UITSLAGEN JSV MB1

wo 19 augustus selectieduel JSV MB1-JSV MB2 11-2

za 22 augustus

oefenduel

Houten MB1-JSV

0-5

wo 26 augustus

oefenduel

Marken MB1-JSV

8-5

za 29 augustus

beker

JSV-Brederodes MB1

6-0

wo 2 september

beker

Lopik MB1-JSV

1-18

za 5 september

beker

VVIJ MB1-JSV

0-12

za 12 september

competitie

Spakenburg MB1-JSV

5-3

za 19 september

competitie

JSV-Sporting '70 MB1

2-1

za 26 september

competitie

JSV-Purmerend MB1

2-1

za 3 oktober

competitie

Alcmaria Victrix MB1-JSV

3-2

za 10 oktober

competitie

JSV-Buitenboys MB1

4-1

za 17 oktober

competitie

Always Forward MB1-JSV

0-2

za 24 oktober

beker

JSV-De Meern MB1

9-0

za 31 oktober

oefenduel

JSV-ARC MB1

2-1

za 7 november

competitie

OFC MB1-JSV

0-2

za 14 november

competitie

JSV-Reiger Boys MB1

2-5

za 21 november

competitie

JSV-Kadoelen MB1

4-1

za 28 november

competitie

Houten MB1-JSV

afgelast

za 5 december

competitie

De Meer MB1-JSV

0-4

za 12 december

competitie

Houten MB1-JSV

1-3

za 19 december

beker

Sporting '70 MB1-JSV

afgelast

za 9 januari

oefenduel

FC Breukelen MB1-JSV

afgelast

za 16 januari

oefenduel

CSW MA1-JSV

afgelast

za 23 januari

oefenduel

CSW MA1-JSV

0-2

za 30 januari

competitie

Alcmaria Victrix MB1-JSV

afgelast

za 6 februari

competitie

JSV-Spakenburg MB1

1-2

za 13 februari

oefenduel

Houten MB1-JSV

0-6

di 16 februari

beker

JSV-Sporting '70 MB1

afgelast

za 27 februari

beker

Sporting '70 MB1-JSV

2-1

za 6 maart

competitie

JSV-Buitenboys MB1

4-0

za 13 maart

competitie

Reiger Boys MB1-JSV

0-3

za 20 maart competitie JSV-Alcmaria Victrix MB1 3-2
za 27 maart competitie Spakenburg MB1-JSV 3-3
zo 4 april toernooi VSV Velserbroek afgelast
do 8 april competitie JSV-Sporting '70 MB1 4-1
za 17 april competitie Buitenboys MB1-JSV 0-3
za 24 april competitie JSV-Reiger Boys MB1 2-1
za 1 mei competitie Sporting '70 MB1-JSV 3-1
za 8 mei MB-toernooi vv Internos (Etten-Leur) winnaar
poulewedstrijden
Internos MB1-JSV 0-3
Hilvaria MB1-JSV 0-6
Rillandia MB1-JSV 0-3
 
do 13 mei competitie Alcmaria Victrix MB1-JSV 1-4
za 15 mei play off JSV-Purmerend MB1 0-1
zo 16 mei MB-toernooi Eldenia (Elden/Arnhem) winnaar
poulewedstrijden
JSV MB2-JSV MB1 1-4
Brakkenstein MB1-JSV 0-2
Eldenia MB1-JSV 0-3
Rheden MB1-JSV 0-6
za/zo
22 en 23 mei
internationaal
onder 18-toernooi
(Duitsland)
 Kaiserau Cup
poulewedstrijden zaterdag
BSV Heeren-JSV 1-3
TSG Herdecke-JSV 0-1
VfK Nordbögge-JSV 0-6
poulewedstrijden zondag
Meervogels '31 MA1-JSV 0-2
FC Silschede-JSV 0-6 
winnaar
vr 28 mei play off Purmerend MB1-JSV 0-1
za 29 mei eigen MB-toernooi JSV Nieuwegein
poulewedstrijden
JSV-Odijk MB1 2-0
JSV-Llanymynech Juniors 2-0
JSV-Houten MB1 2-0
JSV-Alcmaria Victrix MB1 1-1
JSV-Alliance '22 MB1 3-1
winnaar
zo 30 mei onder 17-toernooi sc 't Gooi
poulewedstrijden
sc 't Gooi-JSV 1-1
Anderlecht-JSV 2-0
Alcmaria Victrix-JSV 0-1
halve finale
FC Utrecht-JSV 4-0
vierde


TOTAAL:
21 competitiewedstrijden (15 gewonnen, 1 gelijk, 5 verloren, 58 goals voor, 31 tegen)
2 play-offs om districtstitel (1 gewonnen, 1 verloren, 1 goal voor, 1 tegen)
5 bekerduels (4 gewonnen, 1 verloren, 46 goals voor, 3 tegen)
5 oefenduels (4 gewonnen, 1 verloren, 20 goals voor, 9 tegen)
5 toernooien: 4x winnaar
(21 wedstrijdjes, 17 gewonnen, 2 gelijk, 2 verloren, 57 goals voor, 11 tegen)
1 selectieduel (11-2 winst, doelpuntenmakers niet bekend)
6 duels afgelast (vanwege veldgesteldheid)
1 toernooi afgelast (vanwege veldgesteldheid)

Klik op foto voor groot formaat


DAMES SENIOREN

 

