ronde: ...


MA-JUNIOREN

groepsfase POULE 08: SCH '44-De Meern 2-1, JSV-SCH '44 0-4, De Meern-Purmerend MA2 6-6, De Meern-JSV 10-3, Purmerend MA2-SCH '44 afgelast,   
eerste ronde: ...

 
MC-JUNIOREN

groepsfase POULE 30: De Meern MC2-JSV 0-2, VVIJ-De Meern MC2 22-0, VVIJ-JSV 9-0; EINDSTAND: 1.VVIJ 2-6, 2.JSV Nieuwegein 2-3, 3.De Meern MC2 2-0
eerste ronde: ..


D-PUPILLEN

groepsfase
NIVEAU 4 POULE 98: Geinoord D4-MSV '19 D3 5-0, JSV MD1-Geinoord D4 3-2, MSV '19 D3-VVIJ D10 15-0, MSV '19 D3-JSV MD1 1-1, VVIJ D10-Geinoord D4 niet gespeeld, JSV MD1-VVIJ D10 16-0; EINDSTAND: 1.JSV Nieuwegein MD1 3-7, 2.MSV '19 D3 3-4, 2.Geinoord D4 2-3, 4.VVIJ D10 2-0
eerste ronde: JSV Nieuwegein MD1-De Meern MD1 7-0
D-bekertoernooien op vier niveaus 


D-ZEVENTALLEN

groepsfase POULE 28: JSV MD2-Zwaluwen Utrecht MD1 1-17, Vriendenschaar MD2-Houten MD2 1-1, Houten MD2-JSV MD2 6-0, Zwaluwen Utrecht MD1-Vriendenschaar MD2 3-0, Vriendenschaar MD2-JSV MD2 9-1, Zwaluwen Utrecht MD1-Houten MD2 12-1; EINDSTAND: 1.Zwaluwen Utrecht MD1 3-9, 2.Vriendenschaar MD2 3-4 (+5), 3.Houten MD2 3-4 (-5), 4.JSV Nieuwegein MD2 3-0  
finale: ..


E-
PUPILLEN

groepsfase
NIVEAU 3 POULE 64: JSV ME1-Delta Sports ME1 0-2, VVIJ ME1 teruggetrokken; EINDSTAND: 1.Delta Sports 1-3, 2.JSV Nieuwegein ME1 1-0
groepsfase NIVEAU 4 POULE 57: JSV ME2-Vriendenschaar ME2 4-6, Focus '07 ME1-Lopik ME1 7-0, Lopik ME1-JSV ME1 4-0, JSV ME2-Focus '07 ME1 0-11, Vriendenschaar ME2-Focus '07 ME1 1-4, Lopik ME1-Vriendenschaar ME2 5-5; EINDSTAND: 1.Focus '07 ME1 3-9, 2.Vriendenschaar ME2 3-4 (-1), 3.Lopik ME1 3-4 (-3), 4.JSV Nieuwegein ME2 3-0
E-bekertoernooien op vier niveaus, voortgang niet gevolgd 


F-PUPILLEN

groepsfase
NIVEAU 3 POULE 70: Delta Sports F6M-JSV MF1 13-1, Zwaluwen Utrecht F7-Zwaluwen Utrecht MF1 6-0, Zwaluwen Utrecht MF1-Delta Sports F6M 0-9, JSV MF1-Zwaluwen Utrecht F7 0-10, Zwaluwen Utrecht F7-Delta Sports F6M 2-2, JSV MF1-Zwaluwen Utrecht MF1 1-3; EINDSTAND: 1.Delta Sports F6M 3-7 (+21), 2.Zwaluwen Utrecht F7 3-7 (+16), 3.Zwaluwen Utrecht MF1 3-3, 4.JSV Nieuwegein MF1 3-0
F-bekertoernooien op drie niveaus, voortgang niet gevolgd 






Alle bekerwedstrijden, ongeacht leeftijdsgroep of niveau, vallen wat betreft afgelastingen onder categorie A. Deze belangrijke aanpassing is in 2008 doorgevoerd in het zogenoemde afkeuringsbeleid van de KNVB.

Wat betekent dit concreet? Als in een district alleen wedstrijden van categorie B zijn afgekeurd, gaan alle bekerwedstrijden op die betreffende dag wél door.

Met deze aanpassing wordt de voortgang van de bekercompetitie beter gewaarborgd. Bij het plannen van vervolgrondes kan het namelijk van belang zijn dat bekerwedstrijden voorrang moeten krijgen boven de op die dag geplande competitie-wedstrijden voor categorie B.