ZATERDAG
99 teams verdeeld over 9 klassen

2e klasse: 1.VVIJ 18-47, 2.Delta Sports 18-45, 3.Benschop 18-43, 4.Reiger Boys Da2 18-26, 5.Faja Lobi/KDS 18-25, 6.Dindua 18-21, 7.Sporting '70 18-20, 8.Muiden Da2 18-12, 9.Buitenveldert Da1 18-10, 10.Odysseus '91 Da2 18-8
VVIJ promoveert na beslssingsduel tegen zondagskampioen SDO (6-4); Muiden blijft ondanks terugtrekking van Da1 uit 1e klasse Da2 heten

3e klasse A
: 1.Zuidvogels 18-48, 2.CSW Da2 17-39, 3.De Meer 18-37, 4.Wartburgia Da3 18-24, 5.DVVA 19-22, 6.RKDES 19-17, 7.Marken 16-16, 8.ODIN '59 19-8
3e klasse B: 1.JSV Nieuwegein 17-45, 2.CJVV 16-39, 3.DESTO 14-31, 4.Loosdrecht 17-19, 5.Hoogland 18-18, 6.KDO 16-8, 7.Benschop Da2 16-6
vlak voor tijd gestaakte ontmoeting JSV-DESTO (3-2) niet in stand opgenomen

4e klasse A: 1.Buitenveldert Da2 18-51, 2.De Meer Da2 19-43, 3.P en T 19-41, 4.GeuzenMiddenmeer 20-39, 5.DVVA Da2 20-29, 6.Wartburgia Da4 19-26, 7.Diemen 18-22, 8.Ouderkerk 19-21, 9.Wartburgia Da5 19-12, 10.RKAVIC 20-11, 11.ZCFC 19-9
4e klasse B: 1.Kockengen 17-39, 2.SVM 17-36, 3.HMS 16-35, 4.Sporting Martinus 17-23, 5.Zuidvogels Da2 17-22, 6.Benschop Da3 16-21, 7.Sporting '70 Da2 17-21, 8.Amstelveen 14-17, 9.Aalsmeer 16-16, 10.Vreeswijk 17-14, 11.DESTO Da2 16-13
4e klasse C: 1.Valleivogels 20-52, 2.HDS 20-50, 3.DOVO 17-32, 4.CDN 20-27, 5.CJVV Da2 17-26, 6.VSC 18-24, 7.Odysseus '91 Da3 20-21, 8.NVC 11-16, 9.TOV 17-16, 10.Faja Lobi/KDS Da2 19-10, 11.Delta Sports Da2 18-8

5e klasse A
: 1.ZOB 18-52, 2.De Meer da3 18-38, 3.CSW Da3 17-35, 4.Marken Da2 17-35, 5.BOL 15-28, 6.AMVJ 19-28, 7.Wieringermeer 16-26, 8.GeuzenMiddenmeer Da2 16-25, 9.DVVA Da3 19-28, 10.Kockengen Da2 16-19, 11.DEVO '58 20-13, 12.Wartburgia Da6 20-11, 13.De Meer Da4 19-3
5e klasse B: 1.Spakenburg 22-64, 2.BFC 24-62, 3.Spaarnwoude 20-46, 4.KDO Da2 21-39, 5.SCW 21-36, 6.Odysseus '91 Da4 21-36, 7.TOV Da2 22-36, 8.Altius 21-25, 9.sv Baarn 20-22, 10.VVZ '49 21-21, 11.Ouderkerk Da2 21-18, 12.Zwaluwen Utrecht '11 22-13, 13.Sizo/Hillegom combinatie 20-9, 14.VVJ 20-6
5e klasse C: 1.Candia '66 24-67, 2.SVL 20-50, 3.Jonathan 21-49, 4.Saestum Da3 21-49, 5.Odysseus '91 Da5 21-45, 6.DOVO Da2 21-35, 7.Patria 20-26, 8.Montfoort 20-25, 9.CJVV Da3 23-24, 10.VSC Da2 23-22, 11.Zwaluwen Utrecht '11 Da2 21-19, 12.Renswoude 20-13, 13.Odysseus '91 Da6 23-10, 14.Lopik 22-6

ZONDAG
189 teams verdeeld over 16 klassen

2e klasse: 1.SDO 26-67, 2.Buitenveldert Da2 26-57, 3.Roda '46 26-49, 4.Olympia Haarlem 26-46, 5.Winkel 26-44, 6.Maarssen 26-42, 7.Koedijk 26-39, 8.Zaandijk 26-38, 9.SVA 26-36, 10.FC Purmerend 26-27, 11.Limmen 26-25, 12.Velsen 26-20, 13.Andijk 26-16, 14.ADO '20 26-13 

3e klasse A
: 1.Kolping Boys Da2 20-47, 2.sv Kadoelen 20-42, 3.LSVV 18-40, 4.Grasshoppers 20-33, 5.Always Forward 20-32, 6.Berkhout 19-29, 7.FC Socrates 19-25, 8.Assendelft 19-24, 9.Uitgeest 19-17, 10.Duinrand S 20-8, 11.RKEDO 20-6
3e klasse B: 1.Overbos 20-52, 2.sc 't Gooi 19-43, 3.FC Almere 19-35, 4.Hoofddorp 19-33, 5.SVF 19-27, 6.'t Goy Da2 18-21, 7.Alliance '22 18-20, 8.MSV '19 20-20, 9.Houten 20-20, 10.Zwanenburg 18-18, 11.Waterwijk 18-9 

4e klasse A: 1.KSV 18-48, 2.Schagen 18-41, 3.Watervogels 16-29, 4.Strandvogels 16-28, 5.Victoria O 18-25, 6.Sint Adelbert 19-25, 7.Winkel Da2 16-21, 8.Apollo '68 17-21, 9.Texel '94 13-18, 10.LSVV Da2 14-4, 11.ZAP 15-1
4e klasse B: 1.De Blokkers 18-52, 2.rkav Volendam 16-37, 3.KGB 18-37, 4.De Zouaven 18-23, 5.Zaandijk Da2 16-18, 6.DESS/MOC combinatie 13-17, 7.SEW 17-14, 8.FC Medemblik Da2 11-12, 9.EVC 15-10, 10.VVW 16-7 
4e klasse C: 1.Real Sranang 18-48, 2.VVZ 15-39, 3.Fortuna Wormerveer Da2 15-38, 4.Saenden 17-37, 5.Kennemers 18-31, 6.SDZ 19-28, 7.Hellas Sport 15-27, 8.DEM 17-23, 9.Wijk aan Zee 18-18, 10.Monnickendam 13-13, 11.VVZ Da2 18-13, 12.ADO '20 Da2 19-7, 13.Zaanlandia 18-1 
4e klasse D: 1.DSS 17-44, 2.Geel Wit 17-39, 3.sc 't Gooi Da2 17-27, 4.'s Graveland 16-26, 5.AS '80 15-25, 6.RKAV 15-16, 7.sv Kadoelen Da2 15-15, 8.Schoten 14-12, 9.Hoofddorp Da2 14-10, 10.Nieuw Sloten 8-3
4e klasse E: 1.SO Soest 21-54, 2.Bunnik '73 21-48, 3.VVIJ 22-47, 4.KVVA 19-37, 5.Hercules 21-32, 6.De Meern 21-31, 7.Roda '46 Da2 20-26, 8.'t Goy Da3 21-25, 9.Odysseus '91 21-22, 10.Schalkwijk 20-17, 11.Saestum Da2 21-8, 12.Maarssen Da2 20-7

5e klasse A
: 1.Hollandia T 18-46, 2.De Koog 15-35, 3.DWOW 18-32, 4.Callantsoog 15-31, 5.Wiron 16-26, 6.Oosterend 15-22, 7.Flevo 17-17, 8.Wieringerwaard 18-14, 9.Dirkshorn 17-12, 10.Succes 17-6
5e klasse B: 1.Limmen Da2 18-47, 2.Zeevogels 19-47, 3.SRC 19-41, 4.HSV 19-37, 5.Koedijk Da2 21-36, 6.Nieuwe Niedorp 17-35, 7.HSV Da2 20-31, 8.Winkel Da3 20-30, 9.De Foresters 21-26, 10.GSV 22-18, 11.Egmondia 17-17, 12.DTS 18-13, 13.Nieuwe Niedorp Da2 19-7, 14.Alkmaarsche Boys 20-7
5e klasse C: 1.Grasshoppers Da2 21-57, 2.TSV Twisk 20-50, 3.RKEDO Da2 22-45, 4.Victoria O Da2 20-39, 5.WMC 22-38, 6.Westfriezen 20-35, 7.VVS '46 20-31, 8.ALC 21-23, 9.DWB 20-21, 10.De Blokkers Da3 22-15, 11.VVW Da2 21-5, 12.Hollandia 21-min 3
5e klasse D: 1.Oosthuizen 21-58, 2.De Zouaven Da2 17-42, 3.Woudia 18-32, 4.Jisp 20-30, 5.WBSV 21-29, 6.Berkhout Da2 22-27, 7.Westfriezen Da2 21-25, 8.West Frisia DP 19-23, 10.RKEDO Da3 18-21, 11.DSS Da2 20-20, 12.Andijk Da2 22-8
5e klasse E: 1.SDOB 21-51, 2.rkav Volendam Da2 19-50, 3.De Rijp 20-34, 4.Purmersteijn 19-33, 5.De Wherevogels 19-33, 6.De Wherevogels Da2 20-28, 7.Saenden Da2 19-27, 8.Ilpendam 18-26, 9.RCZ 20-20, 10.VVZ Da3 20-18, 11.Hellas Sport Da2 21-15, 12.Westzaan 16-min 3
5e klasse F: 1.SVIJ 24-65, 2.Castricum 24-52, 3.Stormvogels 24-45, 4.SVA Da2 22-44, 5.KFC 21-40, 6.ADO '20 Da3 22-39, 7.Reiger Boys Da3 22-37, 8.Limmen Da3 19-36, 9.Assendelft Da2 23-26, 10.Velsen Da2 21-22, 11.Limmen Da4 22-16, 12.Uitgeest Da2 20-10, 13.Kennemers Da2 21-4, 14.Terrasvogels 21-4
5e klasse G: 1.Buitenboys 20-50, 2.FC Weesp 20-44, 3.DSOV 21-41, 4.Buitenveldert Da3 20-40, 5.Sloterdijk 19-35, 6.HBC 20-32, 7.WV-HEDW 19-22, 8.De Volewijckers 19-19, 9.Sporting Matinus 16-17, 10.Overbos Da2 19-17, 11.RKAVIC 20-14, 12.Buitenveldert Da4 19-4
5e klasse H: 1.Hoogland 20-55, 2.Achterveld 20-53, 3.Vriendenschaar 20-40, 4.Houten Da2 19-33, 5.Hooglanderveen 20-32, 6.De Zebra's 20-29, 7.VVZA 20-18, 8.PVCV 20-17, 9.JSV Nieuwegein Da2 19-16, 10.HVC 18-9, 11.Maarssen Da3 20-9


MEISJES A-JUNIOREN

 

ZATERDAG
55 teams verdeeld over 6 klassen

Hoofdklasse: 1.Fortuna Wormerveer 18-43, 2.Waterwijk 18-40, 3.Sporting '70 17-35, 4.Purmerend 17-30, 5.DSS 17-23, 6.FC Delta Sports 16-18, 7.Buitenveldert 15-14, 8.KGB 16-14, 9.CSW 16-13, 10.Houten 18-10

1e klasse A
: 1.Waterwijk MA2 12-31, 2.NVC 13-25, 3.SDO 14-16, 4.AS '80 13-15, 5.Buitenveldert MA2 14-10, 6.Kolping Boys 10-6
1e klasse B: 1.Roda '46 15-43, 2.De Meern 13-28, 3.Achterveld 15-26, 4.sc 't Gooi 15-22, 5.DVSA 14-20, 6.Odijk 14-19, 7.'t Vliegdorp 14-11, 8.VVIJ 13-7, 9.Aurora 15-5

2e klasse A: 1.Zaandijk 16-43, 2.Meervogels '31 16-34, 3.Dindua 14-31, 4.GeuzenMiddenmeer 14-23, 5.Bergen 14-22, 6.Jong Holland 16-19, 7.TABA 13-10, 8.Zeevogels 12-3, 9.AFC '34 13-0
2e klasse B: 1.FC Abcoude 17-46, 2.Roda '23 14-38, 3.RKDES 17-28, 4.Hoogland 14-22, 5.Victoria 15-19, 6.DSS MA2 14-18, 7.SDO MA2 14-12, 8.Victoria MA2 14-11, 9.Altius 14-8, 10.Zuidvogels 11-6
2e klasse C: 1.SCH '44 18-48,2.Kampong 16-39,3.Sporting '70 MA2 18-35, 4.Hercules 17-34, 5.PVCV 17-31, 6.VRC 16-29, 7.SO Soest 17-19, 8.Hooglanderveen 16-16, 9.Schalkwijk 15-7, 10.Vriendenschaar 16-3, 11.FC Delta Sports MA2 14-min 1

ZONDAG
26 teams verdeeld over 2 klassen

1e klasse A: 1.De Blokkers 20-57, 2.Grasshoppers 19-40, 3.SVW '27 19-39, 4.De Zouaven 18-38, 5.Medemblik 18-33, 6.Castricum 21-31, 7.DESS 20-28, 8.Andijk 19-25, 9.Spirit '30 16-21, 10.VZV 19-19, 11.ASV '55 19-18, 12.VIOS-W 19-12, 13.Dynamo 17-0
1e klasse B: 1.sv Kadoelen 17-51, 2.OSV 19-41, 3.Concordia 18-39, 4.DEM 20-33, 5.Oosthuizen 15-32, 6.IVV 21-32, 7.VSV 17-31, 8.Ouderkerk 19-25, 9.VVC 20-21, 10.Velsen 18-13, 11.ADO '20 17-10, 12.De Dijk 20-10, 13.FC Weesp 17-7



MEISJES B-JUNIOREN

 

NAJAARSCOMPETITIE
147 teams verdeeld over 14 klassen

ZATERDAG


Hoofdklasse: 1.Spakenburg 9-27, 2.Alcmaria Victrix 9-24, 3.JSV Nieuwegein 11-24, 4.Reiger Boys 8-22, 5.Sporting '70 10-20, 6.Buitenboys 10-16, 7.Always Forward 10-10, 8.Purmerend 9-7, 9.OFC 8-4, 10.Kadoelen 9-4, 11.de Meer 9-4, 12.Houten 10-4

1e klasse A: 1.VSV 11-28, 2.Concordia 12-26, 3.DSS 9-21, 4.RKDES 9-20, 5.Diemen 12-18, 6.Overbos 11-16, 7.Hillegom 11-15, 8.Velsen 11-9, 9.Zwanenburg 12-3, 10.OSV 10-0
1e klasse B: 1.Koedijk 9-20, 2.Castricum 8-19, 3.SVW '27 10-16, 4.Reiger Boys MB2 10-15, 5.Meervogels '31 9-10, 6.Zeevogels 9-10, 7.DTS 6-6, 8.Limmen 9-6
1e klasse C: 1.Zuidvogels 11-26, 2.NVC 10-20, 3.AS '80 9-19, 4.Waterwijk 7-15, 5.VRC 10-13, 6.DOVO 6-12, 7.Delta Sports 7-10, 8.Huizen 9-10, 9.TOV 10-9, 10.Brederodes 11-7, 11.VVIJ 10-2

2e klasse A: 1.Schagen MB2 10-28, 2.Duinrand S 10-22, 3.Winkel 10-20, 4.Victoria O 10-17, 5.BOL 8-15, 6.Texel '94 10-14, 7.DTS MB2 10-12, 8.SRC 10-11, 9.LSVV MB2 8-8, 10.Schagen 8-6, 11.Oosterend 7-3, 12.FC Den Helder 9-1
2e klasse B: 1.Sint Adelbert 10-30, 2.Kolping Boys 10-21, 3.Berdos 10-19, 4.FC Uitgeest 11-18, 5.Jong Holland 9-12, 6.De Blokkers 10-12, 7.Alcmaria Victrix MB2 7-11, 8.Vitesse '22 8-8, 9.ADO '20 MB2 9-6, 10.Limmen MB2 9-4, 11.WSV '30 7-0
2e klasse C: 1.EVC 12-28, 2.HSV Sport 1889 11-27, 3.Marken 11-25, 4.Sporting Krommenie 11-25, 5.DZS 10-21, 6.Fortuna Wormerveer 11-18, 7.VVZ 10-14, 8.IVV 9-12, 9.ZOB 11-8, 10.West Frisia DP 10-6, 11.SEW 10-1, 12.WBSV 12-0
2e klasse D: 1.VSV MB2 10-25, 2.ADO '20 9-23, 3.Concordia MB2 12-23, 4.Alliance '22 10-22, 5.Schoten 11-19, 6.Roda '23 MB2 9-18, 7.Hoofddorp 11-13, 8.HBC 11-11, 9.Zandvoort 11-9, 10.DSS MB2 9-6, 11.ODIN '59 9-6, 12.VSV MB3 10-3
2e klasse E: 1.Nieuw Sloten 9-27, 2.RKAV 8-24, 3.GeuzenMiddenmeer 8-21, 4.SCW 7-18, 5.Buitenveldert 9-15, 6.Roda '23 9-12, 7.WV-HEDW 8-8, 8.Sporting Martinus 9-7, 9.Amstelveen 9-7, 10.Buitenveldert MB2 11-6, 11.TABA 10-4, 12.GeuzenMiddenmeer MB2 7-3
2e klasse F: 1.Maarssen 8-24, 2.Hertha 9-19, 3.Diemen MB2 6-15, 4.FC Breukelen 8-9, 5.VIOD 9-8, 6.CSW 7-6, 7.sc 't Gooi MB3 8-5, 8.Altius 9-5
2e klasse G: 1.Odijk 11-31, 2.Houten MB2 9-18, 3.sc 't Gooi MB2 7-13, 4.Vriendenschaar 7-13, 5.Lopik 10-13, 6.Zwaluwen Utrecht '11 9-12, 7.JSV Nieuwegein MB2 7-11, 8.Hercules 10-11, 9.Vreeswijk 8-5, 10.De Meern 7-4, 11.VVIJ MB2 7-1
2e klasse  H: 1.Woudenberg 8-24, 2.Saestum 9-20, 3.Hoogland 9-16, 4.CDN 10-13, 5.Achterveld 8-11, 6.Valleivogels 9-11, 7.Roda '46 8-10, 8.SVF 10-8, 9.Quick 1890 9-7, 10.Hooglanderveen 9-4 

ZONDAG


1e klasse D: 1.Overbos 9-25, 2.LSVV 8-21, 3.Zwanenburg 9-17, 4.de Foresters 9-15, 5.KFC 10-15, 6.Real Sranang 8-10, 7.Volendam 9-3, 8.Petten 10-0
1e klasse E: 1.Kwiek '78 9-24, 2.ASV '55 10-22, 3.FC Medemblik 10-22, 4.RKEDO 9-21, 5.de Rijp 10-14, 6.Westfriezen 11-13, 7.de Zouaven 9-12, 8.VVW 10-9, 9.Andijk 10-4, 10.de Foresters MB2 10-3
 

VOORJAARSCOMPETITIE
141 teams verdeeld over 25 klassen

ZATERDAG


Hoofdklasse 1: 1..JSV Nieuwegein 10-22, 2.Alcmaria Victrix 10-19, 3.Reiger Boys 10-18, 4.Spakenburg 10-17, 5.Sporting '70 9-6, 6.Buitenboys 9-3
Hoofdklasse 2: 1.Purmerend 10-25, 2.Zuidvogels 10-25, 3.sv Kadoelen 9-10, 4.Houten 9-8, 5.Always Forward 8-6, 6.OFC 10-5

1e klasse 1: 1.Concordia 9-23, 2.VSV 9-18, 3.DSS 10-14, 4.Koedijk 10-11, 5.RKDES 10-11, 6.Castricum 10-5
1e klasse 2: 1.Sint Adelbert 11-25, 2.Overbos 11-23, 3.Diemen 11-15, 4.Schagen 12-15, 5.Hillegom 9-12, 6.Zeevogels 9-11, 7.Reiger Boys MB2 12-11, 8.DTS 11-7
1e klasse 3: 1.SVW '27 10-24, 2.Limmen 10-19, 3.Meervogels '31 10-16, 4.Velsen 10-14, 5.Zwanenburg 10-9, 6.OSV 10-6
1e klasse 4: 1.Waterwijk 6-10, 2.NVC 6-8, 3.AS '80 6-7 (maar drie teams!)
1e klasse 5: 1.Delta Sports 9-27, 2.VVIJ 10-19, 3.TOV 9-14, 4.Huizen 9-12, 5.Odijk 9-4, 6.Brederodes 10-3

2e klasse 01: 1.Texel '94 9-25, 2.Kolping Boys 10-15, 3.BOL 10-14, 4.Duinrand S 10-12, 5.Winkel 10-12, 6.Berdos 9-4
2e klasse 02: 1.Uitgeest 9-24, 2.Victoria O 9-19, 3.Jong Holland 9-8, 4.Stormvogels 9-1
2e klasse 03: 1.Alcmaria Victrix MB2 6-16, 2.SRC 8-15, 3.DTS MB2 7-9, 4.Oosterend 7-5, 5.FC Den Helder 8-5
2e klasse 04: 1.EVC 9-25, 2.Marken 9-15, 3.VVZ 10-15, 4.Fortuna Wormerveer 10-13, 5.HSV Sport 1889 10-12, 6.Sporting Krommenie 10-3
2e klasse 05: 1.DZS 10-28, 2.ZOB 10-19, 3.De Blokkers 10-18, 4.West Frisia DP 10-10, 5.WBSV 10-8, 6.SEW 10-1
2e klasse 06: 1.ADO '20 10-24, 2.Alliance '22 9-17, 3.VSV MB2 10-17, 4.Roda '23 9-10, 5.SChoten 9-7, 6.Concordia MB2 9-3
2e klasse 07: 1.IVV 10-30, 2.ADO '20 MB2 10-17, 3.Vitesse '22 10-15, 4.Limmen MB2 10-11, 5.WSV '30 9-6, 6.ODIN '59 9-3
2e klasse 08: 1.Hoofddorp 10-27, 2.Zandvoort 8-15, 3.HBC 9-15, 4.VSV MB3 10-12, 5.DSS MB2 10-12, 6.Hellas Sport 9-2 
2e klasse 09: 1.RKAV 10-23, 2.Nieuw Sloten 9-18, 3.SCW 9-16, 4.Buitenveldert 8-10, 5.Roda '23 9-7, 6.GeuzenMiddenmeer 9-1
2e klasse 10: 1.WV-HEDW 10-21, 2.Buitenveldert MB2 10-20, 3.Amstelveen 10-16, 4.Sporting Martinus 10-13, 5.TABA 10-12, 6.GeuzenMiddenmeer MB2 10-2
2e klasse 11: 1.Woudenberg 10-25, 2.Maarssen 10-22, 3.Saestum 10-20, 4.Houten MB2 10-12, 5.Lopik 10-4, 6.Zwaluwen Utrecht '11 10-2
2e klasse 12: 1.JSV Nieuwegein MB2 8-16, 2.Diemen MB2 9-16, 3.Hertha 9-13, 4.Hercules 8-4
sc 't Gooi MB2 en Vriendenschaar teruggetrokken 
2e klasse 13: 1.VVIJ MB2 7-16, 2.sc 't Gooi MB3 8-15, 3.CSW 7-12, 4.Altius 7-7, 5.VIOD 7-1
sc 't Gooi MB in jongenscompetitie (6e van de 6 in 3e klasse 28)
2e klasse 14: 1.Valleivogels 8-17, 2.CDN 8-15, 3.Hoogland 8-11, 4.Achterveld 8-11, 5.SVF 8-1
2e klasse 15: 1.Hooglanderveen 8-19, 2.Quick 1890 7-10, 3.Vreeswijk 8-10, 4.Roda '46 8-9, 5.De Meern 7-5 

ZONDAG


1e klasse 1: 1.LSVV 10-25, 2.Overbos 10-24, 3.Kwiek '78 10-21, 4.Zwanenburg 10-10, 5.ASV '55 10-5, 6.FC Medemblik 10-2
1e klasse 2: 1.RKEDO 10-24, 2.KFC 10-19, 3.De Zouaven 8-13, 4.De Foresters 8-12, 5.De Rijp 8-6, 6.VVW 8-0

1e klasse 3: 1.Real Sranang 10-24, 2.rkav Volendam 10-23, 3.Westfriezen 10-9, 4.De Foresters MB2 9-12, 5.Petten 9-5, 6.Andijk 10-2


 

MEISJES C-JUNIOREN

 

NAJAARSCOMPETITIE
163 teams verdeeld over 14 klassen

geen hoofdklasse, alleen zaterdagklassen

1e klasse A: 1.Always Forward 10-23, 2.Purmerend 7-21, 3.Fortuna Wormerveer 8-19, 4.Dindua 8-13, 5.Volendam 9-13, 6.DWOW 9-10, 7.VSV 7-7, 8.Texel '94 9-4, 9.DSS 5-3, 10.VIOS-W 8-7
1e klasse B: 1.CSW 10-23, 2.Kadoelen 10-19, 3.WV-HEDW 9-16, 4.Roda '23 10-16, 5.Maarssen 8-14, 6.VVC 9-14, 7.Pancratius 8-13, 8.Sporting '70 10-6, 9.Alliance '22 8-5, 10.Buitenveldert MC2 8-2

2e klasse 01: 1.Schagen 10-27, 2.Callantsoog 10-24, 3.HSV 10-23, 4.Duinrand S 11-22, 5.Nieuwe Niedorp 11-22, 6.Texel '94 MC3 11-21, 7.Sint Adelbert 11-13, 8.BKC 12-10, 9.Texel '94 MC2 9-9, 10.Zeevogels 10-9, 11.de Foresters 11-6, 12.Alkmaarsche Boys 10-0
2e klasse 02: 1.Berkhout 11-31, 2.West Frisia DP 11-25, 3.Reiger Boys 12-22, 4.Woudia 9-19, 5.Asonia 11-17, 6.Kwiek '78 11-16, 7.DWB 11-15, 8.de Zouaven 11-14, 9.RKEDO 11-13, 10.Always Forward MC2 11-9, 11.SVW '27 10-4, 12.Spirit '30 11-1 
2e klasse 03: 1.de Zouaven MC2 11-30, 2.Grasshoppers 11-28, 3.VVS '46 10-27, 4.Kolping Boys 9-19, 5.FC Medemblik 10-18, 6.Flevo 10-17, 7.HOSV 10-16, 8.Opperdoes/Twisk 11-15, 9.LSVV 9-12, 10.Koedijk 11-10, 11.de Blokkers 10-7, 12.Winkel 10-6, 13.RKEDO MC2 11-2, 14.Dirkshorn 9-1
2e klasse 04: 1.Concordia 11-29, 2.Vitesse '22 10-25, 3.Castricum 9-22, 4.Uitgeest 11-22, 5.SVIJ 11-21, 6.VSV MC2 10-15, 7.ODIN '59 9-11, 8.Geel Wit 11-11, 9.Velsen 11-9, 10.Spaarnwoude 10-4, 11.DSS MC2 8-3, 12.ADO '20 9-1
2e klasse 05: 1.DSOV 10-25, 2.Hoofddorp 10-25, 3.Overbos 10-22, 4.Vitesse '22 MC2 10-19, 5.HBC 12-19, 6.VVC MC2 10-17, 7.SVIJ MC2 9-13, 8.Concordia MC2 10-10, 9.VSV MC3 9-3, 10.RCH 9-1, 11.DSS MC3 7-0
2e klasse 06: 1.OFC 11-33, 2.de Wherevogels 12-31, 3.EVC 12-24, 4.Monnickendam 11-21, 5.HSV Sport 1889 9-11, 6.KFC 11-10, 7.Assendelft 11-10, 8.de Rijp 9-9, 9.PSCK 9-9, 10.Sporting Krommenie 9-8, 11.RCZ 10-7, 12.Oosthuizen 10-3
2e klasse 07: 1.IVV 12-29, 2.Ouderkerk 9-27, 3.GeuzenMiddenmeer 10-25, 4.Buitenboys 11-24, 5.Kadoelen MC2 11-23, 6.Nieuw Sloten 11-19, 7.Kadoelen MC3 9-12, 8.Buitenveldert MC3 10-9, 9.TABA 10-11, 10.Tos Actief 12-6, 11.TABA MC2 12-6, 12.WV-HEDW MC2 11-3
2e klasse  08: 1.Zwanenburg 10-30, 2.Jong Aalsmeer United 11-24, 3.Roda '23 MC2 11-24, 4.Volendam MC2 11-22, 5.RKDES 10-19, 6.Sporting Martinus 11-18, 7.KDO 10-10, 8.Buitenveldert MC4 9-9, 9.KFC MC2 11-8, 10.Ouderkerk MC2 9-4, 11.SCW 9-4, 12.Pancratius MC2 10-4
2e klasse 09: 1.AS '80 12-29, 2.SDO 11-28, 3.BFC 11-27, 4.sc 't Gooi 11-22, 5.SDO MC2 12-21, 6.Waterwijk 11-20, 7.Muiden 10-14, 8.Buitenboys MC2 12-14, 9.Huizen 11-10, 10.'s Graveland 11-6, 11.Zuidvogels 11-3, 12.BFC MC2 11-0
2e klasse 10: 1.KVVA 12-31, 2.SO Soest 9-25, 3.Quick 1890 10-18, 4.Eemnes 10-18, 5.IJsselmeervogels 9-17, 6.Spakenburg 9-12, 7.Hooglanderveen 10-12, 8.Roda '46 9-10, 9.Hoogland 10-10, 10.Achterveld 10-4, 12.TOV 10-1
2e klasse 11: 1.Zwaluwen Utrecht '11 12-29, 2.Maarssen MC2 10-27, 3.SCH '44 10-22, 4.Hercules 10-21, 5.Benschop 10-21, 6.HMS 11-15, 7.UVV 11-15, 8.Hoograven 9-14, 9.Brederodes 11-9, 10.Saestum 9-8, 11.FC Delta Sports 4-3, 12.Vriendenschaar MC2 7-3, 13.Kockengen/Kamerik 9-1, 14.De Meern 9-1
2e klasse 12: 1.VRC 12-36, 2.Vriendenschaar 12-33, 3.Houten 11-27, 4.sc 't Gooi MC2 12-27, 5.Quick 1890 11-18, 6.Sporting '70 MC2 11-18, 7.Maarssen MC3 11-13, 8.Valleivogels 10-12, 9.Saestum MC2 10-11, 10.Aurora 10-8, 11.Quick 1890 MC3 10-7, 12.FC De Bilt 9-6, 13.Schalkwijk 11-4, 12.Focus '07 12-4

VOORJAARSCOMPETITIE
173 teams verdeeld over 29 klassen

geen hoofdklasse, alleen zaterdagklassen

1e klasse 1: 1.Purmerend 9-22, 2.Always Forward 10-22, 3.Fortuna Wormerveer 10-21, 4.Dindua 9-9, 5.DWOW 10-8, 6.Berkhout 10-1
1e klasse 2: 1.VVC 9-24, 2.VSV 10-21, 3.OFC 10-19, 4.rkav Volendam 8-10, 5.Alliance '22 9-6, 6.VIOS-W 10-3
1e klasse 3: 1.Pancratius 9-20, 2.sv Kadoelen 10-16, 3.Roda '23 9-15, 4.Maarssen 8-12, 5.CSW 8-7, 6.WV-HEDW 8-4
1e klasse 4: 1.Vriendenschaar 10-21, 2.Sporting '70 9-19, 3.SO Soest 10-16, 4.SDO 9-12, 5.VRC 9-12, 6.Houten 9-3

2e klasse 01: 1.Schagen 8-22, 2.Texel '94 8-16, 3.Nieuwe Niedorp 8-12, 4.Callantsoog 8-6, 5.Texel '94 MC2 8-3
2e klasse 02: 1.Duinrand S 9-20, 2.BKC 9-17, 3.Reiger Boys 8-15, 4.Zeevogels 9-10, 5.Sint Adelbert 10-10, 6.Texel '94 MC3 7-3
2e klasse 03: 1.Kwiek '78 9-24, 2.West Frisia DP 9-18, 3.Asonia 8-10, 4.Woudia 10-9, 5.DWB 9-8, 6.De Zouaven 9-5
2e klasse 04: 1.Grasshoppers 10-27, 2.De Zouaven MC2 10-25, 3.Spirit '30 10-19, 4.RKEDO 10-11, 5.SVW '27 10-4, 6.Always Forward MC2 10-1
2e klasse 05: 1.VVS '46 10-25, 2.Opperdoes/Twisk 10-16, 3.Kolping Boys 10-13, 4.FC Medemblik 10-12, 5.Flevo 10-10, 6.Koedijk 10-8
2e klasse 06: 1.De Blokkers 10-23, 2.Grasshoppers MC2 10-19, 3.RKEDO MC2 10-18, 4.LSVV 10-12, 5.Winkel 10-8, 6.Dirkshorn 10-4
2e klasse 07: 1.FC Castricum 10-20, 2.Concordia 10-19, 3.Vitesse '22 10-16, 4.Uitgeest 10-12, 5.DSS 10-11, 6.HSV 10-3
2e klasse 08: 1.DSOV 10-21, 2.VSV MC2 10-21, 3.SVIJ 10-18, 4.Overbos 10-12, 5.Vitesse '22 MC2 10-7, 6.Hoofddorp 10-5
2e klasse 09: 1.ODIN '59 9-25, 2.Geel Wit 9-16, 3.Velsen 9-15, 4.ADO '20 10-14, 5.Spaarnwoude 8-6, 6.DSS MC2 9-1
2e klasse 10: 1.Oosthuizen 8-20, 2.HBC 8-10, 3.VVC MC2 8-9, 4.SVIJ MC2 8-8, 5.KFC MC2 8-8
2e klasse 11: 1.De Foresters 10-28, 2.DSS MC3 10-17, 3.VSV MC3 9-14, 4.Alkmaarsche Boys 9-9, 5.Concordia MC2 10-8, 6.RCH 10-7
2e klasse 12: 1.Monnickendam 10-26, 2.IVV 10-20, 3.De Wherevogels 10-19, 4.EVC 10-10, 5.De Rijp 10-8, 6.rkav Volendam MC2 10-2
2e klasse 13: 1.PSCK 10-20, 2.Assendelft 10-16, 3.KFC 9-15, 4.Sporting Krommenie 10-14, 5.HSV Sport 1889 9-7, 6.RCZ 10-6
2e klasse 14: 1.Ouderkerk 10-30, 2.GeuzenMiddenmeer 10-22, 3.Kadoelen MC2 9-12, 4.ASV Arsenal 9-7, 5.Nieuw Sloten 8-5, 6.Kadoelen MC3 10-4
2e klasse 15: 1.Buitenboys 10-28, 2.Buitenveldert MC2 10-19, 3.Roda '23 MC2 10-13, 4.RKDES 9-10, 5.Sporting Martinus 9-7, 6.Jong Aalsmeer United 10-7
Buitenveldert MC1 in jongenscompetitie (4e van de 6 in 3e klasse 40)
2e klasse 16: 1.Buitenveldert MC3 9-25, 2.Zwanenburg 8-16, 3.TABA MC2 8-10, 4.KDO 8-10, 5.TABA 7-6, 6.Buitenveldert MC4 8-3
2e klasse 17: 1.Hoofddorp MC2 10-24, 2.WV-HEDW MC2 10-19, 3.Ouderkerk MC2 10-16, 4.Tos Actief 10-11, 5.SCW 10-8, 6.Pancratius MC2 10-3
2e klasse 18: 1.sc 't Gooi 9-20, 2.AS '80 9-19, 3.Waterwijk 10-12, 4.SDO MC2 8-10, 5.BFC 5-5, 6.Muiden 9-4
2e klasse 19: 1.Spakenburg 10-27, 2.Hoogland 10-27, 3.Buitenboys MC2 10-18, 4.Huizen 10-7, 5.Roda '46 10-6, 6.'s Graveland 10-4
2e klasse 20: 1.KVVA 10-26, 2.Quick 1890 10-21, 3.VOP 10-18, 4.IJsselmeervogels 9-8, 5.Hooglanderveen 10-8, 6.Eemnes 9-1
2e klasse 21: 1.TOV 8-17, 2.Zuidvogels 8-17, 3.SEC 8-14, 4.BFC MC2 8-5, 5.FC De Bilt 8-2
2e klasse 22: 1.Maarssen MC2 10-25, 2.Zwaluwen Utrecht '11 10-21, 3.Hercules 9-16, 4.SCH '44 10-13, 5.Benschop 9-10, 6.Hoograven 10-0
2e klasse 23: 1.sc 't Gooi MC2 10-27, 2.UVV 10-22, 3.Quick 1890 MC2 9-13, 4.Valleivogels 8-12, 5.Sporting '70 MC2 8-9, 6.VVA '71 9-9, 7.Altius 8-0 
2e klasse 24: 1.Delta Sports 10-27, 2.Saestum 10-19, 3.Brederodes 10-15, 4.Saestum MC2 10-12, 5.Maarssen MC3 10-11, 6.Aurora 10-2
2e klasse 25: 1.Vriendenschaar MC2 9-24, 2.Schalkwijk 8-19, 3.Kockengen/Kamerik 10-19, 4.Quick 1890 MC3 8-10, 5.Focus '07 9-9, 6.De Meern 9-7, 7.Renswoude 7-0

bekerfinalist Purmerland MC1 in jongenscompetitie (6e van de 6 in 3e klasse 34)